Spokojenost s MSI notebooky, servisem aj.

notebooky MSI a vše kolem nich

Jsem spokojeny s notebook od MSI?

ano
124
59%
ne
85
41%
 
Celkem hlasů: 209

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 23 úno 2009 12:07

MSI jsou proste supaci. Nekteri jako Damianus maji stesti, ale spolehat na to? To je nesmysl. Lepsi je temhle vyrobcum neverit a pokud ten pocitac neni na serepeticky a na okrasu do obyvaku, tak to nemuze byt MSI.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 23 úno 2009 12:15

diky jeste odchlipla barva a rikaji ze je to mechanicke zavada :roll:
,ale snad jsem dobre udelal a umrtvil desku
jeste byl uvolnenej jeden pant vrzal jak prasatko
vymeli ho a rikali ze to je moje chyba

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 23 úno 2009 12:20

sice to nebude uplne koser ale zalozil jsem tema o spokojenosti s notebookem od MSI tak uvidime kolik spokojenych bude lidi a kolik ne no :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 23 úno 2009 13:01

Hodne lidi napise, ze ano, i kdyz najdou chybicky. Je to taky o tom, co meli za notebook pred tim. Pokud je nekdo zvyklej na multimedialni plastak, tak mu prijde normalni to, co by uzivatel bussines notasu nezkousl. Navic je to hodne subjektivni, protoze malo lidi, co uz si to koupi, relane priznaji, ze maji doma sunt. Tech co dovedou objektivne hodnotit je malo. Taky jsem si myslel, ze Amilo je OK...pokud nebudu hledet na vsechny reklamace, tak stejne musim konstatovat, ze do poradneho booku melo daleko, ale holt to clovek pozna, az kdyz se o problematiku zacne zajimat a osaha si par kvalitnich kousku.

Jedine, cemu se divim, je to, ze tu chvalite ty nove kousky. Ja videl Gx630 po trech mesicich a Acer TravelMate tak zbidacenej nebyl ani po dvou letech (ten samy uzivatel - cili to neni prasackym zachazenim). Ale ja vim, ze tu zase budu oznacen za vola a kdesi cosi. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam....
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 23 úno 2009 15:08

Já mám GT 735 asi 3 měsíce a je jako nový.Stav perfektní.Takže proč bych nechválil,že?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 23 úno 2009 16:20

Michal27 to jsou klasicke obkecy :roll: neznam pristroj co by mi vyhovoval. Nikdy nemuzes vyjit vztric vsem a 100% takze nic neni dokonale... Ale kazdy by se mel zeptat za cenu adekvatni? Pokud ano tak se nic nedeje.. Nechapu ze tu furt pomlouvas zkusenosti se znackou nemas a jen spamujes to stejne dokola. Kdo jde neceho cemu nerozumi je hlupak kdyz neco kupuju prectu recenzi prectu si o tom neco at mam prehled. Od MSI a starych modelu nemuzes cekat super spolehlivost s super servis za adekvatni peniz jsi v te dobe dostal neadekvatni vykon. Kdo ho chtel ten si ho koupil. Ale obetoval tak kvalitnejsi zpracovani.
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 23 úno 2009 17:57

kasper píše:tak jsem volal do servisu na opakovanou reklamaci a oni se mi dokonce smali jinak zavada se uz projevi pojistil jsem si to

Ved to je to ze ja som taktiez volal do servisu a ked som technikovy povedal ze po ich tretej oprave mi ajtak pada grafika a notebook nahodne mrzne spôsobom ze ostane seknuty na ploche bez hocijakych chybovych hlasok atd., a vypnut sa da len dlhym drzanim power tlacitka pripadne pada do BSOD a technik sa nato tiez zasmial ze no tak nam ho poslite s jasnou zavadou a napiste do popisu zavady ze chcete vratit peniaze - ocom je to ked samotny technik v servise je znechuteny z tych kramov a uz len ze mi rovno povedal ze do popisu zavady napiste ze si nezelate dalsiu opravu ale diagnostiku a vratenie penazi tak jasne tam moj notebook nebol jediny s takou chybou :!: Dobre tak som odrovnal dosku a poslal im ho z jasnou zavadou - servis to bez reci dal ako neopravitelnu zavadu a predajca mi naruku vyplatil peniaze :arrow:
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 24 úno 2009 16:05

dnes si to odvezlo ppl tak uvidime uz to chchi vyresit jednou pro vzdy
jen se chci zeptat kdyz mi porad psali ze se zavada neprojevila a ted se projevi uznaji predhozi reklamace dokonce jsem jim napsal co s tim je

Rendy
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 zář 2008 21:04

Příspěvekod Rendy » 24 úno 2009 16:48

4měsíce GX720 a zatím spokojenost a žádnej problém a navzdory tomu jak každej haní třeba to jak hrozně topí tak sem na grafice nikdy při hraní neměl víc než 70,v klidu to je +/-40 a jádra 35...každej druhej den ho nosim do práce a kromě toho že sem si z boku pod touchpadem sedřel barvu tak s konstrukcí taky není zatím žádnej problém.
MSI GX720X-026CZ,WD3200BJKT 7200-320gb..

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 05 bře 2009 22:51

MaTToS píše:No ja som svojho casu bol tiez brigadnik pocas studia a mesacne som cca. 6000,- SK dostal , tak ked som 3,5 mesacnu vyplatu si dal do notebooku ktory som mimo ineho potreboval na studium a notebook bol 3 mesiace dokopy len v service odkial sa 3x vratil s rovnakou chybou tak nech mi tu potom niekdo nepise aka som ja svina ze som 3x odrovnal notes a pak zobral prachy - nech si to ten clovek vyskusa ako pisem trojstranovy referat do skoly pocas ktoreho mi to 4x vytuhne lebo si pustim firefox a nedajboze sa trocha vytazil procesor a hned to padlo alebo si otvorim PDF so studijnym materialom a notas vytuhol alebo som skoncil s BSOD :twisted:
Momentalne mam jeden z lacnych modelov od Fujitsu Siemens ktory som si trochu upgradoval a cele je to vyrobene firmou ECS Elitegroup a ten notebook bezi bez jedineho problemu, nikdy nebol nestabilny a nemal som ani ziadne problemy pocas prace nanom, vetrak je tichy(vecsinu casu ani nebezi co na MSIcku nonstop a vrcal jak svina) a baterka +- 3 hodiny vydrz - na pracu idealne tak neni ocom .Co potom ma clovek cakat od MSInotebooku ked si ho kupi a pocas pol roka je 3 mesiace v servise a ajtak stale nefunguje a uz aj samotny technik naznaci ze je to akosi vyrobna vada :arrow:
Ja proti MSI nic nemam ako VGAcky co som vlastnil boli v pohode , MP3 player bol v pohode ale notebooky prenich vyraba bohviekdo na taiwane a nejak si tu kvalitu neustrazili - plasty, panty, komponenty .
Uvediem priklad ventilator od MSI : mnoho ludi na svete stym ma problem , mne ho pocas troch oprav 2x menili a kolkoze vydrzal novy byt tichy ? Presne rovnako ako ten co po kupe cca. 2 tyzdne a potom zacal uz hrkotat a vrcat atd., kam taky vyrobca speje ? Co usetri 1 dolar na tom ventilatore alebo co ?? Ved viacej da servisu cashov za to ze vymeni ten vetrak ale stale nedaju kvalitny - nepoznam jediny Fujitsu notebook s takym srotnym vetrakom aky malo to moje MSIcko :!: :!:
Tam ked chce niekdo dosiahnut tichy chod notebooku tak asi len dobropis a ina znacka to riesi lebo vymena ventilatora za rovnaky srot nema vyznam !!!
Priklad k tym srotnym komponentom : ECS lacnak predavany ako Fujitsu Siemens - LCDcko LG Philips , mechanika SONY NEC Optiarc ... MSIcko od bohvie koho - LCDcko sunt od CMO , mechanika noname oznacena ako - SlimType DVD-RW ... a to je len zaciatok kdovie co to ma za šasi dosku atd., ked tu XY ludom praskaju plasty, zlieza farba , prehyba sa to akoby to bolo z papiera a ine veci , baterka vo fujitsu je od samsungu v MSIcku bol volaky cinsky CellXpert co po troch mesiacoch slo do kytek pri pouzivani cca. 3x tyzdenne - ocom to potom je :roll:

:!:

Tak v 735ce je:disp.samsung,mechanika optiarc->sony,baterie sanyo,ostatní komponenty rozpoznáš, zvláštní ne? Baterie stále drží,šasi taky,je to divné...?
N.A.D.S.Á.Z.K.A
:-D
MSI GT735

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 06 bře 2009 17:27

tak "ceske msi" psalo do holadska a rekli ze pri mechanickem poskozeni odpada moznost odstopeni od smlovy tak mi v podeli priveze ppl a mam se domluvit s alzou doufam ze to dopadne dobre
boze msi uz nikdy dejte radsi facky kdyz si vzpomenu na msi

petosk
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 úno 2009 17:02

Příspěvekod petosk » 16 bře 2009 13:16

Mam pockat kedy bude notebook MSI GT725 napredaj v CR a SR alebo ho zobrat zo zahranicia (Nemecko) a potom uplatnovat pripadnu reklamaciu u Penty?

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 19 bře 2009 01:15

Penta ti ji neveme, budeš muset tam kde koupíš, jinak budeš muset počkat
MSI GT735

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 19 bře 2009 01:17

Petosk: Mas se tomu vyhnout a koupit neco, u ceho muzes uplatnit zaruku vsude a bez problemu..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

petosk
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 úno 2009 17:02

Příspěvekod petosk » 19 bře 2009 07:47

nic s rovnakými parametrami za podobnu cenu som nenasiel, potrebujem 17" monitor a vybornu grafiku. Co sa tika zaruky, volal som do Penty a ti mi povedali ze akceptuju mezinarodnu zaruku, cize notebook z Nemecka by mi zobrali do zaruky. Otazka je ci naozaj alebo len to hovoria.


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů