Grafika ATI Radeon Xpress 1100

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
saly.m
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 20 pro 2007 23:58

Příspěvek od saly.m »

Melo by, ale pry to na tomto typu nebylo testovano nebo co, tak to dela problemy...
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

onne: proc by nemelo, te grafice nic nechybi, aby nespustila obycejnou hru... krom vykonu(vychazi z rady xX00, konkretne asi model x300) Leda ze by Second life potreboval SM3, coz silne pochybuju. Jedina potiz muze byt, ze ta hra nepodporuje mobilni grafiky, ale to neni nic co by nejaky patch, fix ci neco podobneho lehce nevyresilo. A ani to nemusi byt potiz, podpora byt nemusi, ale behat to klidne muze.
onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvek od onne »

Aha.. Já jsem se na to kdysi díval a myslel jsem že zo má vyšší nároky..
ThinkPad T420
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

By museli byt hoodne vysoke naroky...
Kajis
píše často
Příspěvky: 180
Registrován: 05 bře 2007 11:40

Příspěvek od Kajis »

Podle mě je zbytečnost zvětšovat RAM. Já mám GMA950 a když hraju třba lineage ve vysokém rozlišení tak mi to stejně bere jen 64 ram
Vysvětlení: kdyby někdo nevěděl tak GMA950 má vlastní paměť 128 a podle potřeby si bere kolik chce, v informacích v ovladačích se tato informace zobrazuje.
HP530
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

GMA 950 nemá žádnou vlastní pamět, její pamět je sdílená z ram.
tento účet již není aktivní.