Ten notebook muze byt i rok nonstop pouzivany v nejake firme.3) remarketed
Výborná volba pro všechny zákazníky, kteří preferují naprostou exkluzivitu manažerské výpočetní techniky za bezkonkurenční, výprodejové ceny. Tyto produkty pocházejí většinou z operativních leasingů či odkupů z velkých firem v rámci celého světa a projdou zároveň profesionální repasí přímo výrobcem zařízení, v rámci čehož je zajištěna maximální kvalita a následná kontrola výrobku, kterou vám můžeme nabídnout díky nadstandardním vztahům s výrobci zařízení pouze v Gigacomputeru. Repase se neprovádí pouze na baterie, které se považují za spotřební zboží a proto většinou zůstávají původní.
neporuchový 15'6 NB na každodenní práci (žádné hry) do 13k.
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
Mas to primo v obch. podminkach:
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
-
Kuba01010101
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 říj 2012 22:34
Díky za objasnění. Obchodní podmínky mě mohli taky napadnout
. Takže tohle určitě padá a volba zůstavá na Edge nebo B580.
Prozatím díky za všechny názory a odpovědi
. Teď brigádničím abych ten NB neplatil jablkama ze zahrady, ale v sobotu se půjdu kouknout do té Alfy a snad už tam Edge budou mít. (předchozí 4 obchody ho neměli co jsem byl). Určitě pak napíšu který jsem si vybral než si ho koupím a až koupím, přidám své názory. 
Prozatím díky za všechny názory a odpovědi
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
Kuba01010101
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 říj 2012 22:34
jj
raději si nějakou tu stovku připlatím, než abych to kupoval někde v pofiderním obchodě. Pokud možno volím CZC.cz nebo Alfu. (btw tam jsem teď byl a měli tam všechny tři - Edge,Ideapad i HP 4540). Půjdu se tam kouknout ještě jednou.
Každopádně mi tam hned k HP přiskočil ten jejich poskok co mi ten NB vynášel až do nebe. Jaký má ten člověk smysl? V prodejně jenom HP věcí určitě ano, ale tady.
Každopádně mi tam hned k HP přiskočil ten jejich poskok co mi ten NB vynášel až do nebe. Jaký má ten člověk smysl? V prodejně jenom HP věcí určitě ano, ale tady.
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
Kuba01010101
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 říj 2012 22:34
-
Kuba01010101
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 říj 2012 22:34