Hry na 64bit OS

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
AViP
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 03 srp 2006 20:58

Příspěvek od AViP »

To je přesně to, o čem jsem psal včera o kousek vedle (v diskuzi o HP).

Některé starší programy (hry nevyjímaje) mají pouze Win16 instalátory, takže i když samotná hra je plně Win32 a byla by sama o sobě bez problému kompatibilní s x64 verzemi OS, nemusí jít prostě a dobře na x64 OS nainstalovat... v lepším případě jdou alespoň 1:1 zkopírovat odjinud, v tom horším ani to...
DeLong
guru
Příspěvky: 575
Registrován: 07 lis 2009 22:25

Příspěvek od DeLong »

na 64bit win idu uplne normalne hry.