no teraz neviem ci Vostro rada od Dellu https://support.dell.com/support/topics ... l=en&s=dhs je vynimka potvrdzujuca pravidlo alebo predsa len tych notebookov bolo viac ako len Paviliony a Edge.swarm píše:U ThinkPadů Edge lze přepnout na manuální volbu grafiky (klasika přepínání na všechno jedna nebo druhá přímo v ovladači). Tohle řešení je tu už půl roku. Podobně to vyřešilo HP u svých Pavilionů. U všech ostatních notebooků s automatickým přepínáním žádná oprava nepřišla.
ntb 15" do 19k, nástupce/náhrada aspire 5820tg
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Lelda
- občas něco napíše
- Příspěvky: 15
- Registrován: 08 bře 2010 22:01
Co se týče displeje E520, tak např. https://www.notebookcheck.net/Review-Le ... 703.0.html , kde zmiňují špatně zobrazené černé plochy a nízký kontrast... E520 u mě o kousek vede, přesto pořád váhám hlavně kvůli grafice... Jak je na tom 6630 v porovnání s moji bývalou 5650 (vážně bych si nerad pohoršil) a na jaké úrovni by E520 utáhla zmiňované hry? Taky jsem si všimnul, že E520 nemá dva vstupy na mikrofon a sluchátka, jde to řešit nějakou redukcí nebo tak?
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
Grafiky si porovnej tady: https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeo ... 963.0.html https://www.notebookcheck.net/ATI-Mobil ... 697.0.html
Je to vesměs +/- stejné, většinou je 6630M lepší o pár %.
Kvalitu displaye bych v kategorii HD Ready snad ani neřešil, je to všechno na ho*no.
Jo, je na to redukce, akorát se nesmí kupovat ta klasická "rozbočka", ale nějaká "inteligentní". Někdo, kdo se v tom vyzná víc snad hodí link nebo si to najdeš. Já tohle ještě osobně neřešil.
Je to vesměs +/- stejné, většinou je 6630M lepší o pár %.
Kvalitu displaye bych v kategorii HD Ready snad ani neřešil, je to všechno na ho*no.
Jo, je na to redukce, akorát se nesmí kupovat ta klasická "rozbočka", ale nějaká "inteligentní". Někdo, kdo se v tom vyzná víc snad hodí link nebo si to najdeš. Já tohle ještě osobně neřešil.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
Lelda: ak chces kvalitnejsi displej tak musis pozerat nejaku 15tku s HD+ alebo FullHD. HD displeje s dobrym kontrastom v tejto cenovej kategorii nie su.
na audio treba 4polovu redukciu, staci aj lacna za par korun. napr. https://www.heureka.cz/?h[fraze]=Redukc ... C3%BD+LOGO
na audio treba 4polovu redukciu, staci aj lacna za par korun. napr. https://www.heureka.cz/?h[fraze]=Redukc ... C3%BD+LOGO
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Lelda
- občas něco napíše
- Příspěvky: 15
- Registrován: 08 bře 2010 22:01