Ventilátor

notebooky MSI a vše kolem nich
Kapslok
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 zář 2008 18:40

Ventilátor

Příspěvekod Kapslok » 29 zář 2008 18:58

Dobrej Lidi, no před měsícem jsem si koupil noťas GX610PX s tím, že vyplní nejen mé PC potřeby, ale zároveň se na něj budu moct kdykoliv spolehnout. Avšak v druhém ohledu začínám nabývat pochyb. Po 14 dnech mi totiž začal cvakat větrák, jakoby o něco drhnul hned po startu a po pěti minutách přestal. No, vše odstartovala nevinná cesta v přiložeženém baťohu. Když jsem s ním šel do firmy, kde jsem jej zakoupil, cvakání se zhoršilo a teď to ,,drhne,, vždy při nízkých otáčkách.
Je nějaké riziko, že by přestal fungovat úplně? Následující rok budu trávit v Německu, a proto si nej nemohu dovolit reklamovat. Vydrží 10 měsíců, nebo začít zmatkovat? Je nějak software, který sleduje otáčky větráku? Je možný, že by se větrák počase srovnal?
PS: jinak s výkonem jsem velmi spokojen.

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 29 zář 2008 19:09

Tohle je u něj standardní závada a v servisu to odstraní. Poinformuj se, jestli ti platí záruka i v německu, asi budeš muset reklamovat (nevím, jestli je tam taky omezení na reklamaci, že to musej stihnout do měsíce, ale to si asi zjistíš).
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

froshman
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 24 zář 2008 16:49

Příspěvekod froshman » 30 zář 2008 08:41

Ahoj, mě to začal můj notes dělat asi po měsíci od zakoupení. Odčetl jsem se tady na foru, že to je nějaká vada MSI, prostě ty větráčky o ostatním nemluvím. S výkonem jsem také moc spokojen. Potřebuju pc do školy a tak reklamace pro mě také nebyla řešením. Rozhodl jsem se, že tomu dám chvilkku čs. Jednou večer jsem to pořádně profoukal a zatím to je ok. Jak to začne drhnout nějak hodně a v kuse, tak to asi pošlu reklamovat, ted to nedela tak neresim :) kazdopadne kdyz pred startem pc profoukas ten vetrak zezadu, sadim se ze to delat nebude. Prijde mi ze o lozisko nejak zatuhne pres noc a nez se rozjede tak chcrci (nizke otacky).

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 30 zář 2008 19:41

Už se to tu Xkrat řešilo děla to každy 2. gx610 včetně toho miho,prostě shit ventilator.Uvnitř drhne nejakej kousek plastu,bud časem to trošku ustane ale větrak nepovali tak dobře jak novej a malinko divnej zvuk to vydavat bude.Jde to rozebrat a zabrousit,namazat a sestavit ale to chce celkem skills,nedoporučuju.Jinak reklamace,da se to překousnout stači nebejt počitačovej zavislák :lol: A doporučuju to tam poslat dokud to pořadně řve jinak se muže stat že ti to vratěj zpět a řeknou že se zavada neprojevila a budete to muset posilat znova.

A PŘIŠTĚ HLEDEJTE NEŽ SE ZEPTATE,nechci urazit ale nechapu proč tu někdo z adminu nezaloží FAQ.

TÉMA VĚTRÁKŮ JE ZALOŽENO UŽ ZDE:
http://notebooky-forum.notebook.cz/viewtopic.php?t=8342


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů