Jo, já si původně myslel, že ntb s Nvidií Quadro K2100M a výš lze do těch 35k sehnat, ale jak tak koukám, tak nejspíš ne.
V tomto případě pak bude asi lepší vzdát se business segmentu a pořídit obyč. "lepší" notes s nějakou tou GT750m, což je asi nejvíc, co se do těhle prcků dává (Nepočítám-li MSI a Alienware s GTX 760m).
11-14 vykon na hry
-
javak810i
- guru
- Příspěvky: 1308
- Registrován: 03 črc 2009 16:34
- Bydliště: Roztoky u Prahy
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
Z profi grafik Quadra od Nvidie su len v 15"+ notebookoch a v 14" Zbooku je len AMD M4100 co je cca ekvivalent Radeonu 8750M.
Co sa tyka Nvidie 750M tak v 13-14" notebooku ak neratam tie herne modely tak ten Acer V7 je asi jediny a za vykon grafiky sa u neho plati vysokymi teplotami.
Co sa tyka Nvidie 750M tak v 13-14" notebooku ak neratam tie herne modely tak ten Acer V7 je asi jediny a za vykon grafiky sa u neho plati vysokymi teplotami.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Zax19
- píše často
- Příspěvky: 448
- Registrován: 30 čer 2008 14:03
Teď vyšla recenze na novější model a s tímhle hardware je tahle předchozí verze je ještě použitelná:
https://www.czc.cz/ultrabook-gigabyte-u ... 56/produkt
https://www.czc.cz/ultrabook-gigabyte-u ... 56/produkt
Lenovo Legion 5-17ACH6H; DELL Inspiron 7720 SE, Toshiba Satellite Pro A300-15V