Vostro 1310, 1510 a 1710
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
RemaXik
- píše často
- Příspěvky: 121
- Registrován: 11 bře 2008 15:12
-
richee
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 29 led 2008 17:29
noi s tim vostrem 1500 a 1510 mam podobnej zazitek...obednaval sem minulej tejden. ale den na to se objevl v nabidce 1510 tak sem ji tam volal jestli muzu zmenit obednavku, tak prej ze to jde, ale ze budou az za mesic...tak si pockam......no z nabidky jim ty 1510 taky zmizely...to by me zajimalo co se stalo....slibovali ze uz budou ted....
a vono hovno...
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
richee
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 29 led 2008 17:29
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
taky možnost, latitude se mi taky líbí, jinak povídání o vostru https://youtube.com/watch?v=4_fbcnepERk
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Camo=kamil2268
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
richee
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 29 led 2008 17:29
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
ak za tych 23tisic ci kolko tak 1510 sa relativne oplati. ak to chces kupit za plnu cenu tych 29tisic nieco tak vyhadzujes peniaze. za 30tisic mozes mat slusne vybavene latitude D830 ktore je kvalitou o 2 triedy vyssie ako vostro 1510. pripadne za 26k lenovo R61tku ktora je kvalitou tiez na tom lepsie ako vostro 1510.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Zambo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 14
- Registrován: 17 dub 2008 19:34
richee píše:noi s tim vostrem 1500 a 1510 mam podobnej zazitek...obednaval sem minulej tejden. ale den na to se objevl v nabidce 1510 tak sem ji tam volal jestli muzu zmenit obednavku, tak prej ze to jde, ale ze budou az za mesic...tak si pockam......no z nabidky jim ty 1510 taky zmizely...to by me zajimalo co se stalo....slibovali ze uz budou ted....a vono ho***...
Me zase v bance rekli, ze o zadny zmene na 1510 nevi a ze se stale budou nabizet jen 1500.. A to presto ze dell je uz neprodava
-
Kiw
- píše často
- Příspěvky: 115
- Registrován: 20 lis 2007 14:57
Zajímalo by mě kdy a jestli vůbec se buou nová Vostra nabízet s 9článkovou baterií
Dali byste si na 13" displej 1440*900? V životě jsem poblíž 13ky nestál (myslím tím displej). Není na to WXGA+ už trochu moc a pixely příliš malé?
Dali byste si na 13" displej 1440*900? V životě jsem poblíž 13ky nestál (myslím tím displej). Není na to WXGA+ už trochu moc a pixely příliš malé?
Sasha: Hp Compaq 6510b (T8300, 2GB, 160GB, WXGA, WVB)
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava