Baterie
-
xmarek
- píše často
- Příspěvky: 447
- Registrován: 12 zář 2007 16:06
- Bydliště: Ostrava a okolí
-
shotik
- píše často
- Příspěvky: 129
- Registrován: 16 úno 2007 14:24
- Bydliště: Praha
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Gimly
- občas něco napíše
- Příspěvky: 3
- Registrován: 22 led 2008 12:08
Mno mě baterka vydržela dva roky v klidu a pak během měsíce to vzdala. teď jsem si koupil novou, sice to vyžralo moje prasátko, ale jsem spokojen proti původní má dvounásobnou kapacitu. teď s ní jedu skoro 4 hodiny při minimálním napájení. jinak bral jse mjí z firmy Batex slaný, seženou jakoukoliv baterku 
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04