pomoc pri vybirani notebooku

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

jak chces, lisi se akorat v te RAM, slabsim CPU
ten drazsi nema win
8clanek baterku maji oba, takz vydrz bude stejne hezka
7730g - no nevim, 17uz je docela velka, a s tim nizkym rozlisenim...
osobne bych bral za tech 15 + k tomu LCD :)
(ono mit dva displeje k dispozici je parada, nehlede na nesrovnatelne vyssi kvalitu stolnich panelu, byt by to mel byt nejaky levny obyc panel)
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Moje řeč, já mám k dispozici sice jen obstarožní 17" LCD a i tak je práce na dvou monitorech velice příjemná...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.