Extensa 5620 Ati ovladace
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
b3h
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 23 čer 2007 13:16
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
-
b3h
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 23 čer 2007 13:16
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
Samozrejme ze vim, takova kravinka po spusteni, co zabira hafo MB pameti brzdi start systemu asi o minutu, a minutu ji trva nez ji otevres:) A nedej boze kdyz se rozmysli, ze se nespusti, to se pak musi odinstalovat framework i CCC a zacit od zacatku:)
Ale vazne, drive jsem ho pouzival na stolnim PC a musim rict, ze zlaty stary rozhrani ATi, ktere stale pouiziva Omega. Ale nekdy bohuzel nezbyva nic jineho nez CCC pouzivat. Ale puvodne jsem odpovidal na to, ze CCC je soucasti kazdych ovladacu, coz neni pravda a bohuzel sposta lidi to nevi, da se bud stahnout pouze samotny ovladac, nebo pri zvolit vlastni instalaci a CCC vyradit.
Ale vazne, drive jsem ho pouzival na stolnim PC a musim rict, ze zlaty stary rozhrani ATi, ktere stale pouiziva Omega. Ale nekdy bohuzel nezbyva nic jineho nez CCC pouzivat. Ale puvodne jsem odpovidal na to, ze CCC je soucasti kazdych ovladacu, coz neni pravda a bohuzel sposta lidi to nevi, da se bud stahnout pouze samotny ovladac, nebo pri zvolit vlastni instalaci a CCC vyradit.
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
Poznamecka
TO B3H: Nechci rejpat, ale oprav si nazev procesoru v popisku. Vsim jsem si toho kdyz jsem ho od tebe opisoval:) Dual Core nemas a urcite ne v druhe generaci:)
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
-
b3h
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 23 čer 2007 13:16
Re: Poznamecka
Si delas srandu ne? Kdyz mam i nalepku na notasu Core 2 Duo tak to bude asi co? Jinak jsem zkusil detekci CPU pres utilitku CPU-Z a bylo tam napsano "Intel Mobile Core 2 Duo" ...
-
b3h
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 23 čer 2007 13:16
Re: Poznamecka
Balvan píše:TO B3H: Nechci rejpat, ale oprav si nazev procesoru v popisku. Vsim jsem si toho kdyz jsem ho od tebe opisoval:) Dual Core nemas a urcite ne v druhe generaci:)
Omluvam se, mam tam opravdu chybu, diky za upozorneni ...
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
-
peterer
- píše často
- Příspěvky: 148
- Registrován: 02 zář 2007 22:43
Já mám zas Catalyst Control Ceneter-základní verze a v tom nejde nic nastavit. Jak tam dostanu advanced verzi, kde je víc možností nastavení?
Naposledy upravil(a) peterer dne 30 led 2008 20:48, celkem upraveno 1 x.
Momentálně Acer Extensa 5620G, DDRII 2x1GB , HDD 160GB SATA, ATI Radeon HD2400XT 256MB, Vista 64bit Ultimate
-
dateli
- občas něco napíše
- Příspěvky: 19
- Registrován: 17 pro 2007 22:06
Re: 3dMark
Balvan píše:Jo a ty 3dmarky uz mi jdou, musel jsem smazat jednu knihovnu v systemu32. Nikomu se to nestalo? Pry je docela casty problem pri pouzivani HD 2XXX grafik.
A kterou knihovnu jsi vymazal Mně take nejdou 3D Marky Ale ve spravci systemu mam vše OK
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
-
Balvan
- občas něco napíše
- Příspěvky: 37
- Registrován: 27 lis 2007 06:52
Mam ten samy problem co peterer. V tech ovladacich od Aceru nemuzu prijit na to jak CCC prepnout do advanced modu. Ve stolnim jsem mel nejakej starsi CCC a tam to nebyl problem, tady opravdu nevim.
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
-
dateli
- občas něco napíše
- Příspěvky: 19
- Registrován: 17 pro 2007 22:06