Notebook Toshiba Satellite A200-1SP nebo 1SJ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

chvíli jsem provozoval vistu na pavilionu 6670 s GB a při běžné práci mě to nijak neobtěžovalo...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

já myslím, že to zat tak moc nebrzdí, ani u her, nicméně upgradovat budu určitě, až budu mít zbytečnou tisícovku, zatím to frčí bez potíží.
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvek od onne »

Tisícovku? Nestojí paměť 1 GB náhodou 500,- KČ? :)
ThinkPad T420
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

já budu kupovat 2G modul
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

onne píše:Tisícovku? Nestojí paměť 1 GB náhodou 500,- KČ? :)

Pokud nejde o "značkové" paměti, tak GB je podstatně levnější než tisícovka, mrkni do jakéhokoliv obchodu...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.