Jaké ovladače grafiky potřebuji, aby se mi rozjel CoD2 ?

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

Intel® 82945G Express Chipset
Call of Duty* 2 Game Is Not Playable


Call of Duty* 2 game is not playable. The game installs successfully, but when launched, it crashes with one of the following error messages:

* DirectX* encountered an unrecoverable error
* Does not support alpha blending
* No valid rendering code path detected

ZDROJ:

Kód: Vybrat vše

https://www.intel.com/support/graphics/intel945g/sb/CS-021832.htm


Z toho je jasné, že ta hra prostě na GMA950 nejede.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
merlot
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 čer 2008 12:23

Příspěvek od merlot »

a jakou nejhorsi grafiku potrebuji abych rozjel CoD2 ? a kolik stoji ?
a jakou by jste mi doporucili ?
tomsi
píše často
Příspěvky: 193
Registrován: 17 úno 2008 17:09
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od tomsi »

Máš smůlu ale v notebooku grafiku nevyměníš. Takže jedině koupit novej.
Acer Aspire TimelineX 3820tg. i5 460m, ATI HD 5650... ex. Travelmate 5520G Turion 1,9GHz, ATI 2400 xt
basistuta

Příspěvek od basistuta »

jam ma ten isty problem pise mi tu istu hlasku (DirectX(R) encountered an unrecoverable error.
Check the DirectX(R) FAQ for possible solutions.).chipset mam 965 a na tom to ma ist.neviete co s tym?
polo

Příspěvek od polo »

Na 965GM uz ale COD2 ide v pohode to nesiel na strarsich GMA...
takze si skontroluj drivery/directX/patche atd. a Podla moznosti si to COD2 aj spravne nastav...
basistuta

Příspěvek od basistuta »

dal som si patch 1.3 a teraz pise : Error during initialization:
Failed to initialize renderer: version mismatch. to je co za chyba?
skusim este dake ovladace z lenova stiahnut

edit: uz som skusil nove ovladace a stale mi to nejde.mate niekto nejaky napad?

ja si myslim ze problem bude v directx.aj ked ine hry idu bezproblemovo

edit 2: este ma napadlo novy bios by nepomohol?

edit3: tak uz nemusite riesit pomohol reinstall(a samozrejme nove ovladace) ;)