ty už si to dělal?mbelas píše:tak bois prehravas ve windowsu, to je v poho......ale stane se že se to nepovede ale to je jen tak v 10 pripadech ze 100 ! takze, kdyby se to nepovedlo tak to posles do servisu a ze nevis co s tim je a nic jsi s tim nedelal![]()
treba
Acer Aspire 5720
-
H4ck3r
- občas něco napíše
- Příspěvky: 7
- Registrován: 27 pro 2007 13:01
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
emil
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 18 črc 2007 18:09
Tak já ho používám s Vistou, ovladač z 18.10 2007 od Intelu a píše mi to:
Celková dostupná grafická paměť 358MB,
vyhrazená grafická paměť 0MB,
systémová grafická paměť 128MB,
sdílená systémová paměť 230MB.
Jinak jenom jsem nahrál novej bios, původní verze byla tuším V1.06 přehranej na V1.21 z 9.11 2007
Celková dostupná grafická paměť 358MB,
vyhrazená grafická paměť 0MB,
systémová grafická paměť 128MB,
sdílená systémová paměť 230MB.
Jinak jenom jsem nahrál novej bios, původní verze byla tuším V1.06 přehranej na V1.21 z 9.11 2007
FSC Amilo Xa 1526, Turion 64 X2 TL60/ 17" WXGA+ CV/ N7600/ 2GB/ 2x SATA 160GB/ DVD±RW +DL/ WiFi/ BT/ VIS HP
ACER Aspire 5720-102G16 Duo-T7100 1,8/2x1024/160/15.4in CB/DVD±RWdl/5v1/WF/VistaHP
ACER Aspire 5720-102G16 Duo-T7100 1,8/2x1024/160/15.4in CB/DVD±RWdl/5v1/WF/VistaHP
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04