ACER ASPIRE 5920G - Problém s XP

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mojma
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 22 črc 2006 17:13

Příspěvek od mojma »

peterer píše:
Mám dotaz, když nainstalujete XP s přeplým Sata na IDE, tak potom to přepínáte zpět na SATA? Myslím po nainstalování XP?
Když to přepnu, tak systém nenajede, při instalaci bylo vyplé AHCI a tak tam asi chybí ovladače...


Nene, to právě že nemůžeš přepnout zpět, jinak - jak píšeš - systém nenajede. Možná by to šlo udělat tak (jak už někdo psa), že vložíš ten sata driver pomocí nlite do xp instalačního cd a nainstalují se ovladače pro SATA a pak už by to šlo...ale nevím, nezkoušel jsem, vše mi jede a jsem spokojenej, už se v tom vrtat nebudu :-).

pro sniip: bios najdeš na stránkách aceru, návod na flashnutí tam taky určitě bude někde...hledej :-)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:P acer.cz .......ale myslim že ty biosky jsou jen plne kompabilni s vistama.......... :twisted: tak ale i s xp budou chodit
Sniip

Příspěvek od Sniip »

tak XP jsu na místě :)
Jen malá prosba....
Honim ted ovladače...

Máte někdo ovladače na zvuk??? Aby mi to kazovalo na obrazovce když ztlumuju a zesiluju stupnici???

Dííík
kouba
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 11 pro 2007 10:50

Příspěvek od kouba »

EX 5220 maximální spokojenost
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

Sniip píše:tak XP jsu na místě :)
Jen malá prosba....
Honim ted ovladače...

Máte někdo ovladače na zvuk??? Aby mi to kazovalo na obrazovce když ztlumuju a zesiluju stupnici???

Dííík


jinak by to měl bejt programek acer launch manager :P
Sniip

Příspěvek od Sniip »

Hej zatim dobry jen ta stranka s tema driverama moc nefaka :(
Myslíte, že by jste mi mohl někdo poslat link na ovladač...
WIFI
Mikrofonu
Launch manageru

byl bych vám moc vděčen :)))
Sniip
kouba
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 11 pro 2007 10:50

Příspěvek od kouba »

já nevim no mě ty odkazy choděj normálně :?:
EX 5220 maximální spokojenost
Sniip

Příspěvek od Sniip »

Problem vyřešen :)))

Jen mikrofonu se moc nechce :)))
Všem mooooc dííík :)

PS: VISTY patří do kamen at žijou XP

Sniip
XerizOn
píše často
Příspěvky: 183
Registrován: 19 říj 2007 00:40
Bydliště: F-M

Příspěvek od XerizOn »

Teoreticky vsechny drivery mas zde :)
Sice to pisu asi pozde, ale což... :wink:

https://www.fortevd.ru/?go=drivers&folde ... XP&c=4&d=0
Acer Aspire 5920g LX.AKR0X.004 => Win XP => 3DMark06: 4.782
NVidia 8600m GT 512 169.61 ( 575/1500/425 MHz @ Idle 56°C - Max 95°C ) + Zalman NC-1000
C2D 7300 2.0 GHz
DDR2 2 GB, 667 MHz, CL5
HDD SATA 250 + Ext. WD 160 GB USB 2.5" 5400 rpm
pelon

Příspěvek od pelon »

daří se vám rozchodit tv tuner na xpéčkách??? ovladače mám nainstalovaný ale nějak to nechce šlapat a nevím proč :-(
Sniip

Příspěvek od Sniip »

nemam :)
Takže neporadim :(
Sniip

Příspěvek od Sniip »

PLS jeden další problém ...
Stáhl jsem už několikátý ovladač na čtečku karet, ale mám s tim problém.
Bere mi to pouze SD karty jakmile tam dám PRO Duo spadne systém :?
LOL :)
Nevíte??? :?:
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D dej tam visty :D a bude vse OK !!!!!!!!! :wink:
Sniip

Příspěvek od Sniip »

Vtipalku :)
To se nedá srovnávat :)
Vista bude asi za pár let dobrá :) Ale ted ne :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D SP1 vše opraví. ikdyz jako XP SP2 to nebude hned !!!!!!!!! :D no uvidime co SP1 přinese :wink: