Problém s notebookem

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Trane
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 srp 2008 17:47

Problém s notebookem

Příspěvekod Trane » 05 lis 2009 16:42

Mám docela závažný problém s notebookem a třeba mi tu někdo dokáže pomoci. Nže přikládám kopii emailu, který jsem zaslal do obchodu.


Dobrý den
V dubnu jsem na vašem eshopu alfacomp.cz kupoval notebook Toshiba Satellite Pro A300-1NT. Fungoval mi dobře až do října, kdy se mi stále častěji a častěji objevovala "modrá smrt", někdy i několikrát za hodinu. NTB se po ní resetoval a znova zapnul, což by nebyl "zas až takový problém". Ale v průběhu posledních dnů se mi ntb po modré smrti "kousne" a jediné řešení je podržet zapínací tlačítko k vypnutí ntb. Po tomto násilném vypnutí se mi ale vůbec nedaří počítač zapnout, rozsvítí se sice diodka indikující zapnutí počítače, ale obrazovka zůstane černá, diodka blikající při správné funkci ntb se také nerozsvítí a počítač se podle absence "chroustání vnitřku" jeví jako nenastartovaný. Pokud chci ntb znovu zapnout, musím někdy čekat i půl hodiny až hodinu, než se mi to povede. Dnes se to už dostalo do krajních mezí a notebook za celý den nemohu zapnout.
Píšu vám raději předem, než vám ho budu zasílat na reklamaci, protože třeba znáte nějaké řešení.
Díky

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 05 lis 2009 16:59

Mas ho v zaruce, tak ho dej do servisu. Cim driv ho tam das, tim drive ho budes mit opraveny.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Trane
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 srp 2008 17:47

Příspěvekod Trane » 05 lis 2009 17:15

JJ už sem jim psal, přijede si pro něj kurýr


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti