HP dv5-1060ec mam ho doma

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
otino
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 zář 2008 21:17

Příspěvekod otino » 10 zář 2008 21:19

ahoj...no, ja mam tento notebook asi mesiac a stale su male problemy s dotykovymi tlacitkami na regulaciu zvuku...uz som si stiahol aj nove ovladace a nainstaloval, ale problemy pretrvavaju...hocikedy sa mi zvuk akoby zasekne a sam sa reguluje...nepomaha nic, iba restart...este u niekoho sa objavuju tieto problemy?

remus
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 22 srp 2008 23:53

Příspěvekod remus » 10 zář 2008 21:24

kiwibibo píše:Vcera som pisal na hpmarket.cz ohladom 1060... citujem:

**************************************
dotaz:
Toto je otazka skor na DV5 - 1060.... bude sa este predavat aj tento notebook? Dakujem

odpověď:
Dobrý den.

V nabídce už nebude. Bude cca za čtyři týdny nahrazen modelem DV5-1160.

S pozdravem,

Přenosil Tomáš
HP WD


HPmarket.cz
***************************************

Obratom som sa ho opytal na konfiguraciu a cenu, cakam odpoved....


No tak to by ma neskutocne zaujimalo ake zlepsenia (?) obsahuje dv5-1160 *drool*

Ceco? 8)

Klody
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2008 22:02

Příspěvekod Klody » 10 zář 2008 22:07

otino píše:ahoj...no, ja mam tento notebook asi mesiac a stale su male problemy s dotykovymi tlacitkami na regulaciu zvuku...uz som si stiahol aj nove ovladace a nainstaloval, ale problemy pretrvavaju...hocikedy sa mi zvuk akoby zasekne a sam sa reguluje...nepomaha nic, iba restart...este u niekoho sa objavuju tieto problemy?


Ja jsem si taky poridil tento notebook a krome slusneho zahrivani (da se ale vydrzet) mam taky obcas problemy s tim dotykovym panelem, ikdyz jsem jeste nezkousel nove ovladace. Jinak rada pro ty, kterym ani ovladace nepomohly- staci stisknout 2x uplne prave tlacitko na vypinani a zapinani wireless pripojeni- z nejakeho duvodu se nejspis buffer tohoto dotykoveho zarizeni vyprazdni a nemusi se pocitac restartovat.

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 10 zář 2008 23:29

Mě nejvíc vadí, že hlasitost nejde regulovat pokud je spuštěná nějaká hra. :(

otino
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 zář 2008 21:17

Příspěvekod otino » 11 zář 2008 11:15

xxsml píše:Mě nejvíc vadí, že hlasitost nejde regulovat pokud je spuštěná nějaká hra. :(


no, skus nove ovladace...je tu na ne link asi na 21 strane... mne sa da hlasitost regulovat aj pocas spustenej hry...
hp pavilion dv5-1060ec

ssamoo
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 zář 2008 10:28
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ssamoo » 11 zář 2008 11:55

hej no tak som si ho objednal konecne a cakam nan pride v piatok....inac fakt by ma zaujimalo aky bude rozdiel s tou 1160 ?? vie to niekto ?? fakt ?
HP Dv5-1060ec
Dell XPS M 1330

muhaha
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 02 srp 2008 11:18

Příspěvekod muhaha » 11 zář 2008 12:54

Klody píše:
otino píše:ahoj...no, ja mam tento notebook asi mesiac a stale su male problemy s dotykovymi tlacitkami na regulaciu zvuku...uz som si stiahol aj nove ovladace a nainstaloval, ale problemy pretrvavaju...hocikedy sa mi zvuk akoby zasekne a sam sa reguluje...nepomaha nic, iba restart...este u niekoho sa objavuju tieto problemy?


Ja jsem si taky poridil tento notebook a krome slusneho zahrivani (da se ale vydrzet) mam taky obcas problemy s tim dotykovym panelem, ikdyz jsem jeste nezkousel nove ovladace. Jinak rada pro ty, kterym ani ovladace nepomohly- staci stisknout 2x uplne prave tlacitko na vypinani a zapinani wireless pripojeni- z nejakeho duvodu se nejspis buffer tohoto dotykoveho zarizeni vyprazdni a nemusi se pocitac restartovat.




ty nový ovladače to opravujou!!!

Kubix
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 srp 2008 13:27

Příspěvekod Kubix » 11 zář 2008 18:29

kiwibibo píše:Vcera som pisal na hpmarket.cz ohladom 1060... citujem:

**************************************
dotaz:
Toto je otazka skor na DV5 - 1060.... bude sa este predavat aj tento notebook? Dakujem

odpověď:
Dobrý den.

V nabídce už nebude. Bude cca za čtyři týdny nahrazen modelem DV5-1160.

S pozdravem,

Přenosil Tomáš
HP WD


HPmarket.cz
***************************************

Obratom som sa ho opytal na konfiguraciu a cenu, cakam odpoved....


Tak na alze byl obnoven prodej tohoto ntb... takže nevím proč ho nedá do nabídky i hpmarket.... :x :roll:

Dejw.N
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2008 12:33

Příspěvekod Dejw.N » 11 zář 2008 18:50

Zdravim, krom toho ze mi piska celkem trafo, se chci zeptat, jak dlouho NB nabijite od vybiti na 5%? Diky...

ronkon
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 08 srp 2008 09:08

Příspěvekod ronkon » 11 zář 2008 22:05

Kubix píše:
kiwibibo píše:Vcera som pisal na hpmarket.cz ohladom 1060... citujem:

**************************************
dotaz:
Toto je otazka skor na DV5 - 1060.... bude sa este predavat aj tento notebook? Dakujem

odpověď:
Dobrý den.

V nabídce už nebude. Bude cca za čtyři týdny nahrazen modelem DV5-1160.

S pozdravem,

Přenosil Tomáš
HP WD


HPmarket.cz
***************************************

Obratom som sa ho opytal na konfiguraciu a cenu, cakam odpoved....


Tak na alze byl obnoven prodej tohoto ntb... takže nevím proč ho nedá do nabídky i hpmarket.... :x :roll:

Opravdu to tam ještě bude? Když kliknu na odkaz, tak je na stránce vypsané: Vámi nalezené zboží již není v prodeji. Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

ronkon
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 08 srp 2008 09:08

Příspěvekod ronkon » 11 zář 2008 22:07

Dejw.N píše:Zdravim, krom toho ze mi piska celkem trafo, se chci zeptat, jak dlouho NB nabijite od vybiti na 5%? Diky...

Mně trafo nepíská a nemám snad žádný jiný problém kromě toho, že někdy není dotykový panel pro ovládání hlasitosti apod. úplně přesný, i když mám stáhnuté nové ovladače.

otino
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 zář 2008 21:17

Příspěvekod otino » 11 zář 2008 22:12

muhaha píše:
Klody píše:
otino píše:ahoj...no, ja mam tento notebook asi mesiac a stale su male problemy s dotykovymi tlacitkami na regulaciu zvuku...uz som si stiahol aj nove ovladace a nainstaloval, ale problemy pretrvavaju...hocikedy sa mi zvuk akoby zasekne a sam sa reguluje...nepomaha nic, iba restart...este u niekoho sa objavuju tieto problemy?


Ja jsem si taky poridil tento notebook a krome slusneho zahrivani (da se ale vydrzet) mam taky obcas problemy s tim dotykovym panelem, ikdyz jsem jeste nezkousel nove ovladace. Jinak rada pro ty, kterym ani ovladace nepomohly- staci stisknout 2x uplne prave tlacitko na vypinani a zapinani wireless pripojeni- z nejakeho duvodu se nejspis buffer tohoto dotykoveho zarizeni vyprazdni a nemusi se pocitac restartovat.




ty nový ovladače to opravujou!!!


ja som si tie nove ovladace stiahol, ale problem sa nevyriesil...sice reaguje dotykovy panel lepsie a presnejsie, ale obcas sa mi to zasekne a hlasitost sa reguluje sama...
hp pavilion dv5-1060ec

Kubix
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 srp 2008 13:27

Příspěvekod Kubix » 11 zář 2008 22:40

ronkon píše:Opravdu to tam ještě bude? Když kliknu na odkaz, tak je na stránce vypsané: Vámi nalezené zboží již není v prodeji. Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

No tak to nechápu ještě v 18:30 tam měli údajně 2 ks... mají v tom nějaký bordel... :roll:

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 11 zář 2008 23:22

otino píše:
xxsml píše:Mě nejvíc vadí, že hlasitost nejde regulovat pokud je spuštěná nějaká hra. :(


no, skus nove ovladace...je tu na ne link asi na 21 strane... mne sa da hlasitost regulovat aj pocas spustenej hry...


nové ovladače, na které tu byl odkaz, jsem nainstaloval, ale stále nejde regulovat hlasitost během hry (Mafia-nejlepší klasika).
/edit: Už je to v pohodě, vyzjoušel jsem to v Assasin's Creed a tam to jde, takže to bude problém Mafie.

richie
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2008 23:01

Příspěvekod richie » 12 zář 2008 10:14

trochu som googlil a vyzera to tak, ze v nemecku sa uz predava ta 1160, ale rozdiely v parametroch su minimalne...ak viete po nemecky, tak kuknite sem: http://www.cyberport.de/item/1002/9097/ ... ml?APID=14
old school HP Pavilion zv6130us
new school HP Pavilion dv5-1060ec


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů