Fujitsu Siemens Esprimo V5545 (recenze,testy,vse)

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
FlameEye
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2007 23:03

Příspěvekod FlameEye » 19 pro 2007 00:14

to MeTaN: Jasný, kroužek bych udělal :D Vypadá to no... ale je fakt těžký poznat, jestli je to vada pár kusů, nebo blbý drivery a je otázka, jestli to bude ještě vůbec FS dolaďovat a vydá nový :roll: Ale asi to bude těma driverama no, jak to tak zatim vypadá. Ale ňák tak cejtim, že se tenhle problém musí časem vyřešit, nemůžu si pomoct :)

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 19 pro 2007 08:41

pmladek píše:Ceny budou klesat, protoze prijde na trh novej typ procesoru od Intelu Penryn 45nm. Ale delejte jak chcete a jeste k tomu FSC, v te Viste ty hry jely zpomalene. Vsak az ho budes mit tak uvidis sam. Ja tady pisu jen to co sem videl na vlastni oci. :)

no tvuj argument, ze vyjde novy typ procesoru,, a co jako :) tak muzes cekat i 3 roky cena pujde porad dolu protoze vyjde novy typ procesoru,, zpatky na zem kamo :)
a ve vistach hry zpomalene? to jako vista rovna se -5 FPS?
jako tenhle notas neni zadny herni kousek a co na tom jede to na tom jede. jestli chces hry bez sekani tak to bez nekam jinam, do jine cenove skupiny ;)
a nemyslim si ze by na vistach jely hry znatelne pomaleji,, ukaz nejaky dukaz kdyz uz.

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 19 pro 2007 09:23

Jelikoz notebooka nekupuju kvuli hram,tak me tenhle problem tolik netrapi.zkusim Visty a uvidim,kazdpadne XP bych asi zkusit chtel taky...tak se uvidi. Jinak si myslim ze pomer kvalita x cena je u tohodle typu super a protoze to kupuju taky kvuli nakladum do ucetnictvi tak moc neresim jestli pujde cena dolu,proste to musim koupit letos :-) Mel by dorazit dnes,ale nebudu mit do patku na nej skoro vubec cas,pak napisu

pmladek
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2007 11:13

Příspěvekod pmladek » 19 pro 2007 09:54

MeTan me to je ejdno si ho kup letos, ale sam vis ze pred Vanocemi ceny moc nepadaji. Po Novem roce se chteji vsude vseho zbavit. Ten dukaz ti asi nemuzu dat netocil jsem to na video :-D Ale Kamos co byl u toho ma integrovanou grafiku a Fifa 08 mu na XP jela plynule zatimco na tom FSC jela pomalu, nerekl jsem ze se to trhalo, ale proste zpomaleny pohyb. Tak delej jak myslis.

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 19 pro 2007 11:12

pokud to jeste nekoho zajima, odepsali mi dnes zase z technicky podpory fujitsu-siemens (posilal sem jim vypis procesu, abych dokazal, ze se ten pocitac behem hrani nudi a s tim sekanim to nema co delat), mno a psali, ze podle toho, ze nemam pre-installed winXP/Vista, je to muj problem s win ktery sem si nainstaloval. protoze ty jejich predinstalovany jsou pred prodejem v fs testovany. takze ted uz jen cekam na SP1 pro Visty nebo SP3 pro XP. :?

Mates
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 19 pro 2007 12:20

Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod Mates » 19 pro 2007 12:34

Zdravím, nemáte někdo zkušenost, zda se tento NTB vejde do brašny-batohu od Mironetu? Popřípadě i s myší klávesnicí? Nebo nemáte jiný typ na brašnu s batohem v jednom vhodné pro tento NTB?
Jináč jsem si ho v pondělí objednal u Mironetu a dneska čumim jak blázen, že "již nebude", tak tam volám, jestli pro mě ještě bude a paní na tel. mě říká, že mi pošlou brašnu, myš i klávesnici, ale že notebook už mít nebudou... Tak jsem jí slušně vysvětlil, že bez NTBku jsou mi tydle věci na h.... a poslal jsem ji do ... :-) Naštěstí v ALFACOMPu měli poslední kus s Win Vista Pro, tak jsem ho objednal. Chtěl jsem sice be OS, ale potřeboval jsem to do konce roku, tak už moc na výběr nebylo :-) Už se těším
Naposledy upravil(a) Mates dne 19 pro 2007 17:26, celkem upraveno 1 x.

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 19 pro 2007 12:38

S brasnou nevim, mam nejakou obecnou i s mistem na dokumenty,tak to zkusim a pak do dyztak budu resit......takze sem ti moc nepomohl :-)

square
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2007 21:58

Příspěvekod square » 19 pro 2007 17:05

ja ho mel s brasnou, samostatne je asi za 280Kc

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Re: Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod MeTaN » 20 pro 2007 08:02

Mates píše:Zdravím, nemáte někdo zkušenost, zda se tento NTB vejde do brašny-batohu od Mironetu? Popřípadě i s myší klávesnicí? Nebo nemáte jiný typ na brašnu s batohem v jednom vhodné pro tento NTB?
Jináč jsem si ho v pondělí objednal u Mironetu a dneska čumim jak blázen, že "již nebude", tak tam volám, jestli pro mě ještě bude a paní na tel. mě říká, že mi pošlou brašnu, myš i klávesnici, ale že notebook už mít nebudou... Tak jsem jí slušně vysvětlil, že bez NTBku jsou mi tydle věci na h.... a poslal jsem ji do ... :-) Naštěstí v ALFACOMPu měli poslední kus s Win Vista Pro, tak jsem ho objednal. Chtěl jsem sice be OS, ale potřeboval jsem to do konce roku, tak už moc na výběr nebylo :-) Už se těším
v alfacomp tenhle model nemaji skladem takze nemohli mit posledni kus, pokud ho nekdo chce tak ho objednaji, proto je taky nejlevnejsi a proto bude stat i po novem roce uplne stejne jako ted, protoze ho nedrzi skladem... to k tem cenam at ma pmladek nad cim premyslet.. to ze jdou ceny po vanocich dolu ano ale u nakoupenych veci, aby to jeste mohli prodat. to se muze tykat nejaych asusu a aceru ktere maji vsude naskladnene, jasne pak aby to prodali tak musi jit s cenou dolu.
z alfy mi osobne napsali, ze neni skladem a ze az bude naskladneny tak mi daji vedet. to napsali v pondeli, takze nevim kdy si ho mates objednaval, ze mu rekli ze maji posledni kus... protoze tam je maji jen na objednavku ;)

Mates
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 19 pro 2007 12:20

Re: Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod Mates » 20 pro 2007 13:23

Osobně jsem ve stredu 19.12. telefonicky mluvil s chlapkem z eshopu jeste pred objednavkou, rikal, ze maji posledni kus s Vistama, tak jsem rychle udelal objednavku, po jejich potvrzeni objednavky jsem mrknul na stav skladu tohoto notebooku a uz tam byl krizek (nedostupne), abych si byl jist, jeste jsem jednou osobne volal, abych se ujistil, zda tento NTB uz je v objednavce, osobne mi to potvrdili... ;) Tak priste nepolemizuj

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Re: Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod MeTaN » 20 pro 2007 13:43

tak to teda nevim skym jsi mluvil, mne ted prisla smska ze ho mam dneska pripraveny k odberu. a objednavku jsem delal v pondeli. takze asi tezko ti mohli rict ze maji ve stredu jeden kus, mozna myslis jinou konfiguraci treba se 120kou diskem. to bych videl jako vysvetleni tveho poblazneni :)

Mates
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 19 pro 2007 12:20

Re: Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod Mates » 20 pro 2007 14:16

se 160GB a T7300, ale to ti asi nevysvetlim, podle tebe placam nesmysly, protoze ty mas zarucene pravdu, to pak moje objednavka a uz zaplacena faktura lita nekde ve vzduchoprazdnu :lol: no necham te v tom ;)

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Re: Brašna-batoh Mironet

Příspěvekod MeTaN » 20 pro 2007 15:31

no dyt to rikam, ja mam objednany s 250g diskem, a ten bohuzel nebyl takze jsem cekal. v tom pripade ano, tak teda sorac za ty reci :)
ja pro nej za chvili jedu. takze se pak urcite ozvu co a jak :)

FlameEye
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 09 pro 2007 23:03

Příspěvekod FlameEye » 20 pro 2007 15:55

No bezva, tak to sem zvědavej. No, problem vyřešen, neni potřeba se tu hádat kvůli blbostem.
MeTaN, gdybys měl čas a testnul ty XP, tak bys byl zlatej! Chci si ho taky pořídit... a todle bych rád věděl.

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 21 pro 2007 08:30

tak bylo mi receno ze kdybych chtel XP tak mam zavolat na servis a oni mi prej poradi, nejakou nahradu nebo co, ze pod XP neni ten notas plne funkcni tak sem mu jenom prikyvnul ze jako vim,, kazdopadne k tomu notasu, dostal jsem jak cd vist a tak teda cd XP.. specialni downgrade cd.. nevim.
prvni start byl asi na 20min ale provedlo me to kraaasnym nastavenim.. jestli chci rozdelit disk treba :) paraada.
asi hodinu sem se potykal s probleme prav az sem pak na netu nasel clanek o uzivatelich ve vistach a tam jsem se dozvedel jak se stat opravdovym administratorem a uz to vsechno lita jako prase :)
zkousel sem i webkameru prez skype a videl jsem se, takze fakci :)
notas je neskutecne ale neskutecne tichounky.. spolubydlici ma nejake IBM myslim ze T40 a to se neda vubec srovnat.. proste parada...panty jsou krasne tuhe, LCD je paradni.. bal jsem se toho matneho ale naopak.. barvy i kontrast jsou paradni. na tech vistach to vypada fakt pekne

zatim jedine co mi vadi je maly levy shift ale to je o zvyku :)
dneska se snad dostanu k nejakym testum tak pak napisu.. nejaky ten 3dmark, latenci pameti.. pripadne cobyste kdo chtel :)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů