Asus M51VA-AS036C, problémy s CD/DVD mechanikou

notebooky Asus a vše kolem nich
Doomed

...

Příspěvekod Doomed » 19 črc 2008 09:26

Sevas Izmir:

Ja mam problem s mechanikou,vlozim do nej dvd a chvilu ho cita potom prestane a zhasne kontrolka na mechanike.
V pocitaci sa vlozene dvd nezobrazi ani ho vlastne nenacita.
skusal som dat do notebooku aj recovery dvd a nacitat ho pri bootovani a nejde tak isto,skusal som asi 10 dvd a nic.
Vo viste mi normalne ukazuje mechaniku ... dvd rw + BR je to combo mechanika.
v asuse povedali ze reklamovat nechapem tomu novy book kua ..notebook ma cca 1 mesiac a je to tento presne

ASUS M50SV-AS160C

Ismir
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 črc 2008 22:04

Příspěvekod Ismir » 19 črc 2008 12:08

Opět jazyková bariéra, snad jsem to správně pochopil, že máš stejný problém. Já jsem to vyřešil s prodejcem tak, že mu v pondělí dám můj nefunkční notebook a on mi ho na prodejně hned vymění za ten samý, nový. (Protože mám 14denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu)

Doomed

Příspěvekod Doomed » 19 črc 2008 13:10

aka jazykova bariera?..ved si cech nie?.nerozumies slovakovi?

hej mam ten isty problem co mas aj ty len ja som nainstaloval system a odvtedy som do mechaniky nevlozil ziadne medium.

asi po 1 mesiaci som vyskusal jedno dvd a uz to neslo.cize v mechanike boli 2 dvd cka.

ako s notebookom som velmi spokojny,paradny display,super vykon,rychly ziadne mrznutie nic.

hravam CoD4,WoW,Grid a pdoobne a lape to super.

Mam chladiacu podlozku zalman a max teplota procaku 47 C na performance mode a grafika ma max 66-68C

pricom bez podlozky mala 78-80C

ale to su teploty po cca 5-6 hodinach hrania WoW ... cize notebook dostava zabrat trosku ale ked je v zaruke je mi to jedno.

:D book budem posielat neskor na reklamaciu lebo momentalne nemozem byt bez neho.

polo

Příspěvekod polo » 19 črc 2008 14:24

Pozrite sa ako tam mate presne mechaniku teda.
1.vyrobca
2.presne oznacenie
3.seriove cislo


pretoze dako aj v okili citam ze im v M51/50 odchadzaju zaradom a na vel forach je to podobne vyzera to tak ze tam v ASUSE osadili daku zmetkovu seriu...

JamesLurk
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 zář 2008 01:53

Příspěvekod JamesLurk » 27 led 2009 22:43

Mam také problém s mechanikou. Nevypaluje žádné médium. V Neru při začátku vypalování hned napíše, že se proces nezdařil. Máte někdo nějaký tip?

tonislav
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2008 14:24

Podobny problem

Příspěvekod tonislav » 09 bře 2009 11:16

Nechci zbytecne zakladat nove vlakno,protoze mam skoro stejny problem...Me zase mechanika neprehraje DVD(o vypalovani ani nemluvim).Vlozim dvd do mechaniky- ta se nekdy az 5 minut nacita a pak mi maskoci hlaska vlozte dvd do mechaniky a mechanika se mi otevre.Moje postrehy a co uz jsem zkousel.
1.Preinstalovat cely system znovu :(
2.Odinstalovat nero
3.Nekde na forech jsem "vycetl" ze nekdy pomuze mechaniku odpojit a udelat ten proces s hledanim hardwaru- to pomumohlo ale vzdy jen do dalsiho resetu ntb
4.Dle navodu z asus prirucky pro uzivatele jsem zkusil prehrat mou starsi rom 203 na novejsi 204.S touto rom jede mechanika super,ale po resetu ntb opet stejny problem a dokonce se i rom ztrati a zustane tam 203(coz taky moc dobre nechapu protoze ji podle navodu ulozim
5.Nemuzu nikde i pres strycka Googla sehnat drivery.Co jsem postrehl,tak pri vsech techto pokusech a instalovani ruznych diagnostickych programu mam mechaniku od vyrobce LG a Hitachi :) a na prilozem cd driver na mechaniku ne a ne najit...

Pokud mate nejaky napad,tak prosim poradte.Hlavne mi nejde do hlavy proc neudrzim tu novou romku v ntb.
Dekuju moc
ASUS M50SA


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů