NTB do 20000.- víc ani ťuk
-
prostepoky
- píše často
- Příspěvky: 403
- Registrován: 29 lis 2008 14:17
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
Rozdil 1GB a 2GB RAM - to ano, tady rozdil je. Ale 2GB a 4GB - fakt ne. Ve stolnim jsem nevidel rozdil ani pri uprave fotek/videa. Maximalne par vterin, coz je ve vysledku nepodstatne - pri renderingu si stejne delam dafe:)
Pravda je, ze bezne z her nprepinam do oken..
Pravda je, ze bezne z her nprepinam do oken..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
-
entropy
- píše často
- Příspěvky: 376
- Registrován: 08 bře 2008 13:00
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
Krojz
- občas něco napíše
- Příspěvky: 7
- Registrován: 04 led 2009 00:44