VBI Compal HEL80

notebooky VBI a vše kolem nich
Levisek
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2007 12:27

Příspěvek od Levisek »

Ty ovladače me taky zajimaji. Jaky mate? zkousel jsem ovladače pro bioshock s upravenym inf s LaptopVideo2Go a nejak se to nechtelo nainstalovat. A kde na nvidia strankach maji ovladače pro 7600 Go? nikde jsem to tam nenasel, jen 7800/7900 GO
VBI Compal HEL80: C2D T7200, GO7600, 2 GB RAM, 160 GB HDD, WIFI, BT
wayfarer

Příspěvek od wayfarer »

na jednom fore mi jeden poradil 97.92 z https://www.laptopvideo2go.com/ a vyzeraju byt celkom fajn.. pekne v 2D sa karta podtaktuje a v 3D ide naplno.
zatial som hral par hodim BF2 a slape to fajn.

precitaj si navod na laptopvideo2go... teda stiahnes driver a modded inf. potom driver rozbalis do nejakeho adresara skopcis(prepises) inf a potom uz ide nainstalovat...
en to chvilu trva kym clovek najde tie spravne ovladace
Levisek
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2007 12:27

Příspěvek od Levisek »

no samozrejme ten postup jsem dodrzel, ale instalace skonci hlaskou: System nebyl modifikovan. Restartovat? ANO/NE
VBI Compal HEL80: C2D T7200, GO7600, 2 GB RAM, 160 GB HDD, WIFI, BT
smrtihlav
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 08 zář 2007 17:55

Příspěvek od smrtihlav »

Zdravim, objednal sem si fl90, ale zatim to vypada, ze nejsou, tak chcu jit do tohoto ntb, tak se chci zeptat, jak na nem frci hry, konkretne day of defeat source nebo red orchestra, popr. jestli byste nemohli srovnat tuto grafarnu s GF Ti 4200 64 MB. Za kazde postrehy budu vdecny, diky.
DANIK
občas něco napíše
Příspěvky: 95
Registrován: 15 črc 2007 18:27
Bydliště: SNV / KE

hel80

Příspěvek od DANIK »

zdravim
potreboval by som radu. Mam hel80-tku a sem tam sa mi stava ze mi preblikava obrazovka pricom sa zobrazuju xyby na monitore je to xyba driveru ? alebo je to v niecom inom ? dal som si tam aj driver odporucany vyssie no bol nepouzitelny a obrazovka vtedy preblikavala brutalne tak som sa vratil k stary (originalnym z cd). Ako by som tuto xybu odstranil ? ..pripadne ake pozivat drivery vy ( oznacenie ) ( a pls aj s nejakymi podrobnostami ako sa sprava pri praci/hrani ) ...za vsety odpovede vobred dakujem ;) ..