Vostro 1310, 1510 a 1710

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

někdy se třeba vyplatí počkat, pokud něco nepotřebuješ urgentně, ale nesmí se to přehánět...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
RemaXik
píše často
Příspěvky: 121
Registrován: 11 bře 2008 15:12

Příspěvek od RemaXik »

Ono by me to tak nevytocilo jako to ze jsem cekal neajke dva tydny :D
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

:lol:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
richee
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2008 17:29

Příspěvek od richee »

noi s tim vostrem 1500 a 1510 mam podobnej zazitek...obednaval sem minulej tejden. ale den na to se objevl v nabidce 1510 tak sem ji tam volal jestli muzu zmenit obednavku, tak prej ze to jde, ale ze budou az za mesic...tak si pockam......no z nabidky jim ty 1510 taky zmizely...to by me zajimalo co se stalo....slibovali ze uz budou ted....:) a vono hovno...
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

1510 půjde asi kvalitou oproti 1500 trochu dolů, ale zase je lehčí a dle mého i hezčí, navíc může mít i WUXGA displej. asi bych objednávku taky změnil...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
richee
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2008 17:29

Příspěvek od richee »

no prave premeslym zas jestli cekat na 1510 nebo brat tu 1500...co myslite? s tou kvalitou je to asi pravda, ale zas je lehci:) a ten display, je to velkej rozdil 1280 a 1440? asi jo co
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

šel bych do 1510, jinak to rozlišení je fakt rozdíl...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

vyprdol by som sa na cele vostro a isiel by som do latitude d630/d830 dokial su v smart value akcii ;)
Naposledy upravil(a) Ghost dne 20 dub 2008 14:27, celkem upraveno 1 x.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

taky možnost, latitude se mi taky líbí, jinak povídání o vostru https://youtube.com/watch?v=4_fbcnepERk
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

latitude je kvalitnější, je taky tenčí, dá se dokovat, má lutrabay atd, jednoznačně lepší než vostro, pokud se dá sehnat za dobrou cenu, tak určitě ho upřednostnit před vostrem...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
richee
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2008 17:29

Příspěvek od richee »

jenze kupuju pres banku...
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

ak za tych 23tisic ci kolko tak 1510 sa relativne oplati. ak to chces kupit za plnu cenu tych 29tisic nieco tak vyhadzujes peniaze. za 30tisic mozes mat slusne vybavene latitude D830 ktore je kvalitou o 2 triedy vyssie ako vostro 1510. pripadne za 26k lenovo R61tku ktora je kvalitou tiez na tom lepsie ako vostro 1510.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Zambo
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 17 dub 2008 19:34

Příspěvek od Zambo »

richee píše:noi s tim vostrem 1500 a 1510 mam podobnej zazitek...obednaval sem minulej tejden. ale den na to se objevl v nabidce 1510 tak sem ji tam volal jestli muzu zmenit obednavku, tak prej ze to jde, ale ze budou az za mesic...tak si pockam......no z nabidky jim ty 1510 taky zmizely...to by me zajimalo co se stalo....slibovali ze uz budou ted....:) a vono ho***...


Me zase v bance rekli, ze o zadny zmene na 1510 nevi a ze se stale budou nabizet jen 1500.. A to presto ze dell je uz neprodava :D To by me zajimalo kolik jich maji na skladu :D
Kiw
píše často
Příspěvky: 115
Registrován: 20 lis 2007 14:57

Příspěvek od Kiw »

Zajímalo by mě kdy a jestli vůbec se buou nová Vostra nabízet s 9článkovou baterií :?
Dali byste si na 13" displej 1440*900? V životě jsem poblíž 13ky nestál (myslím tím displej). Není na to WXGA+ už trochu moc a pixely příliš malé?
Sasha: Hp Compaq 6510b (T8300, 2GB, 160GB, WXGA, WVB)
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

velkost pixlov je tusim rovnaka ako na 15,4" WSXGA (128 DPI) takze ja osobne by som to bral :) (ked by mal aj podobnu kvalitu ako ten co mam teraz)
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8