Lenovo Y560 s 3D

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Notebook

Příspěvekod LoizaCS » 03 lis 2010 20:55

Tak mám tento notebook... :-) vzhledově mě docela nadchl, vypadá velice dobře! Velice se mi také líbí zvuk, který se line z reproduktorů! Opravdu nádhera!

Ale chtěl bych se zeptat, kde najdu S/PDIF Out.... jsem četl, že tento notebook to má, ale kde? To už je věc vedlejší... můžete mi to říct?

Děkuji

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 04 lis 2010 05:29

Nevím jak u tohoto modelu, ale často to bývá kombinované s line-out., řešeno optikou.
Fujitsu Lifebook S751

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 05 lis 2010 07:31

mikk píše:
Jurike píše:
mikk píše:Ahoj, tak jsem se stal taktéž hrdým majitelem y560 (i5). .....


Zdravim,

problem, ktory popisujete som nezaznamenal. NTB mam uz cez mesiac. Ked tak to skuste vratit a vymenit to za iny kus pokial sa to este da.


Dnes jsem měl chvíli čas si s NTB pohrát. Vypdá to, že ten zvuk mi to vydává jen na pracovním stole. V kuchyni, obýváku, na skleněným stole, nikde nic. :o Jen na pracovním stole. Mám totiž docela dlouhou pracovní desku, takže předpokládám že vibrace se tím násobí.
Takže na to kašlu a až budu mít chvíli, tak zkusím něco udělat se stolem. Vybírám chladící podložku. Má nějaký uživatel tip?
Jinak kdyby měl někdo nějaký konkrétní dotaz k diskutovanému modelu, rád odpovím.


Pokial podlozku tak jedine nieco od Zalman. Su to velmi dobre chladiace podlozky.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 05 lis 2010 08:17

Vojťas píše:Nevím jak u tohoto modelu, ale často to bývá kombinované s line-out., řešeno optikou.


Ahhha, jo, ale to asi v tom případě nebude normální optika, jaká je na receivu. Tam bude něco s jackem a pak do receivu myslím, že? Pokud ano, dá se takový kabel sehnat? A za kolik popřípadě.

Děkuji

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 05 lis 2010 13:38

Fujitsu Lifebook S751

AceSome
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 05 lis 2010 18:30

Příspěvekod AceSome » 05 lis 2010 18:35

Zdravím,

uvažuju o koupi Lenovo Y560. I přes některé negativní ohlasy (kvalita zpracování, displej) mi tento notebook vyhovuje kombinací výkonu a výdrže. Jako jedna z věcí, která se mi zdá jako obrovské + je technologie Rapiddrive - bohužel jsem nenašel v ČR (ideálně Praze) žádný obchod, kde by nabízeli verzi s touto technologií.
Nevěděl by někdo tedy, kde (případně jestli, nebo jestli do budoucna bude možné..) sehnat Y560 s rapiddrive? Pročetl jsem všech 20 stránek a odpověď nenašel. Objednání ze zahraničí se mi poněkud příčí, rád bych to koupil někde v Praze.

Předem díky za odpověď..

mkig39
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 lis 2010 15:17

Příspěvekod mkig39 » 10 lis 2010 15:19

Zdar,

potrebujem poradiť s výberom procesoru pre tento NTB. Mám na výber medzi i3 370m (774 eur) a i5 460m (833 eur). Verzia s i5 má naviac rýchlejší disk (7200ot.). Má zmysel investovať do i5 alebo sa viac oplatí tá i3? Vďaka

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 10 lis 2010 15:25

pri rozdiele len 60 EUR by som radsej bral tu vykonnejsiu verziu s i5.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

struza
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 04 říj 2008 23:02

záloha

Příspěvekod struza » 12 lis 2010 19:37

dnes mi dorazil tento noťas a menší problémek... při vypalování zálohy přes one key rescue mi to hodí při vypalovní 1. dvd interní chybu, nějaké nápady? má to vůbec smysl vypalovat, když jsem si už vytvořil zálohu na disk, toho se vlastně týká 2. otázka, jak je to s využitím kapacity disku, záloha zabírá cca 12GB, když ji udělám několikrát, bude zabírat stále jen těch 12 GB, nebo se pokaždé vytvoří nový soubor?

Hors
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 říj 2010 15:22

Příspěvekod Hors » 18 lis 2010 15:41

dneska mi přišla verze s i5-460M a asi takhle:

Design není ten co sem chtěl s těma tvarama,ale je to ten hnusnej tribal, tak na to pozor, na netu v tom maj bordel. Kvalita víka, co chrání display je hodně moc ubohá, je to jak z papíru, takže přenášení nějak nehrozí, když už, tak v nějém hodně pevném obalu a ten ještě v batohu nebo brašně. Display nejde nijak zaklapnout (nevím jestli to každý ví). Panty sice vypadají hezky, ale v MHD s tímhle asi těžko, protože se to podle mě dost hýbe. JInak se prohýbá lehce na levé straně od touchpadu,na práve skoro vůbec. V místě, dke jsou multimedální tlačítka pod displayem se taky celkem prohýbá. Klávesnice je super spracovaná a pevná. S touchpadem sem nepracoval, ale vypadá normálně, tlačítka sou na tom hůř - sice nejsou moc slyšet,ale jsou dost volná,jak kdyby byly použitý dost dlouho.

Doufám,že tyhle postřehy někomu pomůžou při výběru. Já ho jdu zase vrátit..

feri19
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2010 12:43

Příspěvekod feri19 » 19 lis 2010 12:48

zdravim mam ho doma uz 2 tyzdne a som uplne spokojny, vyzera super, hry idu na maximum, s tymi prehybaniami podobnymi hlupostami co tu kazdy pise..podla mna je to v poho..jedine mi trosku chyba multimedialne klavesnice...na pridanie zvuku su tu tlacidla napravo a este je tu kombinacia cez Fn, ale na taky prechod na dalsiu skladbu tu nic nie je...neviete niekto poradit ci sa daju tie funkcne skratky nejako zmenit?

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 19 lis 2010 23:04

Hors píše:dneska mi přišla verze s i5-460M a asi takhle:

Design není ten co sem chtěl s těma tvarama,ale je to ten hnusnej tribal, tak na to pozor, na netu v tom maj bordel. Kvalita víka, co chrání display je hodně moc ubohá, je to jak z papíru, takže přenášení nějak nehrozí, když už, tak v nějém hodně pevném obalu a ten ještě v batohu nebo brašně. Display nejde nijak zaklapnout (nevím jestli to každý ví). Panty sice vypadají hezky, ale v MHD s tímhle asi těžko, protože se to podle mě dost hýbe. JInak se prohýbá lehce na levé straně od touchpadu,na práve skoro vůbec. V místě, dke jsou multimedální tlačítka pod displayem se taky celkem prohýbá. Klávesnice je super spracovaná a pevná. S touchpadem sem nepracoval, ale vypadá normálně, tlačítka sou na tom hůř - sice nejsou moc slyšet,ale jsou dost volná,jak kdyby byly použitý dost dlouho.

Doufám,že tyhle postřehy někomu pomůžou při výběru. Já ho jdu zase vrátit..


Tak v MHD ho nosím skoro každý deň a stále v pohode :D

Crack3n
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 23 lis 2010 17:54

Příspěvekod Crack3n » 23 lis 2010 17:57

Zdravim,
viete mi poradiť ktorú podložku zobrať pre tento notebook z tejto ponuky?
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... tr%9Een%E9
Celkom dosť ventilátor fučí, no zaujímavé, že som si to všimol po 3 mesiacoch odkedy ho mám. :D
Prípadne aký je rozdiel medzi:
1. http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... N094000EP1
2. http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... N094000QOD
Ja som tam žiadne rozdiel okrem ceny a 2dB pri hlučnosti (ten drahší) nenašiel.

Dík 8)

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 23 lis 2010 19:55

tak krom tvaru velikosti hlučnosti a váhy asi nic :D

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 24 lis 2010 21:48

Praveze je tam rozdiel vo velikosti a taktiez aj vo vahe. Urcite by som bral tu 1500.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů