tecra pokazeny konektor

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
vituzal
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2009 11:39

tecra pokazeny konektor

Příspěvekod vituzal » 31 led 2010 11:05

netreba asi vraviet presne typ tecry ale mal som v konektore zapojene reppraky matka o to zakopla a uz tam nejde ten konektor ,je to vylomene akosi, bude sa to dat spravit? popripade kolko bude stat asi tak oprava lebo ked zapnem zvuk teraz bez sluchadiel a reprakov tak obcas zasusti ako keby mozno aj so zvukovkou daco... za radu vopred diki ...

polo

Příspěvekod polo » 31 led 2010 12:12

Ten konektor je na doske takze vymena aj s nou ( par tisic Kc to bude stat doska+praca) Pripadne najst niekoho kto to spravy mohlo by to byt pomerne jednoudche( to by si to musel ukazat rozobrate ako co presne a pokyal prasklo)

vituzal
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2009 11:39

Příspěvekod vituzal » 31 led 2010 13:08

externa zvukovka to vyriesi ???

vituzal
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2009 11:39

Příspěvekod vituzal » 31 led 2010 13:10

a keby som to dal opravit tak to by som asi stratil zaruku takze to asi nie .... pekne NA P... situacia jeb... ma

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 31 led 2010 22:31

tak zaruku na dosku si stratil tak ako tak , ked na doske odide grafika alebo USBcka ajtak ti ju daju zaplatit lebo je zlomeny konektor takze to uz je out , co sa opravy tyka tak zlozite nakladne a neviem ci zozenies niekoho kto bude ochotny to rozobrat a pajkovat do tej dosky, externa zvukovka to samozrejme vyriesi takze odporucam ist touto cestou nakolko doska to bude riadna palka +- 350 euro podla modelu , oprava konektora jedine nejaky profik amaterovi by som to nedal robit takze externa zvukarna bude super
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

vituzal
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 24 kvě 2009 11:39

Příspěvekod vituzal » 01 úno 2010 10:10

hm to som ako vazne stratil zaruku na dosku aj ked sa pokazi grafika ???? to je daka blbost podla mna, inac dnes som volal do servis a tam mi povedal chlapik ze nech mu to donesiem ze neiktore modely ked sa to pokazi ze sa nemusi menit cela doska ....


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů