HP Compaq nx9420

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
leon

HP Compaq nx9420

Příspěvekod leon » 12 kvě 2006 11:17

máte už s tim někdo zkušenost? ... vypadá docela zajímavě

LAMAR

hp

Příspěvekod LAMAR » 14 kvě 2006 17:03

No ja som si ho povodne chcel kupit,,,Robil som prehlad vsetkych znaciek..Moje poziadavky boli 17' disp a coreduo...Tento notebook vysiel zo vsetkych uplne najlepsie co sa tyka pomeru cena-vykon..A hlavne vykon...Ja som sa nakoniec rozhodol pockat si na Core 2 Duo Merom ktory vyde v koncom leta, ale kamarat si ho kupil a je nadmieru spokojny..Ma myslim tu strednu variantu s T 2400...Hlavne je jednoduchy a ma pevny obal...Vrelo odporucam

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 18 kvě 2006 15:57

ja na nej uz tyden cekam, az bude dostupny... :roll:

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 18 kvě 2006 16:38

A proc na nej proboha cekate, dyt je dostupny uz davno, maji ho v kazdem lepsim internetovem obchode...

leon

Příspěvekod leon » 18 kvě 2006 19:32

otakou je jestli to internetove obchody maji take na sklade a ne jen v nabidce :) ... co ja vim tak u distributoru je zatim jen jedna konfigurace

C.

Příspěvekod C. » 19 kvě 2006 13:59

Dovolim si zaspamovat mojou recenziou:

http://techsupport.sk/recenzie/nx9420.php a samozrejme pozri www.notebook.cz a www.zive.cz

Inac, dostupne su tri konfiguracie - najdes ich napr. na www.atcomp.cz; casom sa chysta az 11 dalsich (ale to az tak jun-jul).

C.

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 19 kvě 2006 16:26

vsechny 3 zatim v CR prodavane konfigurace jsou u dodavatelu skladem, takze neni duvod k placi. Vse je dostupne :wink:

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 20 kvě 2006 18:08

ano tedka uz asi jo, ja pro nej v pondeli jedu.

dvorix
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 čer 2006 11:01

2 dny zkušeností

Příspěvekod dvorix » 19 čer 2006 11:21

moje postřehy:
+ velmi "pohledný"
+ relativně lehký
+ jen o něco širší než 15 - do standardní kabely se nevejde, ale jen o fousek
+ klávesnice naprosto špičková, numlock, pgup pgdwn přesně kde mají být apod.
+ instalace. Sice jsme den nadával ale pak mi to přišlo docela v pohodě. Při bootu se zmáčkne F11 a on z té partišny nahraje kompletní windows i se všemi programy. Kupodivu jednodužší než instalovat z čisté vody (čehož jsem byl dříve zastáncem).
- programy. Chvíli trvá než se všechny ty bezpečností programy včetně nortna (60denní licence - to je směšné) odinstalují. Hlavně ty protect tools (já je nechci, co potřebuji kryptované mám).
+ dá se rozevřít úplně naplocho do roviny
+ užší korpus na 17 - díky širokoúhlému LCD - lépe se pracuje s externí klávesnicí (já dělám na židli a notebook mám na otočném rameni a klávesnici pod ním - nejsem pak ohnutý a lcd mám ve výši očí)
-- pozorovací úhly- naprostá tragédie. Naprosto dokonalý a bezkonkurenční notebook naprosto degraduje. Při jakémkoli pohledu je zašednutá vždy minimálně 1/3 plochy. Nemám moc jak srovnávat ale podle mě je to naprosto nejhorší LCS co jsem v životě viděl. Dělal se s tím dá, ale fakt na hranici.
+- Zahřívá se dole trochu více, na klíně by to mohlo vadit, ale spíš myslím že ne.
_________________
Dvorix
Dvorix

CeCo

Re: 2 dny zkušeností

Příspěvekod CeCo » 19 čer 2006 12:14

dvorix píše:moje postřehy:
+ velmi "pohledný"
+ relativně lehký
+ jen o něco širší než 15 - do standardní kabely se nevejde, ale jen o fousek
+ klávesnice naprosto špičková, numlock, pgup pgdwn přesně kde mají být apod.
+ instalace. Sice jsme den nadával ale pak mi to přišlo docela v pohodě. Při bootu se zmáčkne F11 a on z té partišny nahraje kompletní windows i se všemi programy. Kupodivu jednodužší než instalovat z čisté vody (čehož jsem byl dříve zastáncem).
- programy. Chvíli trvá než se všechny ty bezpečností programy včetně nortna (60denní licence - to je směšné) odinstalují. Hlavně ty protect tools (já je nechci, co potřebuji kryptované mám).
+ dá se rozevřít úplně naplocho do roviny
+ užší korpus na 17 - díky širokoúhlému LCD - lépe se pracuje s externí klávesnicí (já dělám na židli a notebook mám na otočném rameni a klávesnici pod ním - nejsem pak ohnutý a lcd mám ve výši očí)
-- pozorovací úhly- naprostá tragédie. Naprosto dokonalý a bezkonkurenční notebook naprosto degraduje. Při jakémkoli pohledu je zašednutá vždy minimálně 1/3 plochy. Nemám moc jak srovnávat ale podle mě je to naprosto nejhorší LCS co jsem v životě viděl. Dělal se s tím dá, ale fakt na hranici.
+- Zahřívá se dole trochu více, na klíně by to mohlo vadit, ale spíš myslím že ne.
_________________
Dvorix


A ktoru verziu mas? (aky procak to ma)

C.

mobil-man
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 10 čer 2006 14:22

Příspěvekod mobil-man » 19 čer 2006 14:33

no ty uhly nevim, me se zdaji ok.
mam ten s T2400, 1680*1050.
Bocni uhly jsou "neomezene" (potom je videt dost odlesku, ale barvy stale stejne) a nahoru dolu se to zjasnuje a ztmavuje, ale neni to nijak hrozny
+- Zahřívá se dole trochu více, na klíně by to mohlo vadit, ale spíš myslím že ne.

A jakou mas teplotu? zkus to pres speedfan...a hod sem screen kdyztak.
impossible is nothing
HP Compaq nx9420
Core Duo T2400, 1GB RAM, ATI X1600 256MB

CeCo

Příspěvekod CeCo » 19 čer 2006 16:35

mobil-man píše:no ty uhly nevim, me se zdaji ok.
mam ten s T2400, 1680*1050.
Bocni uhly jsou "neomezene" (potom je videt dost odlesku, ale barvy stale stejne) a nahoru dolu se to zjasnuje a ztmavuje, ale neni to nijak hrozny
+- Zahřívá se dole trochu více, na klíně by to mohlo vadit, ale spíš myslím že ne.

A jakou mas teplotu? zkus to pres speedfan...a hod sem screen kdyztak.


1680x1050 je v pohode, mna skor zaujimal dvorix (podla mna ma ten s T2400).
Ale fakt, ze hore-dole su horsie uhly nez vlavo/vpravo je znamy; je to proste vyrobnou technologiou... Tomu proste nezabranis (ibaze si ochotny zaplatit za NB 150 000 Sk...)

C.

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 19 čer 2006 17:20

ceco, pls nauc se poizovat citace... predchozi prispevek se necituje, a uz vubec ne citace v citacich :wink:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 19 čer 2006 21:12

Krevety píše:ceco, pls nauc se poizovat citace... predchozi prispevek se necituje, a uz vubec ne citace v citacich :wink:


A ja som sakra lenivy na to, aby som pracne mazal citacie (najma ked zaberaju dokopy 3 riadky a ja sa musim nahanat s touchpadom) a aspon sa nestrati nit... Proste nie som idealny; ty snad ano? ;)
Ale ajtak diky za upozornenie...

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 19 čer 2006 21:32

hm je videt ze sis ho vzal k srdci... :roll:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů