Acer Predator

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Jestli vyžaduješ dobrou podporu, tak ani Acer není žádná výhra.
Na to jsou jiné stroje.

Jinak 970M Ti nabídne nejenom Acer, Dell či MSI, ale i Asus a Clevo skládačky.
Asus ROG Strix G18
racochejl
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 29 zář 2008 14:57

Příspěvek od racochejl »

Máte prosím odkazy na nějaké u nás prodávané Asus s 970m? Na alze ani CZC jsem je neviděl.
Co se týká toho servisu Aceru, má osobní zkušenost je pozitivní. Notebook vyzvednut kurýrem, bez keců opraven, do týdne zpět. Na to, že se nejednalo o žádný premium business model, podle mě celkem slušné, a v tomto směru tedy značce Acer důveřuji.
S fungováním záruky On site, kterou je možné u Aceru dokoupit, ale zkušenost nemám.
O servisu MSI jsem četl mnohem horší věci, ale sám jsem nikdy MSI nevlastnil, takže se jedná jen o zprostředkované zkušenosti.
Máte o současném stavu servisu Acer jiné zprávy? Přeci jen se jedná o událost cca 3 roky starou a věci se mění.

Edit: Tak jsem našel ASUS ROG. Ten se asi musel objevit během posledních pár dní.
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Ten už je na trhu dlouho.
Asus ROG Strix G18
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Příspěvky: 8857
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR

Příspěvek od swarm »

Už ho mám u sebe. Až budu doma, zkusím večer sepsat první dojmy.

Co se mi však už teď libí - působí hodně solidně zpracovaný. Nedávno jsem měl v ruce to Clevo, co je na dvě grafiky, a to byl mechanicky strašný křáp. MSI je na tom lépe než Clevo (v těch tlustých modelech určitě), ale tohle působilo, že bych to klidně nosil denně s sebou...

...za předpokladu, že by to nebylo tak děsivě těžké. Moje Nitro vedle toho vypadá jako ultraportable :D

Jestli něco specificky zajímá, tak dejte vědět....
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

swarm: 15" ci 17" a s akou grafikou? mna zaujima najviac hlucnost (vs nitro, vs msi ge,...) a ci throttluje v narocnych hrach (crysis 3 napr?). vraj sa v tom SW od Aceru daju regulovat otacky ventilatorov?
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Emp9k
píše často
Příspěvky: 135
Registrován: 20 zář 2008 09:31

Příspěvek od Emp9k »

Porovnani s msi ge72 2qf (i7 5700hq, 970m, 8gb ram ddr3) - zpracovani, vetrani hlucnost apod... to co se bezne nepise, ale musi zkusit.)) Díky
Asus N71JA i5-430m, 4gb RAM (667Mhz) xDD, ATI Mobility 5730... a stejně jsem teho Zaklínače 3 rozjel xD
MSI GE62 6QC-095CZ - Vrácen a vyměněn za:
MSI GE62 6QF-215CZ
Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Příspěvky: 8857
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR

Příspěvek od swarm »

Oddělil jsem to do samostatného threadu, ať to pak může sloužit i pro zkušenosti majitelů: viewtopic.php?t=41534

Ghost: Ještě jsem teploty nezkoumal pořádně, to nejdřív zítra. Na povrchu je však skoro pořád úplně studený a dokud se nezatíží, tak pomalu neni slyšet (hlučnost při nízké zátěži je na úrovni hlučnějšího 7200rpm disku).

15,6"/i7/GTX980M

Jestli jsem to dobře pochopil, tak jdou jen zapnout větráky na vyšší výkon.

Emp9k: Nemám s GE72 zkušenosti, nicméně GE62 bylo nesrovnatelně hlučnější ve všech situacích. Tohle je poprvé, co mám nějaký takto výkonný notebook, který bych dokázal používat bez uzavřených sluchátek.

Stejně tak zpracování bylo nezanedbatelně slabší. Na druhou stranu 17" verze u MSI (ale i dalších značek) bývají z mých zkušeností vždy pevnější.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
romano007
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 13 úno 2016 23:35

Příspěvek od romano007 »

Ahoj,potřeboval bych poradit jaký kvalitní ssd m.2 disk koupit do predatora 15NX.Q07EC.002 nejlépe asi 256GB...moc se v nich nevyznám..
Díky Roman
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Asus ROG Strix G18
romano007
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 13 úno 2016 23:35

Příspěvek od romano007 »

To by šlo,díky.
A ještě bych poprosil jaký DDR4 asi 8GB..
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Tak se podívej, jaký tam máš a kup ty stejný.
Asus ROG Strix G18
romano007
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 13 úno 2016 23:35

Příspěvek od romano007 »

Ok,noťas ještě nemám doma je objednaný a dorazí v týdnu,tak checkuju co dokoupit.
Díky