Zesílení zvuku

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvek od vito45 »

tak keď je to normalizovane tak to likviduje niektore veci ktore robia ujovia režiséry a iný keď chcú mať niektoré časti tichšie a pod. ale to už záleží na osobných preferenciách či norm. použiť alebo nie...