Vyhody/Nevyhody

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Thorus

Příspěvek od Thorus »

"něco jako case u desktopu" ? :)
Petras.18
píše často
Příspěvky: 201
Registrován: 07 črc 2008 11:11
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Také by to šlo. :) Ale ještě stále čekám na odpověď od mistra polo. :)
polo

Příspěvek od polo »

sasi je samotni notebook resp. konstrukcia z ktorou je obalena tak maximalne zakladova doska a je v nom ulozene vsetko HW...



Ja som si len tak zazartoval proste som neodolal, tim ma nakazilo toto forum inac by ma to nenapadlo...
Fenrir
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 30 črc 2008 11:15

vaio

Příspěvek od Fenrir »

Sony se dá rozhodně vytknout katastrofální servis - kvůli naprostý banalitě se můžeš s notebookem rozloučit na dva týdny. Nedoporučuju.