Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Konviss píše:roman2277: prosimte,napis mi nejakou hru, kterou nezvladne v dnesni dobe HD 5650 aspon na stredni detaily...
Crysis: All high 32-48FPS
Mafia 2: Full high 35-50FPS
Starcraft 2: medium-high 35-46FPS
Bad company 2: High 32-46FPS
jsou to narocne hry,tak bych chtel videt jake nezvladne aspon na medium
HM...záleží o jakém rozlišení se bavíme samozřejmě.Já beru v dnešní době základ 1600x900.A tam už se mobilní 5650tka u řady her na medium nechytá.(plus zaplé stíny apod) A jinak jsi mě pobavil Crysis a další hry na High?To bylo v rozlišení 640x480 ne? Hochu já testuji každou novou hru na různých stolních PC a notebookách,takže mě laskavě nepovídej tyto nesmysly.
EDIT:a hlavně se toho tady chytnou potencionální kupci a potom se budou divit,že se žádné tyto hry na vysoké detaily hrát prakticky nedají!
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
vse na hight na rozliseni 1366*768, jen stinovani medium, textury a fyzika na very hight
fps jak jsem uvedl..
kdyby ses naucil cist tak by jsi to mozna pochopil, testuj si co chces
kazdy bere jine rozliseni, v 15,6 nb najdes spis vyjmecne rozliseni 1600*900, to spis az u tech vetsich, kdyz se ted bavime konkretne o grafickych kartach v nb
ja jsem jen psal,aby byl v obraze jake fps ma kazda hra na teto graficke karte,z prvu jsem zapomel uvest ze je vse v rozliseni 1366*768
Slovo ALL v českém jazyce znamená "všechno".No nic takových rádoby kecálků zde na foru máme každý týden spousty.Už jsme si skoro zvykli.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Nejvýkonější jednočipová a když by ses podival na udaje nastavení toho crysis tak jede na Very high bez vyhlazování a bez filtrování v rozlišení 1024x768 na 34 fps a navíc na desktopovým procesoru (nedá to moc navíc ale něco málo jo) tak si pak připočti rozlišení do 1366x768 a k tomu uber 60% výkonu a dostaneš se na výkon 5650
Tady jsou koukám samí experti Jeden mi pošle link, kde vlastně sám sobě dokazuje že GTX 480M je nejvýkonnější GPU (ano žádná jiná v tom žebříčku nad ní není) a ještě mi to vymlouvá, druhý používá HIGHT nastavení https://slovnik.seznam.cz/?q=hight&lang=en_cz o čemž nemám páru co to vlastně znamená, pak si někdo neumí vyložit překlad slova ALL
Za 16.990 https://www.alza.cz/acer-aspire-5551g-n ... n=zbozi.cz lze koupit tento notebook s nejlepsim pomerem cena/vykon. Pokud chces prave co nejvykonejsi a zaroven co nejlevnejsi musis brat HD 5650 ktera nema v tomto segmentu konkurenci a k tomu 720p displej, 1600*900 HD+ rozliseni nebo starsi 4:3 1680*1050 WSXGA+ displej se k teto grafice nehodi, ikdyz to beru jako pro 15" jedine pouzitelne rozliseni a 720p je pro me malo, ale ja nemam omezeny rozpocet na 17K takze ber ten z alzy a at ti slouzi
PS1: Mohl by se také vyjádřit OP který toto vlákno založil a ne jen místní diskutéři
PS2: Notebooky co mam v podpisu nejsou moje ale firemní
Bangla píše:Tady jsou koukám samí experti Jeden mi pošle link, kde vlastně sám sobě dokazuje že GTX 480M je nejvýkonnější GPU (ano žádná jiná v tom žebříčku nad ní není) a ještě mi to vymlouvá, druhý používá HIGHT nastavení https://slovnik.seznam.cz/?q=hight&lang=en_cz o čemž nemám páru co to vlastně znamená, pak si někdo neumí vyložit překlad slova ALL
Za 16.990 https://www.alza.cz/acer-aspire-5551g-n ... n=zbozi.cz lze koupit tento notebook s nejlepsim pomerem cena/vykon. Pokud chces prave co nejvykonejsi a zaroven co nejlevnejsi musis brat HD 5650 ktera nema v tomto segmentu konkurenci a k tomu 720p displej, 1600*900 HD+ rozliseni nebo starsi 4:3 1680*1050 WSXGA+ displej se k teto grafice nehodi, ikdyz to beru jako pro 15" jedine pouzitelne rozliseni a 720p je pro me malo, ale ja nemam omezeny rozpocet na 17K takze ber ten z alzy a at ti slouzi
PS1: Mohl by se také vyjádřit OP který toto vlákno založil a ne jen místní diskutéři
PS2: Notebooky co mam v podpisu nejsou moje ale firemní
PS3 je herní konzole
Jestli narážíš na mě,tak nevím proč? Konviss napsal jasně Crysis All high.All high ve hře Crysis plynule hratelně prakticky nedá žádný dnešní notebook.Už mě nebaví zde číst ty nesmysly od některých uživatelů,kteří si po Xletech koupí svůj vysněný notebook a potom ho zde vychvalují do nebe.Ovšem co člověk může čekat od náctiletých nerozumů,že? Opravdových expertů sem na forum chodí naprosté minimum.(spočítal bych je na prstech jedné ruky-swarm,alfa apod.)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Tak to promiň.
PS:jinak koukám že jsi změnil sestavu.Ty dvě 480tky...no chci vidět to chlazení.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Vem ten co sem ti posilal ja. Tamty maj spatnou grafiku a procesor ma na chod her vliv podstatne mensi. Hledej notebook s HD 5650. Pokud si chces priplatit tak vem tohle ale priplatek uz neni maly. https://www.bscom.cz/acer-aspire-5820tg-434g64mn_d85559
Ale dostanes paradni vydrz 4-6 hodin a vykon v jednom
V současné době ano.NVidia ji v této ceně nemá čím konkurovat.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3