Grafika ATI Radeon Xpress 1100
-
saly.m
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 20 pro 2007 23:58
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
onne: proc by nemelo, te grafice nic nechybi, aby nespustila obycejnou hru... krom vykonu(vychazi z rady xX00, konkretne asi model x300) Leda ze by Second life potreboval SM3, coz silne pochybuju. Jedina potiz muze byt, ze ta hra nepodporuje mobilni grafiky, ale to neni nic co by nejaky patch, fix ci neco podobneho lehce nevyresilo. A ani to nemusi byt potiz, podpora byt nemusi, ale behat to klidne muze.
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
Kajis
- píše často
- Příspěvky: 180
- Registrován: 05 bře 2007 11:40
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26