Megalíná grafika

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D no driver asik přehřívání grafiky neřešil, ................no jakej problém byl?: kiposukjange :D
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

cže? to nějak nechápu :D
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

on píše občas jak "mentál". Myslel tím, že přehřívání notebooku sotva bude špatným ovladačem na grafiku. :wink:
tento účet již není aktivní.
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

aha, jo no ovladač to by to fakt nevyřešil. :D
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

teda tak jsem tu jeho větu pochopil. Ono po něm číst příspěvky je občas úmění.
tento účet již není aktivní.
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

kiposukjange píše:No jak jsem psal, ten novej driver to vyřešil, ale je fakt, že by se to taky mohlo občas vyčistit. Nicméně, tenhle problém byl i když jsem ho koupil.


tedy píšes o tom problému a ten jsem myslel :P