šestice obrazovek u EX600X

notebooky MSI a vše kolem nich
Koblenc

Příspěvek od Koblenc »

konečnej verdikt: vadná základní deska, reklamace uznána, měla se uskutečnit výměna desky, ale trvalo víc než měsíc než jim ta deska došla- proto jsem vyvázl nejlíp jak mohl...dostanu peníze a za stejný peníze si koupím něco lepšího :D
pixi

Příspěvek od pixi »

Další potvrzení toho, že Msi je šrot.
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

Tak modely ex a vx jsou nic moc,no pixi ma jiste zkusenosti :lol:
MSI GT735
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Modely GX a GT take. Jde o MSI.
Hodit do servisu a modlit se, at pro vymene jednoho dilu nepokazi dva dalsi... To je jedina moznost...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012