Acer Aspire 5720

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
H4ck3r
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 27 pro 2007 13:01

Příspěvek od H4ck3r »

mbelas píše:tak bois prehravas ve windowsu, to je v poho......ale stane se že se to nepovede ale to je jen tak v 10 pripadech ze 100 ! takze, kdyby se to nepovedlo tak to posles do servisu a ze nevis co s tim je a nic jsi s tim nedelal :roll: :?: treba :arrow:
ty už si to dělal?
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D jo........2x a pokazde se povedlo.....ikdyz po case ty notebooky oba dva odesly softwarovymi chybami tak po upgrade biosu vse slo v poho :D jinak poprve to byl bios na acer aspire 1652wlmi a pak na 5101wlmi :P
emil
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 18 črc 2007 18:09

Příspěvek od emil »

Tak já ho používám s Vistou, ovladač z 18.10 2007 od Intelu a píše mi to:
Celková dostupná grafická paměť 358MB,
vyhrazená grafická paměť 0MB,
systémová grafická paměť 128MB,
sdílená systémová paměť 230MB.
Jinak jenom jsem nahrál novej bios, původní verze byla tuším V1.06 přehranej na V1.21 z 9.11 2007 8)
FSC Amilo Xa 1526, Turion 64 X2 TL60/ 17" WXGA+ CV/ N7600/ 2GB/ 2x SATA 160GB/ DVD±RW +DL/ WiFi/ BT/ VIS HP
ACER Aspire 5720-102G16 Duo-T7100 1,8/2x1024/160/15.4in CB/DVD±RWdl/5v1/WF/VistaHP
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D tak a výkon asik moc nesel nahoru že??? :P jinak s temi biosy bych opatrne a pokazde si precetl co je v readme.txt napisane co ten bios opravuje !!!! pozor !! :wink: