Lenovo Y560 s 3D

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 24 lis 2010 21:55

Hors píše:dneska mi přišla verze s i5-460M a asi takhle:

Design není ten co sem chtěl s těma tvarama,ale je to ten hnusnej tribal, tak na to pozor, na netu v tom maj bordel. Kvalita víka, co chrání display je hodně moc ubohá, je to jak z papíru, takže přenášení nějak nehrozí, když už, tak v nějém hodně pevném obalu a ten ještě v batohu nebo brašně. Display nejde nijak zaklapnout (nevím jestli to každý ví). Panty sice vypadají hezky, ale v MHD s tímhle asi těžko, protože se to podle mě dost hýbe. JInak se prohýbá lehce na levé straně od touchpadu,na práve skoro vůbec. V místě, dke jsou multimedální tlačítka pod displayem se taky celkem prohýbá. Klávesnice je super spracovaná a pevná. S touchpadem sem nepracoval, ale vypadá normálně, tlačítka sou na tom hůř - sice nejsou moc slyšet,ale jsou dost volná,jak kdyby byly použitý dost dlouho.

Doufám,že tyhle postřehy někomu pomůžou při výběru. Já ho jdu zase vrátit..


To co popisujete by som nazval az moc prehnane!!! Urcite neni tento NTB na tom tak zle ako hovorite!! Co sa tyka desingu ten je nahodou velmi pekny!

Instinkt
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 25 črc 2010 14:21

Příspěvekod Instinkt » 26 lis 2010 21:31

Jurike píše:
Hors píše:dneska mi přišla verze s i5-460M a asi takhle:

Design není ten co sem chtěl s těma tvarama,ale je to ten hnusnej tribal, tak na to pozor, na netu v tom maj bordel. Kvalita víka, co chrání display je hodně moc ubohá, je to jak z papíru, takže přenášení nějak nehrozí, když už, tak v nějém hodně pevném obalu a ten ještě v batohu nebo brašně. Display nejde nijak zaklapnout (nevím jestli to každý ví). Panty sice vypadají hezky, ale v MHD s tímhle asi těžko, protože se to podle mě dost hýbe. JInak se prohýbá lehce na levé straně od touchpadu,na práve skoro vůbec. V místě, dke jsou multimedální tlačítka pod displayem se taky celkem prohýbá. Klávesnice je super spracovaná a pevná. S touchpadem sem nepracoval, ale vypadá normálně, tlačítka sou na tom hůř - sice nejsou moc slyšet,ale jsou dost volná,jak kdyby byly použitý dost dlouho.

Doufám,že tyhle postřehy někomu pomůžou při výběru. Já ho jdu zase vrátit..


To co popisujete by som nazval az moc prehnane!!! Urcite neni tento NTB na tom tak zle ako hovorite!! Co sa tyka desingu ten je nahodou velmi pekny!


souhlasím... přijde mi to jako by si chtěl za každou cenu prostě napsat nevýhodu i když je to uplna prkotina třeba. Např s tím nošením skoro v "titanovém kufru" je nesmysl. Nosim ho semtam na přednášky v tašce na ntb Dakine a pokud s ní někde nešlehnu tak se mu nemá co stát. Klouby - v pohodě se jde divat na film ve vlaku. Co já vím tak už se snad vyrábějí notebooky pouze na magnety nebo něco takového - dlouho jsem neviděl že by byl zacvakávací (možná se pletu). Prohýbání - při normálním používání nezjistitelné. Pouze pokud ho prostě chcete prohnout. "vyvyklané tlačítka na touchpadu" - perfektně se snimi pracuje - jdou hezky lehce mačkat.
Tolik moje postřehy - nechci ho nějak přehnaně obhajovat, protože ho mám, chci akorát uvést na pravou míru zkreslující informace od horse. Pro uživatele, který si svých věcí váží není zpracování naprosto žádná překážka.

Belino
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2010 19:05

Příspěvekod Belino » 30 lis 2010 19:10

mám záujem o tento notebook, bud v prevedeni i5-460m alebo i7-740QM, preto by ma zaujimalo ako je to s tou i7 verziou (recenzie na i5 som nasiel), zaujimalo by ma ci aj i7 ma prepinatelne grafiky, aka je tam vydrz baterie, a pracovné teploty, za kazdu dobru info vopred dakujem :)

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 30 lis 2010 20:44

i7-740qm a vseobecne 4jadrove i7 procesory od intelu nemaju integrovanu grafiku tak nie je na co prepinat. recenziu na verziu s core i7-720qm mas tu http://www.notebookcheck.com/Test-Lenov ... 881.0.html
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

Belino
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2010 19:05

Příspěvekod Belino » 01 pro 2010 20:25

diky za link... pomohlo, asi beriem i7

Hors
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 říj 2010 15:22

Příspěvekod Hors » 02 pro 2010 01:35

Instinkt: každý má trochu jiný požadavky, mě to přišlo prostě hodně odfláknutý, prostě jsem se bál si kvůli tomu zpracování nechat. Podotýkám, že si svým věci velice vážím :wink: .Třeby se s ním nic nestane ani po letech nošení, ale prostě mě to zpracování (hlavě tedy víko) odradilo. Toť můj subjektiví názor :).

Po všech jiných stránkách je to super notebook, hlavně v poměru cena/výkon.

Jurike: k tomu designu. Ta normální verze je krásná, jeden z nejhezčích designů na noteboocích vůbec (podle mě). Ale ten tribal se mi prostě nelíbí. Každýmu se líbí něco jinýho, no. Ale myslím, že ten tribal se lidem líbí 10x méně než ta klasická verze :)

kharn

Příspěvekod kharn » 09 pro 2010 02:55

Zdravím,
četl jsem o problémech disoleje na tomto notebooku a chtěl jsem se zeptat zda-li přetrvávají.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Problém s artefakty

Příspěvekod LoizaCS » 11 pro 2010 21:05

Zdravím,

tento notebook mám a jsem s ním velice spokojen! Jen ta výdrž.. nevím, jak lidi píší, že to má 5,5 hodin a šest hodin... to nevím, jak na to došli, ani tři a půl hodiny nevydrží, můj vydrží v wifi a dokumentech asi 2 hodiny a 40 minut.

Každopádně mám problém s artefakty. U nfs nejsou vidět kola, u AVP jsou artefakty tak extrémní, že nevidím skoro na krok, jak to kazí textury. Nevíte, co s tím? :-(

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 15 pro 2010 19:50

kharn píše:Zdravím,
četl jsem o problémech disoleje na tomto notebooku a chtěl jsem se zeptat zda-li přetrvávají.


Neviem ci uz vidali nejaku dalsiu verziu tohoto modelu ale, ja mam tento notebook cca 3 mesiace e nemozem povedat zle slovo nanho.

Problem ja sice mam ale nejako extra mne osobne to nevadi. Vidim ho hlavne na forach a to ked niekto cituje text. ( tam to je vidiet ) Pri hrach som ja osobne nic nezaznamenal. Niekde tu na fore je aj sposob ako to napravit. Neskusal som, neviem povedat.

LoizaCS → co ta tyka vydrze tak moj stroj vydrzi dlhsie. ( verzia I5 ) Baterka mi vydrzi cez 3 hod. Vzdy zalezi co vsetko mate spustene a osvetlenie.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 15 pro 2010 20:49


LoizaCS → co ta tyka vydrze tak moj stroj vydrzi dlhsie. ( verzia I5 ) Baterka mi vydrzi cez 3 hod. Vzdy zalezi co vsetko mate spustene a osvetlenie.


Osvětlení mám o jedno vyšší než nejnižší... používám bez dedikované grafiky, takže prostě na výdrž. A nainstaloval jsem si tam NBstat a ten mi naměřil přesnou výdrž na minutu celkem 2:43 minut. A tam jsou minuty jako minuty. A vím přesně, jak dlouho to vydrží. Win ukazatel píše 4 hodiny, ale NBstat hodinu a dvacet minut. A co je bohužel přesnější? Ten NBstat.. a to opravdu na minutu přesně. Když píše na začátku těch 2:43 minut a pustím NB v osm hodin ráno, tak tím, že se mi notebook vypne v 10 hodin a přibližně 40 minut, když s ním neustále pracuji na internetu a v dokumentech. Koupil jsem si jej pro výdrž, která mě nakonec zklamala. Potom jsem bohužel poznal i ne zrovna vysokou kvalitu zpracování a za tu cenu si myslím, že to nebyl dobrý kup.

Bohužel... nejsem spokojen...

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 12 úno 2011 00:16

Zdravim,

chcel by som sa spytat, ci ste nezaznamenali nejake problemi s internetom? Mam mensi problem a neviem ci je to v notebooku alebo je problem vo wifi routri. Moj problem, ked surfujem tak sa mi ako keby na nejaky cas spomali internet cize sa mi otvara jedna stranka napr. aj 1 minutu. Takto to trva cca 5 minut a po nejakej dobe sa to opakuje. Bohuzial nemam moznost vymenit router za iny a tym vylucit chybu v routri. Mam internet 10/1Mbit/s. Nevie niekto v com by mohol byt problem?

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 12 úno 2011 07:58

Jurike píše:Zdravim,

chcel by som sa spytat, ci ste nezaznamenali nejake problemi s internetom? Mam mensi problem a neviem ci je to v notebooku alebo je problem vo wifi routri. Moj problem, ked surfujem tak sa mi ako keby na nejaky cas spomali internet cize sa mi otvara jedna stranka napr. aj 1 minutu. Takto to trva cca 5 minut a po nejakej dobe sa to opakuje. Bohuzial nemam moznost vymenit router za iny a tym vylucit chybu v routri. Mam internet 10/1Mbit/s. Nevie niekto v com by mohol byt problem?


Zkus internetovou kavárnu nebo něco, kde je net.. ale spíš je to tím, že už máš ta zahlcené cookies, že nestíhá...

Strýček Fido
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2011 09:50

Příspěvekod Strýček Fido » 13 úno 2011 09:57

Brej den,mám lenovo s i7 především pro hry atd,ale když třeba hraju Mafii II ,tak někdy když zatočim notebook se jakoby zasekne a zatáčí sám dál :/.Jsem docela amatér a nemam ponětí co s tím? :?:

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 13 úno 2011 23:30

LoizaCS - skusim to spravit a dam vediet, momentalne jak som zmenil Antivir tak to jeden jak ma :)

Strýček Fido - skus odmerat teplotu ci neni az moc vysoka

Strýček Fido
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 13 úno 2011 09:50

Příspěvekod Strýček Fido » 14 úno 2011 16:06

No,tak teplota je kolem 50 při hraní.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů