Vostro 1310, 1510 a 1710

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

WXGA+ na 13,3" by mělo vypadat velmi slušně a já osobně bych si ho určitě vybral, moc výrobců, kteří ho nabízí ale není...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

no lcdcko na X300 kvalitou moc nevynika. skor priemer. predpokladam, ze inde (latitude E?) budu taketo matne 13tky podobne. vela vyrobcov ich asi nevyraba.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Ale aspoň to zvětšení pracovní plochy se určitě shodí...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Kiw
píše často
Příspěvky: 115
Registrován: 20 lis 2007 14:57

Příspěvek od Kiw »

Vypadá to zajímavě. U nás se ceny stabilně drží, ale třeba v Německu se konfigurace, která stála po uvedení 850 euro, vyšplhala na 1050 :( Jakkoli je to pořád nepatrně levnější než český Dell, přestává to být tak fajnove :?
Hlavně, že v rakouském konfigurátoru mají u výběru grafikcké karty tenhle obrázek:
https://i.dell.com/images/global/configu ... ell_ge.jpg
:D (pro nezasvěcené - Vostra jsou jenom s Intel nebo Nvidia kartami)
PS: Že se pořád v nabídce neobjevují 9tičlánkové baterky si už ani nebudu stěžovat.

Edit: koukám, že v USA už se 9tičlánky pomalu dostávají na trh :P
Sasha: Hp Compaq 6510b (T8300, 2GB, 160GB, WXGA, WVB)
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Bateriií je prostě stále nedostatek a ještě nějakou dobu bude...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvek od TomZ »

1/ Existuje nejaka recenze na Vostro 1510? nic nemuzu najit

2/ Je problem s drivery na 1510 u Win XP?, nebo to je bez problemu.

3/ jsem myslel, ze takovy Vostro 1500/1510 je kvalitnejsi, nebo radove u Dellu vys, nez Ins 1525. Ktery z nich je lepsi kvalitou? HW si porovnat umim.. Lze u Vostra si custimizovat barvu vika?,zda se mi ze ne..
Forget the past, the future is now, the present`s gone..
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

1/ neviem o ziadnej zatial
2/ predava sa aj s XPckom takze by problem byt nemal
3/ vostro 1510 ma kvalitnejsie sasi ako inspiron 1525, farba ide customizovat len na inspironoch a xps-kach
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
Koudy

dotaz ohledne mechaniky

Příspěvek od Koudy »

mam dotaz..diky firemnim slevam mam moznost vzit nekolik kusu vostra 1510 v tyhle konfiguraci

Intel® Core™ 2 Duo Processor T8100 (2.1 GHz, 3 MB L2 Cache, 800 MHz FSB)
Originální Windows Vista® Business (32Bit OS)
4GB 667MHz DDR2 SDRAM Memory (2*2048)
256 MB NVIDIA® GeForce™ 8400M GS (64 bit)
250GB (5400RPM) SATA Hard Drive
8X DVD+/-RW Slot
Intel® Pro Wireless 3945 802.11a/b/g Mini-Card
Dell™ Wireless 360 Bluetooth® Module (Vista)
Primary 6-cell 58 WHr Lithium Ion battery
Snimac otisku prstu
15.4" Wide Screen WXGA+ (1440 x 900) Display
Dvouletá NBD záruka - sluzba Next Business Day (zaruka do druheho dne)

za 24500 bez dane....cena se mi zda fajn...tak sem si rikal ze jich par vezmu..jedno pro mamku, jedno pro pritelkyni apod...mam ale problem s tim, ze sem 1510 vostro v ruce jeste vubec nemel...takze me zajima jak je tam hlucna ta sterbinova mechanika...nemate s ni nekdo zkusenost?...rve jako u xpsek?..nebo je lepsi?
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

podle mě mechanika buse stejně hlučná, jinak ta cena je good
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

hlučnost bude stopro stejná, ale osobně mi to nepřijde až tak dramatické, jak se říká a jak je to ukázáno třeba na youtube. Já už to v podstatě skoro nevnímám...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

jn, je to hrozné jen při vysunování/ zasunování, takže nějaký zásadní problém a ohlížení jestli kvůli tomu nebrat notas je podle mě mimo mísu, stejně kolik využijete mechaniku? 50 x do roka a ani to ne...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Tak to je různý, já třeba virtuální mechaniky a image obrazy disků moc nepoužívám a spousta lidí ani neví, o co jde...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

já využívám asi více ty virtuálky než mechaniku, asi víte proč :oops:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
polo

Příspěvek od polo »

Inac nasli ste niekto rcenziu na Vostro 1510 alebo ho uz mate ?

celkom by ma zaujimalo; chladenie(Hlucnost a teploty), slicovani plastov,pevnost sasi, dosadanie displeja,...


A tak celkovo ci ste si nevsimli nieco nenormalne/zvlastne proste daky nedostatok...
TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvek od TomZ »

2polo: jak vypada fyzicky se muzes jit podivat do Electroworldu. Recenzi jsem zatim taky bohuzel nenasel ;(
Forget the past, the future is now, the present`s gone..