Jaké ovladače grafiky potřebuji, aby se mi rozjel CoD2 ?

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
polo

Příspěvek od polo »

Cital si co som ti napisal ? Doplnil som si predchadzajuci prispevok...
CeCo

Příspěvek od CeCo »

merlot píše:tak prijed, budu rad Nova Ves u Bakova nad Jizerou 100

670 Kc + DPH/hodinu + dopravne 10Kč/km. Moze byt?

C
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

hele moc si vazim ze mi chces pomoci, ale ja jsem na tohle strasna lama. nemohl by jsi mi prosim poslat rovnou odkaz kde bych to mohl stahnout ?
tato zprava je hlavne pro POLO/A
polo

Příspěvek od polo »

Poslal som ti link len musis zadat OS... a Zvysok mas v SZ...
Naposledy upravil(a) polo dne 01 črc 2008 18:48, celkem upraveno 1 x.
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

Polo ti napsal odkazy - otevři je. Potom si vyber, jaký operační systém používáš. Následně se objeví

Obrázek
Klikneš na "Download" jak jsem ti to červeně znázornil.

Obrázek
Zde klikneš na "INF Update Utility - Zip format", opět červeně znázorněno.

Na další straně už na nic neklikej, stahování začne automaticky. Stáhni si ovladače ze druhého a třetího odkazu od Polo, ten první vede jen na úvodní stránky Intelu. Potom nainstaluj oba ovladače a zkus tu hru.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
polo

Příspěvek od polo »

Keby nieco tak DirectX https://www.microsoft.com/downloads/Brow ... tegoryid=2


A patche na hru najdes napr. www.gamershell.com
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

pockej, co to je ten zvysok a ss ?

EDIT
hele co je tohle ?

Kód: Vybrat vše

https://downloadcenter.intel.com/filter_results.aspx?strTypes=all&ProductID=816&OSFullName=Windows*+XP+Home+Edition&lang=eng&strOSs=45&submit=Go%21

a kdyztak co z toho mam stahnout ?

Edit Solitary: dodržuj základní pravidla fóra, používej funkci „upravit“ viz. DOPLNĚNÍ :arrow: PRAVIDLA, děkuji
polo

Příspěvek od polo »

Mas tu obrazkovi navod .... A SZ je sukromna sprava...
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

nainstaloval jsem oba dva ty ovladace, ale stejne to nejde
polo

Příspěvek od polo »

Precital si si ti v SZ ? Inac skusil si aj ten DirectX ?

Aku presne chybu ti to vypise ?
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

pise mi to tohle
- DirectX(R) encountered an unrecoverable error.
Check the DirectX(R) FAQ for possible solutions.
a ten DirectX nemohl by jsi mi rict nejakou presnejsi verzi co si mam stahnout ? Vim ze jsi mi poslal nejakej odkaz, ale co si mam z toho stahnout, staci nazev
polo

Příspěvek od polo »

https://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=en stiahni, tie predchazajuce si odinstaloval vopred vsak ? a Postupoval si ak ako som ti napisal v SZ ? , Inac si rovno preinstaluj hru+ pohladaj patche link tam uz mas, taktiez aku to mas edici to ho COD 2 atd.
mas tam aj spravnu (Novu/funkcnu)verziu C++ 2005 ?
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

hele ja vazne nvm, ale v patek prijede kamos a ten urcite pochopi co jsi mi tady psal, nicmene strasne ti dekuju a jeste se ozvu. dikes
Kajis
píše často
Příspěvky: 180
Registrován: 05 bře 2007 11:40

Příspěvek od Kajis »

Nepojede ti to tečka.
HP530
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

Taky je potřeba se zmínit, že COD2, převážně v CZ verzi, na Vistě moc nejede (respektive, mně se ho nepovedlo na Vistě rozjet nikdy - Vista Home Premium 32bit CZ, Call of Duty 2 CZ originál + patche i bez nich).
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.