Asus M50VN-AS003C

notebooky Asus a vše kolem nich
Amra

Příspěvekod Amra » 24 zář 2008 00:39

Přidám nějaké další zkušenosti.
Grafická karta má výkon nad očekávání. Notebook je velmi tichý. Ale hlavně mě těší kvalita reproduktorů. Když srovnám s jiným ntb (asus 13'..) tak jsou výrazně lepší, dá se na nich i slušně poslouchat hudba.

Multimediální touchpad je vyloženě otravný, hodně často si ho omylem přepnu a než si to uvědomím a přepnu zpátky tak se pár vteřin zdržím. Nevypadá to že by se dal deaktivovat.

Ještě drobnost, nevíte někdo jak deaktivovat senzor pro automatickou úpravu jasu?

cohen
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 07 zář 2008 10:40

Příspěvekod cohen » 24 zář 2008 09:46

Amra píše:Přidám nějaké další zkušenosti.
Grafická karta má výkon nad očekávání. Notebook je velmi tichý. Ale hlavně mě těší kvalita reproduktorů. Když srovnám s jiným ntb (asus 13'..) tak jsou výrazně lepší, dá se na nich i slušně poslouchat hudba.

Multimediální touchpad je vyloženě otravný, hodně často si ho omylem přepnu a než si to uvědomím a přepnu zpátky tak se pár vteřin zdržím. Nevypadá to že by se dal deaktivovat.

Ještě drobnost, nevíte někdo jak deaktivovat senzor pro automatickou úpravu jasu?


FN+A - přijde mi že to ten jas automaticky nastavuje moc slabej no možná to ještě taky záleží na režimu napájení.
Hele a nevíš náhodou jak na to turbo memory. Já jsem si zkoušel stáhnout intel turbo memory console z http://downloadcenter.intel.com/filter_ ... bmit=Go%21 - jeznže se mi tam pořád instaluje nějaká blbost...
Jinak mam prvně Visty a zdá se mi že pořád pracuje disk - no tak jsem zkoušel vypnout indexování, odinstalovat ten šílenej norton pack ale moc to nepomohlo - jinak jsem se díval a na disk pořád přistupuje program svchost - ale fakt nevím co s tím...

Amra

Příspěvekod Amra » 24 zář 2008 12:53

Ten pracující disk může ještě způsobovat to, že Visty přednačítají do operační paměti programy které bys mohl v budoucnu použít. Jmenuje se to superfetch.
O turbo memory modulu jsem nic nenašel. Kde jsi četl, že by tam měl být? Jediné co by mohlo fungovat je readyboost s vlastní paměťovou kartou nebo flash diskem.

cohen
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 07 zář 2008 10:40

Příspěvekod cohen » 24 zář 2008 15:14

No že to má turbo memory je napsaný na krabici. Přesně je tam:
TURBO MEMORY: WO/TURBO MEMORY
jinak právě je divný že se mi nechce naistalovat ta intel turbo memory console pls kdyžtak to můžes zkusit ty odkaz na ní je v mym přízpěvku výše popř. to můžeš zadat do googlu.

jiza68
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 črc 2007 20:28

m50vn

Příspěvekod jiza68 » 24 zář 2008 20:18

Co to znamena - Grafická karta má výkon nad očekávání. ??
slo by treba nejake cislo 3d marku ?
dik
jb

Amra píše:Přidám nějaké další zkušenosti.
Grafická karta má výkon nad očekávání. Notebook je velmi tichý. Ale hlavně mě těší kvalita reproduktorů. Když srovnám s jiným ntb (asus 13'..) tak jsou výrazně lepší, dá se na nich i slušně poslouchat hudba.

Multimediální touchpad je vyloženě otravný, hodně často si ho omylem přepnu a než si to uvědomím a přepnu zpátky tak se pár vteřin zdržím. Nevypadá to že by se dal deaktivovat.

Ještě drobnost, nevíte někdo jak deaktivovat senzor pro automatickou úpravu jasu?

cohen
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 07 zář 2008 10:40

Příspěvekod cohen » 24 zář 2008 21:33

V 3DMarku05 na 1024x768 vše default cca 8500 bodů
V 3DMarku06 na 1280x720 vše default cca 5000 bodů (standartní 9600M GT DDR2 má myslím cca 4400 bodů a GDDR3 cca 4900 bodů)

Amra

Příspěvekod Amra » 25 zář 2008 01:25

Stáhl jsem tedy intel turbo memory driver, spustil a píše že počtač nesplňuje minimální požadavky pro instalaci softwaru.

PiTRiS
píše často
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2007 13:57

Příspěvekod PiTRiS » 13 lis 2008 00:32

TURBO MEMORY: WO/TURBO MEMORY

to WO/ tam je docela důležitej "parametr", je to zkratka "without", tj, že to nemá turbo memory ;)
Dell XPS 15 - i7 2630Qm, 6GB RAM, nVidia 540GT, 750GB 7200 ot.

Oldies: Dell Studio XPS 1645, Acer Aspire 6935G, MSI GX700PX


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů