nove hry - oktober/november 08

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.

Na ktoru hru sa najviac tesite?

Fallout 3
25
37%
Red alert 3
5
7%
NFS: Undercover
7
10%
GTA 4
22
32%
Call of duty 5
9
13%
 
Celkem hlasů: 68

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 03 lis 2008 17:43

Kdyz jsem videl obrazky z Red Alert 3, tak me to vazne nezaujalo, pze to vypadalo furt stejne jako predchozi dily - Tiberium Wars... jinak Red alert jsem parival desne jednicku i dvojku tehdy na zakladce..vcera jsem tu hru zkusil - Skirmish (jinak intro docela dobry.. atz na tu absenci atomovky - kdyz jsem tehdy hral Tiberium Wars, tak sem mel slabsi komp a pri atomovce se mi to hodne sekalo, tak ted sem chtel vyzkouset jak to bude hezky a smula) mno a dojem: hra temer stejna jako predchozi Red alert 2 akorat grafika jina, grafka postav budov a aut takova kreslena pro me primo detska a nerealna (vzdy doted dobre vzpominam na Generals) mno a temer nic novyho - nic zajimavyho. nevim teda jak Campagne, ale ja u techto her vetsinou Single nikdy nedohral (nekdy jen jednu narodnost treba) s vyjimkou Deathmatchu :). takze asi pujde z kompu.. proste jen komerce a snaha vytezit ze jmena penize
Toshiba Qosmio F50-108

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 03 lis 2008 21:33

prosim link pokud muzes :)
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů