Extensa 5620 Ati ovladace

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

catalyst controll center je u kazdych ovldacu ATI !! melo by to byt jak kliknes levym na plochu a ..............uvididis...
b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvek od b3h »

eraserv6 píše:Este jedna otazocka: Podarilo sa vam niekomu instalnut Catalyst control center?


Ano, me se to podarilo.
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Příspěvek od Balvan »

mbelas píše:catalyst controll center je u kazdych ovldacu ATI !! melo by to byt jak kliknes levym na plochu a ..............uvididis...


Neni pravda, jde nainstalovat pouze ovladac, je to i lepsi, nez instalovat takovej moloch jako je CCC
b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Příspěvek od b3h »

A ty vis k cemu slouzi takovy CCC?
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Příspěvek od Balvan »

Samozrejme ze vim, takova kravinka po spusteni, co zabira hafo MB pameti brzdi start systemu asi o minutu, a minutu ji trva nez ji otevres:) A nedej boze kdyz se rozmysli, ze se nespusti, to se pak musi odinstalovat framework i CCC a zacit od zacatku:)
Ale vazne, drive jsem ho pouzival na stolnim PC a musim rict, ze zlaty stary rozhrani ATi, ktere stale pouiziva Omega. Ale nekdy bohuzel nezbyva nic jineho nez CCC pouzivat. Ale puvodne jsem odpovidal na to, ze CCC je soucasti kazdych ovladacu, coz neni pravda a bohuzel sposta lidi to nevi, da se bud stahnout pouze samotny ovladac, nebo pri zvolit vlastni instalaci a CCC vyradit.
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

3dMark

Příspěvek od Balvan »

Jo a ty 3dmarky uz mi jdou, musel jsem smazat jednu knihovnu v systemu32. Nikomu se to nestalo? Pry je docela casty problem pri pouzivani HD 2XXX grafik.
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Poznamecka

Příspěvek od Balvan »

TO B3H: Nechci rejpat, ale oprav si nazev procesoru v popisku. Vsim jsem si toho kdyz jsem ho od tebe opisoval:) Dual Core nemas a urcite ne v druhe generaci:)
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Re: Poznamecka

Příspěvek od b3h »

Si delas srandu ne? Kdyz mam i nalepku na notasu Core 2 Duo tak to bude asi co? Jinak jsem zkusil detekci CPU pres utilitku CPU-Z a bylo tam napsano "Intel Mobile Core 2 Duo" ...
b3h
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 23 čer 2007 13:16

Re: Poznamecka

Příspěvek od b3h »

Balvan píše:TO B3H: Nechci rejpat, ale oprav si nazev procesoru v popisku. Vsim jsem si toho kdyz jsem ho od tebe opisoval:) Dual Core nemas a urcite ne v druhe generaci:)


Omluvam se, mam tam opravdu chybu, diky za upozorneni ...
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Příspěvek od Balvan »

NZ. Neni Core Duo jako Dual Core:), delaj nam v tom zbytecne zmatek:)
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
peterer
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 02 zář 2007 22:43

Příspěvek od peterer »

Já mám zas Catalyst Control Ceneter-základní verze a v tom nejde nic nastavit. Jak tam dostanu advanced verzi, kde je víc možností nastavení?
Naposledy upravil(a) peterer dne 30 led 2008 20:48, celkem upraveno 1 x.
Momentálně Acer Extensa 5620G, DDRII 2x1GB , HDD 160GB SATA, ATI Radeon HD2400XT 256MB, Vista 64bit Ultimate
dateli
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 17 pro 2007 22:06

Re: 3dMark

Příspěvek od dateli »

Balvan píše:Jo a ty 3dmarky uz mi jdou, musel jsem smazat jednu knihovnu v systemu32. Nikomu se to nestalo? Pry je docela casty problem pri pouzivani HD 2XXX grafik.



A kterou knihovnu jsi vymazal Mně take nejdou 3D Marky Ale ve spravci systemu mam vše OK
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Příspěvek od Balvan »

C:\Windows\system32\futuremark\MSC Direcpll.dll
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 27 lis 2007 06:52

Příspěvek od Balvan »

Mam ten samy problem co peterer. V tech ovladacich od Aceru nemuzu prijit na to jak CCC prepnout do advanced modu. Ve stolnim jsem mel nejakej starsi CCC a tam to nebyl problem, tady opravdu nevim.
Acer Extensa 5620G, Intel Core2Duo T5250, 2x1GB RAM, 160GB HDD, ATi HD2400XT, Win XP Pro, Logitech VX Revolution
dateli
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 17 pro 2007 22:06

Příspěvek od dateli »

Balvan píše:C:\Windows\system32\futuremark\MSC Direcpll.dll


Jo supr to bylo ono Už to jede Diky moc