Vykonný herni notebook do 50K

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
polo

Příspěvekod polo » 02 bře 2009 17:49

Nieje tam ziadny problem na 8510w ,8530p,6735b som nemal ziadny problem s modifikovanimy ovladacmi ked si to nevies nainstalovat tak je to tvoj problem...

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 02 bře 2009 17:50

Možná u Ati a Nvidie to je jinak :wink:
ThinkPad T420

Kadera.J
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 29 led 2009 20:09

Příspěvekod Kadera.J » 02 bře 2009 18:39

Tak diky za nazory vsem. Myslim ze to muzem uzavrit. Ja se rozhodnu ktery notebook vezmu, zda MSI nebo ten Storm. Zadne HP 17palcove nechi, 17 palcu bez full hd, 2Gb ram a horsi grrafika me nelakaj.

Je skoda ze jste nikdo nemluvil k veci ale akorat tady nadavate na herni notebooky. nekolikrat jsem vas zadal o nejaka fakta, nejake recenze, spatne nazory nebo nejak podlozene informace.
Krome vykriku do tmy ze je to plast (ikdyz je to brouseny hlinik) a vjetnamsky smejd sem se dozvedel jen to, at si za stejne penize koupim vetsi a vykonejsi HP. Ja ctu jen vyborne recenze, ktere maji na webu, a na SHW jeden uzivatel napsal ze jeho znamy ho ma taky a je spokojeny na maximum. Z vas mi nikdo nerekl nic z realnych zkusenosti nebo informaci.

Timto uzaviram tento thread a pokud nekdo chce resit neco dalsiho, rad to vyresim na jinem foru ci pres SZ, nicmene tady sem se nedozvedel nic noveho. Stale nejsem rozhodnuty, presunu se na mene zaujate forum.

Nicmene dekuji i tak za nazory a cas venovany memu tematu.

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 02 bře 2009 18:42

Takže když ti tady radíme, že ten šmejd je opravdu šmejd, tak půjdeš na jiné fórum, kde ti ho budou chválit?
ThinkPad T420

Kadera.J
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 29 led 2009 20:09

Příspěvekod Kadera.J » 02 bře 2009 19:21

onne píše:Takže když ti tady radíme, že ten šmejd je opravdu šmejd, tak půjdeš na jiné fórum, kde ti ho budou chválit?


Tohle je opravdu posledni reakce. Pokud mi chces poradit napis mi SZ.
Ano asi 3 z Vas rekli, ze je to sunka, ze je to smejd a podobne blaboly.
Jenze zapomeli jaksi udat odkud to zjistili, proc si to mysli nebo z ceho prameni jejich nazory. Vse naznacuje ze je to kvalitni firma ktera ma nejvykonejsi mobilni reseni. Tim vsim myslim googlovani a recenze na super webech jako je notebookreviews nebo notebookcheck.

Ted mi tady hod uzivatelskou recenzi, recenzi kdekoli na webu, uzivatelske dojmy, nebo snad nejaky benchmark, ktery by naznacoval ze jsou to vyhozene penize. Ja doufal ze se mi tady dostane temer odbornych rad, nicemne tady vykrikuje kde jaky pako, ktery se boji nove znacky a jeho notebook by se vedle tohoto vykonove stydel.

Takze kdyz to shrnu, 3 uzivatele se tu prekrikuji a hazou tady velke slova jako sunka a smejd. Jenze to vypada ze s tim notebookem nikdy neprisli do styku, ani dokonce s tou firmou. Takze jsem na mrtvem bode. Reknete mi nekdo negativa ktery ten notebook ma. Vseobecna pravidla ktera plati u hernich notebooku se asi na tyto noteoboky nevztahuji.

Tim myslim ze nechci slyset nazory ktere se daji aplikovat na kazdy herni notebook: Hreje to jak kamna, prehriva se, rozpadne se za mesic, ma 3kg a dalsi ubohe reci. TOhle je absolutne posledni post a ocenim kdyz mi nekdo napise Soukromou zpravu. Nechci byt tercem nejakeho posmechu nebo reklamy ale tohle fakt postrada smysl bez podlozenych informaci nadavat a kricet. Konec tohoto threadu co jsem zalozil s jinymi umysly.

kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvekod kvakunek » 02 bře 2009 19:31

podložené informace ti tu nikdo nedá,nikdo tento nout neměl v ruce ,navíc ten výkon na 15" smrdí ,ale na fotkách je masivní chlazení,takže bych se přihřívání nebál...právě je to neznámá značka nevíš co od toho můžeš čekat...že někdo psal,že mu to zatím funguje podle mě není směrodatné...osobně bych tento nout nebral,raději bych dal přednost ověřené značce
ACER Aspire 6920G-582G32MN

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 02 bře 2009 19:38

jen nakupuj,naše hlava to pak nebude,co bude bolet...co pak to asi bude za odborníka na SHW co napíše asi toto-"mám desktop s core i7, 12GB RAM, GTX295 s 1792MB GDDR3 a kamarád má tento notebook asi 3 týdny,ale překvapilo mě že mu GTA IV jede na něm líp,než na mém desktopu...patrně to bude pořádný stroj" - to jsou slova "odborníka z SHW...
bláboly tady pouštíš jedině ty a blábolům nějakého ubožáka taky věříš,takže ty si ten stroj prostě zasloužíš,jen se pak nezapomeň pochválit tady na fóru jak se ti "daří" :lol:

a jediný kdo tady nadává a křičí jsi Ty,co pak si to neuvědomuješ?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Kadera.J
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 29 led 2009 20:09

Příspěvekod Kadera.J » 02 bře 2009 19:54

Nedalo mi tom, ale musim se smat :-DDD

Ted koukam na tvuj notebook, a koukam ze mas nejhorsi znacku notebooku na trhu! Nejhorsi znacka, nejhorsi historie, nejhorsi a nejlevnejsi kusy plastu. A on mi rika ze notebook za 50K z hlinku a vykonnych komeponent je kus plastu a sunka :-DDDDDDDD

Vypisovanim komentaru pojednom bude to prave orechove.
Nevim co ses za primitiva, ja tady nekricim ja se ptam na nazory. Koment nad tebou je presne to co muzes rict. Nevim o nich nic, neznam a je to risk do toho jit jelikoz jsou tady novi. To je slovo ktere ma vahu, nemuzes nic dokazat ani vyvratit.

Takze opakuji, vykrikujes tady zbytecme. Ja se jen informuji ale asi to bylo zbytecne. Jak rika komentar nad tebou jnymi slovy, uvidime za nejaky ten cas jak na to budou. Uz ted sem si jistej ale ze nebudou ani zpulky tak hrozny jako acer :-D

Uz vypinam pc jelikoz zase prijde nesmyslna reakce :-)

polo

Příspěvekod polo » 02 bře 2009 19:59

ACER je strasni ale pozor aby to nebolo este strasnejsie pretoze tieto noname vacsinou su...

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 02 bře 2009 20:15

Kadero,idiotku,já tady nepotřebuji nic dokazovat,to ty jsi ten co se tady ohání různými weby a fóry a tím že Eurocom je 20 let na trhu...a kdepak se tak prodává,že se po 20 letech odhodlal navštívit Evropu? V USA? Když na tobě oslavovaném notebookreview nemá ani vlastní vlákno? Američan když chce herní stroj,koupí si Aliena nebo Gateway,ale podle tebe Kanadská firma s výrobky z Číny/prokazatelně/ je nejlepší na světě a nikdo jiný...
urážet jiné můžeš jak chceš,to co mě kladeš do huby o plastech a šmejdech jsem já neřekl,ale co bych chtěl od burana co si ani po sobě přečíst neumí,ne ještě po někom druhém,vysmíváš se Aceru přitom říkáš sám jen to,so sis někde přečetl po nějakém blbečkovi a pokládáš to za prokazatelný fakt,přitom sám ty důkazy o kvalitě-nekvalitě požaduješ!
Říkáž žes chtěl poradit,když někdo rozumně argumentoval,nechtěl jsi nic slyšet,když jiný přitvrdí,začneš urážet...prostě choď ,kup si a neptej se jak dement,stejně si poradit nenecháš a hlavně se neposmívej,nemá každý tatíka co mu dá 50 papírů na cokoliv.Když si na to budeš muset za deset let vydělat,tak budeš přemýšlet jiným způsobem
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 02 bře 2009 21:38

Gogo píše:Kadero,idiotku,já tady nepotřebuji nic dokazovat,to ty jsi ten co se tady ohání různými weby a fóry a tím že Eurocom je 20 let na trhu...a kdepak se tak prodává,že se po 20 letech odhodlal navštívit Evropu? V USA? Když na tobě oslavovaném notebookreview nemá ani vlastní vlákno? Američan když chce herní stroj,koupí si Aliena nebo Gateway,ale podle tebe Kanadská firma s výrobky z Číny/prokazatelně/ je nejlepší na světě a nikdo jiný...
urážet jiné můžeš jak chceš,to co mě kladeš do huby o plastech a šmejdech jsem já neřekl,ale co bych chtěl od burana co si ani po sobě přečíst neumí,ne ještě po někom druhém,vysmíváš se Aceru přitom říkáš sám jen to,so sis někde přečetl po nějakém blbečkovi a pokládáš to za prokazatelný fakt,přitom sám ty důkazy o kvalitě-nekvalitě požaduješ!
Říkáž žes chtěl poradit,když někdo rozumně argumentoval,nechtěl jsi nic slyšet,když jiný přitvrdí,začneš urážet...prostě choď ,kup si a neptej se jak dement,stejně si poradit nenecháš a hlavně se neposmívej,nemá každý tatíka co mu dá 50 papírů na cokoliv.Když si na to budeš muset za deset let vydělat,tak budeš přemýšlet jiným způsobem


Tak zase tak jednoznacne to neni panacku.

ohání různými weby a fóry a tím že Eurocom je 20 let na trhu...ptas se kde? V Kanade :-) Ta je asi o X let vepredu ve vsech smerech, a je asi Y krat vetsi nez nase smesna, malicka ceska republika. Tady neni a donedavna nebylo hodne veci, co jsou v USA uplne bezne. Tady jsou fakta, ktera jsou konec koncu i na webu eurocomu. Tady je vycet zajimavosti za posledich 10let: http://www.eurocom.com/newsroom/index.htm

dal sem si praci vyhledat na eurocomu zda je pravda ze existuji 20 let. maj to v nejdebilnejsi mozne lokaci omg: http://www.eurocom.com/contacts/profile.htm

Tady je vlastni vlakno tykajici se CLEVA,tak se identifikuji, jelikoz sasi, jak tady uz padlo jsou prave od CLeva. M860TU je ten goldmax storm. http://forum.notebookreview.com/forumdisplay.php?f=1017 tohle by sis mel procist Kadera, jemnujse se to M860TU owners lounge.
Ke gateway a alienware, gateway neni highend a povazuje se za levne herni, ale vykonne notebooky. Nejznamejsi v USA je Sager, v Kanade pak Eurocom. Eurocom ma nejvykonejsi notebooky dle toho co nabizi za konfigurace, ma upraveny hw uvnitr a neprodava stejne stroje, ktere dodava Clevo. Alienware nejsou tak vykonne jako Cleva, maji stare platformy atd. Viz prime srovnani techto notebooku zde na foru.

Byl jsem v USA a o techto noteboocich vim hodne, jeden sem si sam dovezl. Bohuzel ale nebudu mit zaruku a kdyz se mi posere, jsem v koncich. Acer je shit, o to zadna, mysli ze se shodnu s 99 procenty populace.

Kadera, ty si prvni zjisti co to je vlastne za firmu, at tady nespinis jejich jmeno na foru. Prezentujes je tady fakt uctyhodne, nicmene reci od technika budou samozrejme ve prospech marketingu.
K tem co tady nadavaj na tyto notebooky, projdete si tyto odkazy a recenze, jsou tam zkusenosti s temito znackami (sager, prostar, powernotebooks, xoticPC atd, vsechno to jsou prodejci v USA,o kterych jsem ale do meho vyletu do USA nevedel takze jsem byl stejne chytrej(blbej) jako vy a vedl bych mozna stejny reci.
Je nesmysl aby ses ptal na ceskem foru na nazory firmy, ktera tady prodava par dni, pokud si myslis ze ti nekdo u nas rekne nejaky nazor, at uz pozitivni nebo negaivni seredne ses mylil. Tento clanek byl asi nejnarocnejsim co sem kdy napsal, najit neco na tom debilnim webu a overit to je k nevire. Za me rikam, go with eurocom :-)

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 02 bře 2009 22:21

No nejde tu o nic. Pokud chce nejvykonnejsi stroj, at si to koupi. Beztak ho evidentne chce a pokud veri i zaruce.... Hlavne je tu dost velka sance, ze kvuli teplotam se neco pokazi.. Chlazeni to ma jako to Clevo a muze byt dimenzovane jak chce, ale na 15" notebook je to podle zbytecne a zahrev tam bude tak jako tak solidni. Kazdopadne bych to bez Zalmana nekupoval. Je mozne, ze v lete si bez podlozky zahrajes jen piskvorky.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Uživatelský avatar
S.p.i.r.i.T ®
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 01 úno 2008 19:01

Příspěvekod S.p.i.r.i.T ® » 02 bře 2009 23:03

No chalani vidim ze mate velke reci, ale nikto zvas Goldmax, teda eurocom nedrzal v ruke. Vlastnim Goldmax Flame nieco vyse mesiaca, jasne nieje to vonkoncom cas na vyvodzovanie nejakych zaverov, no z mojich skusenosti s tymto notbukom co zatial mam, su maximalne pozitivne ...

Nevykonna sracka polepena z plastov a zlepena sekundovym lepidlom ? EHM tak na taketo vyroky sa ani normalne reagovat neda, nato ze notbuk ma 17 palcov tak konstrukcia je nezvycajne pevna a neprehyba sa ani pri tlaku na viko displeja ci klavesnice, panty kladu primerany odpor a notbuk jednou rukou neotvorite, celkovy dojem z pevnosti a robustnosti notbuku je vyborny !

Na vykon reagovat nebudem, kto sa pozrie na komponenty ktore obsahuje, tak mu musi byt jasne ze vykon je spickovy (samozrejme v ramci notbukov / neporovnavam teraz s desktopmi !!! )

Hlucnost a chladenie. Goldmax predava herne notbuky a ako take od nich nemozno ocakavat bezhlucnost a chladny prejav za kazdych okolnosti, to sa ani od herneho notbuku dako ocakavat neda vzhladom na vykonne a energeticky narocne komponenty. Pri beznej praci je notbuk chladny a vetrak sa sice obcas roztoci, no nieje to rusive, ak zapnete nejaku gamesu, tak vetraky v loade su samozrejme podstatne hlucnejsie, no myslim ze to nieje nijak tragicke vzhladom na pouzite komponenty.


Preco som si vybral goldmax ? Zrejme si kazdy pomysli ze som nejaky nastrocny student ktory potrebuje hrat vzdy a vsade a peniaze vymamil od rodicov za dobre vysvedcenie, no nieje to tak, kazdu korunu, ktoru som vrazil do tohto stroja bola podstivo zarobena. Co sa tyka elektroniky tak som narocnejsy uzivatel a sklbyt vykon v obycajnych aplikaciach + vykon v hrach nieje jednoduche ... Vsetko je to o potrebach a moznostiach kazdeho jedinca. Nikoho nik nenuti vybrat si taky ci onaky stroj, maximalne moze usmernit, poradit na zaklade skusenosti ... Ja skusenosti mam (aj ked iba kratke) ale mam aspon predstavu a mozem len doporucit ;)

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 03 bře 2009 07:30

Spirite,právě o formátu je řeč,ty máš 17" herní notes a možná mu není co vytknout,čas ukáže,ale takto výkonné komponenty nacpané do 15" to je záruka buď přehřívání,anebo "vysavače" na stole,takový vrtulník je téměř nepoužitelný ve šklole,to že má podle Kadery na povrchu kartáčovaný hliník taky není žádnou zárukou pevnosti,kdejaký kvalitní plast je leší pokud jsou uvnitř slitinové výstuže,co se týče upgrade komponentů,máš tam řekněme T9500 CPU,kdy budeš dělat upgrade? Za rok? Za dva?Když vezmeme do úvahy že po dvou letech bude hodnota toho notesu třetinová,kvalitní komponent bude dražší než notebook sám. To už dávno budou core i7 a možná další,no a ty do staré patice nenarveš ani kladivem a to že nějaký "extrémní CPU" zlevní na polovinu je taky nesmysl,tyto procesory takový propad ceny nemají,spíše je v prodeji nahradí nový,takže ani to byy nebyl příliš výhodný upgrade. Oponování s tím že je něco nej-nej na počítačovém trhu a proto to chci,je jen projev exibicionismu anebo absolutní neznalosti,dneska je něco nej,o měsíc už to není pravda,takže jen na tom zakládat rozhodnutí o koupi je hloupost

Banglo panáčku,nejsi sám co cestuje po světě a já se neposeru z toho když mě ráno v Torontu přinesou k snídani hamburger,když jsem byl před léty v Singapuru nebo v Kuala Lupmur,taky jsem viděl věci o ktarých se ani Amíkům nesnilo,a nikdo je za to neznevažuje...my máme to,oni zas ono,takové kecy si nech pro svoje děti,ať mají "víc" sebevědomí a pro burany v hospodě,těm je to celkem jedno
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 03 bře 2009 07:42

To: Kadera.J

Jdi do něj, pokud nepotřebuješ záruku typu NBD, ber ho, pokud se ti na tom něco po...., máš standartní dva roky po které ti určitě vydrží, pak už je to otázka, ale třeba mě tady taky každej tvrdí že mám note na ...., že by každej kupoval Dell, apod..... prostě: Líbí se ti, vyhovuje výkon, kup si ho a neřeš to, tady s ním stejně nikdo nemá zkušenosti, maximálně se dozvíš kritiku od jedinců kteří, při vyslovení dedikovaná GK v NT mají alergickou reakci(pokud teda není nacpaná v Dellu, nebo Lenovu) takže objektivní názor tu nehledej alespoň ne pokud chceš note na hry :wink: protože NT na ně nejsou.... :wink:
MSI GT735


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů