To je přesně to, o čem jsem psal včera o kousek vedle (v diskuzi o HP).
Některé starší programy (hry nevyjímaje) mají pouze Win16 instalátory, takže i když samotná hra je plně Win32 a byla by sama o sobě bez problému kompatibilní s x64 verzemi OS, nemusí jít prostě a dobře na x64 OS nainstalovat... v lepším případě jdou alespoň 1:1 zkopírovat odjinud, v tom horším ani to...
Hry na 64bit OS
-
DeLong
- guru
- Příspěvky: 575
- Registrován: 07 lis 2009 22:25