Co říkáte na HP Pavilion dv6580ec

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 05 srp 2007 17:13

A tak je jasny ze budou spokojeni a nespokojeni zakaznici...ale ja zatim muzu rict ze jsem spokojenej vic povim az ho budu mit tak pul roku vzdyt ho mam tepr od pátku....ale opravdu si myslim ze je dobrej...:D :wink:

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 05 srp 2007 17:21

No v mem okoli neznam nikoho kdo ma Maca natoz jeste nekoho by instaloval Mac OSX na neMacovskej pocitac

Nechtel bys zkusit projet PCMark04?

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 05 srp 2007 17:23

Tak hlavne nevim ani co je to za programek...takze me to nemrzi.... :wink: :lol:

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 05 srp 2007 17:44

MACy jsou pocitace od Applu (ten je u nas znamy hlavne iPodem a tedka iPhonem, urcite znas), jsou rozsireny hlavne v USA, teda temer v kazdym filmu z USA kdyz je nejakej pocitac tak je to MAC. U nas MACy pouzivaji hlavne profesionalni graficky a zvukovy studia, jinak moc rozsireny neni, ale urcite ho uz nekde videls
http://store.apple.cz/IMC-Apple-Store/W ... wa/default

Mac OSX je zase operacni system od Applu a je pochopitelne ve vsech Macech, ty jsou navic castecne hardwarove odlisny od zbytku pocitacovyho sveta takze MAC OSX jde na normalni PC naistalovat jenom velmi tezko za pomoci ruznych hacku a triku
http://www.apple.com/macosx/leopard/


Abych nebyl uplne OT, nevis presnej jak funguje ctecka otisku prstu, jestli je to ovladano pomoci nejakyho softu spustenyho zaroven s OS nebo jestli to funguje napr jako klavesnice... Nevyznam se v tom tak se mi nesmejte :) Jde mi o to jestli ju muzu treba pouzit pro heslo v BIOSu nebo v linuxu

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 06 srp 2007 16:36

No ja myslim ze je to na to spustenej software.....urco....ale jistej si nejsem... :wink:
Hp pavilion dv6580ec, AMD turion 64 X2 1.8ghz....nv geforce 8400M GS

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 06 srp 2007 20:43

A tu folii zdarma si objednavat nebudes? Docela by me zajimalo jak to vypada v realu (chcu si udelat vlastni navrh)

TozTomas
píše často
Příspěvky: 195
Registrován: 13 kvě 2007 10:58

Příspěvekod TozTomas » 07 srp 2007 12:52

bartik a wifi funguje ako ?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 07 srp 2007 12:56

StrikerCZE píše:A tu folii zdarma si objednavat nebudes? Docela by me zajimalo jak to vypada v realu (chcu si udelat vlastni navrh)


Folia zadarmo plati len pre vopred urcene navrhy; za vlastny si musis zaplatit.

C

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 07 srp 2007 14:53

No tak wifi sem jeste nezkousel....nebylo kde....ale nejake site sem na to nasel......tu folii si objednam ale az prijedu ze zahranici.....tak kdyztak pak pisnu wifi vyzkousim az v zari na intru jindy neni moznost.... :wink: :lol:
Hp pavilion dv6580ec, AMD turion 64 X2 1.8ghz....nv geforce 8400M GS

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 07 srp 2007 14:59

CeCo píše:Folia zadarmo plati len pre vopred urcene navrhy; za vlastny si musis zaplatit.


Uz to taky vidim, pekne malym pismem to tam pripsali... :( Ty prednastavene vzory sou teda pekne hnusny, to si raci priplatim to petikilo za vlastni

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 07 srp 2007 15:10

tak co by jsi chtel za zadara...:D ale ja si nejakou vyberu....mrknu se na ni a pak uvidim jestli si ji tam nalepim nebo objednam novou lepsi aspon uvidim jak to vypada...:D
Hp pavilion dv6580ec, AMD turion 64 X2 1.8ghz....nv geforce 8400M GS

CeCo

Příspěvekod CeCo » 07 srp 2007 15:38

Ked si HP objedna po 500ks z 5 vzorov (= 2500 ks dokopy), tak dostane ine ceny, nez ked si sice objedna 2500 ks dokopy, ale s 2500 vzormi (t.j. kazdy uzivatel jeden).

Inac kvalitou vraj nic moc; HP malo taku akciu aj v Madarsku a tam lokalna tlaciaren pouzivala vraj sakra dobre folie...

C

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 09 srp 2007 11:57

Porad premyslim o tom QuickPlay, kdyz uz to tam je tak bych chtel aby to fungovalo...

Neslo by to tak: rozdelil bych si disk na vic partition, vsechny bych zformatoval, na prvni bych dal XPcka, na druhy Visty, na tretim treba linux a na ctvrtym data...XPcka bych tam nechal uplne v zakladni instalaci jenom kvuli QuickPlay, nejakych 5GB nebo kolik ta instalace ma me uz nezabije... To by mohlo fungovat ne?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 09 srp 2007 12:29

Striker:
Pochybujem. Vista urcite tiez vlozi svoj boot pre Quickplay do MBR a nechcem vidiet ten bordel, co tam ostane...
Ono Quickplay vo Viste funguje - tak ze sa pusti Vista a potom QP. To je jeho sposob funkcie a ziaden iny pre Vistu nie je.

C

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 09 srp 2007 12:44

Nejsem na to zadnej odbornik ale myslim ze hodne lidi provozuje vic OS - tudiz vic zaznamu v MBR - takze predpokladam ze na to HP myslelo a nejak na to QuickPlay pripravili... Pokud nejprve naistaluju XPcka na prvni partition, potom pustim Quickplay, udelam v nem nejaky nastaveni a teprve potom naistaluju Vistu tak by to mohlo fungovat... No ale asi mi nezbude nic jinyho nez si ho poridit a vyzkouset si to sam :wink:

Jeste me teda napadlo ze sem nikdy moc nevenoval pozornost jestli lidi pisou ze "QuickPlay je funkci jenom v XP" nebo ze "QP neni funkcni ve Viste", tudiz jestli funguje s linuxama. Pokud se vse povede tak bych chtel mit na ntb tyto OS: Vista, Linux, Mac OSX - XPcka jsem planoval jenom pro QP takze jestli funguje i pod linuxem tak bych je mohl vypustit


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů