Realtek High Definition Audio
-
čechura
- občas něco napíše
- Příspěvky: 8
- Registrován: 16 srp 2008 14:09
-
Rapier
- píše často
- Příspěvky: 152
- Registrován: 28 srp 2008 13:51
- Bydliště: Ostrava
čechura píše:Rapier: Myslíš, jako, že u Aspiru je to slyšet z reproduktorů a u Extensy ne, nebo naopak?? V tom případě by to ale mohlo fungovat po připojení externích reproduktorů,ne???
Ja reagoval na to chrapteni repraku u Aspiru, nekde jsem vycetl ze repro u Aspiru neni odstinene, coz znamena ze se navzajem rusi s dalsim HW.
A k tvemu dotazu, kdyz dam do zdirky vstupu MIC zdali uslysim zvuk z repraku, vyzkousim dnes vecer. Ale nevidim duvod proc by to nemelo jit.
Standartne prece, kdyz v aplikace Realtecku zvolis myslim volbu MIX (proste vse on) tak bys mel nahravat zvuk a zaroven slyset vystup. Prinejmensim na stolni Creative X-Fi/Audigi me to jde. Vyzkousim jak na repro notebooku, tak externim a dam vedet.
-
čechura
- občas něco napíše
- Příspěvky: 8
- Registrován: 16 srp 2008 14:09
Rapier píše:čechura píše:Rapier: Myslíš, jako, že u Aspiru je to slyšet z reproduktorů a u Extensy ne, nebo naopak?? V tom případě by to ale mohlo fungovat po připojení externích reproduktorů,ne???
Ja reagoval na to chrapteni repraku u Aspiru, nekde jsem vycetl ze repro u Aspiru neni odstinene, coz znamena ze se navzajem rusi s dalsim HW.
A k tvemu dotazu, kdyz dam do zdirky vstupu MIC zdali uslysim zvuk z repraku, vyzkousim dnes vecer. Ale nevidim duvod proc by to nemelo jit.
Standartne prece, kdyz v aplikace Realtecku zvolis myslim volbu MIX (proste vse on) tak bys mel nahravat zvuk a zaroven slyset vystup. Prinejmensim na stolni Creative X-Fi/Audigi me to jde. Vyzkousim jak na repro notebooku, tak externim a dam vedet.
Mně to u stolního PC taky funguje, ale tady to fakt nejde. Co máš ty za notebook???