Acer Aspire 5600 5601 - spojení disk. oddílů

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvekod Nuke_Cola » 09 úno 2007 09:57

moj nazor je taky ze v acere to robia uplne na <> radesj nech daju len recovery cd a kazdy nech si to spravi podla seba... ja som mal asi stastie alebo co a dostal som aj recovery cd a samozrejme som nanovo prerozdeloval disk kedze skryta particia je mi na prd a rozdelenie 80GB disku v pomere 30GB ku 35,5 ci ako to bolo je podla mna zleee. acer by asi usertil keby sa nezapodieval zbytocnou robotou, ktoru si potom aj tak uzivatelia musia spravit znova. proste kazdemu vyhovuje nieco ine tak preco si to kazdy nemoze spravit podla seba? cize jednak aceru by asi klesli naklady a tie by klesli potom aj uzivatelom, ktori by nemuseli prosikat servis za "pouhych 1200" o recovery...
vas BFU ;)

lukypa
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 04 led 2007 22:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod lukypa » 09 úno 2007 19:52

Dodal bych k tomu asi tohle: NIKDO nemá právo mi říkat jak si rozdělím disk a jestli si ho naformátuju nebo ne. To je čistě moje věc a vážně by mně zajímala situace kdybych měl noťas s legálním štítkem s legálně zakoupeným systémem a nějaký soudce by mě poslal třeba do basy za to že nemám systém nainstalován ze skryté patriton kterou na svém disku nechci. Mám pocit že ACERtechnik i s celým slavným ACEREM zastává hodně "zvláštní" politiku.
Acer Aspire 5101AWLMI, AMD Turion 64 (2.0 GHz, 512 KB L2 cache), ATI Mobility Radeon X1300 256MB HyperMemory, 120 GB HDD, 1024 MB DDR2 dual-channel, WMCE

spankyman
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 19 pro 2006 20:41

Příspěvekod spankyman » 10 úno 2007 05:46

souhlasim s Lukypem, OEM verze Windows by měla být na CD a svoboda rozdělování disku by nebyla omezena. Kort když skrytě zabírá skoro 5GB hloupý "e-recorvery"


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů