NFS: Pro street vs GeForce Go 8400M GS (128MB VRAM)

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Travisxx
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 03 dub 2008 16:24

Příspěvek od Travisxx »

maxxz píše:
mobilcarl píše:pro streety jsou nejlépe hratelný na skvělým stolím pc s 5.1 reprákama na plný pecky...skvělý zážitek pro automaniaky jako já..vřele doporučuji..musel jsem doslova utírat slinu..


Prostreet je stejně jako celá serie NFS od Underground nechutnou arkádovkou. Radši Richard Burns Rally brm brmmmmm

jo jo zlaty hot prusit 2 (4. dil v poradi)
RemaXik
píše často
Příspěvky: 121
Registrován: 11 bře 2008 15:12

Příspěvek od RemaXik »

Jsem asi uplne slepej, ale muzete mi poradit kde najit nejake nove drivery na tu grafiku? Na strankach vyrobce jsou nejake rok stare, to jsou ty same co mam na ntb. Tedy snad uz nejake nove vysly.
Travisxx
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 03 dub 2008 16:24

Příspěvek od Travisxx »

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

no pokud chceš ovladače pro grafiku na notebook tak jdi na :arrow: https://www.laptopvideo2go.com/ ...
Toshiba R600-10W
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

jo jo zlaty hot prusit 2 (4. dil v poradi)

Hot Pursuit 2 byl dil sesty... Hot Pursuit 1 byl treti dil. A musim rict, ze ten 6ty dil (Hot Pursuit 2) za moc nestal, ta trojka byla lepsi... a u me nejlepsi. Spousta lidi vychvaluje 5tky (Porsche) ale to byly jen zavody, ja radsi i ty honicky do toho :)
RemaXik
píše často
Příspěvky: 121
Registrován: 11 bře 2008 15:12

Příspěvek od RemaXik »

Travisxx píše:https://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
jestli nebudou tam tak asi nikde


No tam jsem je prave nenasel.

edit: Dobry uz jsem je nasel, kdyby nekoho zajimalo kde, tak na
https://www.x-drivers.com/catalog/driver ... /7694.html
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

Camo píše:Ares: meleš tu kraviny, na te nvidii si zahraješ v poho...


:lol: to nemyslíš vážně, že 8400 je na hraní :?: mluvím všeobecně, proto jsem psal "na tomhle grafickém čipu si moc nezahraješ" ne "na tomhle grafickém čipu si tuhle hru nezahraješ".. to je rozdlíl
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

:roll:
Toshiba R600-10W
RemaXik
píše často
Příspěvky: 121
Registrován: 11 bře 2008 15:12

Příspěvek od RemaXik »

Po stazeni novych ovladanu, vse funguje jak ma, uz zadne low detaily :)) a hra konecne vypada k svetu a neseka se, i kdyzmusim rict ze most wanted se mi libilo vic :) po vzhledove strance
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

a pak, že neporostou :)
Toshiba R600-10W
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

Ares píše: :lol: to nemyslíš vážně, že 8400 je na hraní :?: mluvím všeobecně, proto jsem psal "na tomhle grafickém čipu si moc nezahraješ" ne "na tomhle grafickém čipu si tuhle hru nezahraješ".. to je rozdlíl


rozjedeš vše sice low/medium, takže se oháněj něčím lepším, grafiky na hraní jsou 8600 v sli a 8700 a 8800 atd. takže klid...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvek od onne »

Dokonce už jsem viděl někde na netu jak paří na X3100 pro street na low a měli jen takové chvilkové záseky :D Dalo se to hrát.. Sice 8400 není herní ale dá se na ní hrát :roll:
ThinkPad T420
kyo
guru
Příspěvky: 1648
Registrován: 04 lis 2007 19:26

Příspěvek od kyo »

nevim co je novější, ale zkoušel jsem karbony a na high a nativní rozlišení se to sekalo. na střední detaily to šlo v pohodě, pokud bych snížil rozlišení, tak myslím že by to šlo na medium -high.

efekt sem, efekt tam nehraje roli, požitek z hraní ti nevylepší ani nezhorší. tak laboruj.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

Camo píše:
Ares píše: :lol: to nemyslíš vážně, že 8400 je na hraní :?: mluvím všeobecně, proto jsem psal "na tomhle grafickém čipu si moc nezahraješ" ne "na tomhle grafickém čipu si tuhle hru nezahraješ".. to je rozdlíl


rozjedeš vše sice low/medium, takže se oháněj něčím lepším, grafiky na hraní jsou 8600 v sli a 8700 a 8800 atd. takže klid...


Dyť o tom to celý bylo.. já jen tvrdil,že 8400 není moc na hraní :wink:
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

záleží na úhlu pohledu v porovnání s x3100 i docela je:)
Toshiba R600-10W