MSI GX630X-008CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
TrakatLVN

Příspěvekod TrakatLVN » 14 lis 2008 15:19

Zdravim, včera mi tento MSI přišel domů. Jsem s nim nadmíru spokojen, až na malou výdrž baterie. Tlačítka turbo ani ECO mi bohužel nefungují ani na vistach 32 ani se system control managerem:( Dokážete mi někdo poradit, jak tu rozjet aspoň nějakou úsporu energie? Případně jak se tu píše na začátku, že při správném nastavní biosu vydrži až 3.5hod. Neni na to někde návod?

Díky moc.

E: S SCM mi jde Turbo tlačítko, ale ECO pořád nic:(

jira_00
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 06 lis 2008 12:30

Příspěvekod jira_00 » 15 lis 2008 10:01

Zkusil bych přeinstalovat znovu Visty, já jsem je nainstaloval a naprosto v pohodě všechno jde, možná se třeba něco nepovedlo při instalaci.
<b>MSI GX630</b> Windows Vista Business Service Pack 1

TiiM
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 06 lis 2008 20:17

Příspěvekod TiiM » 15 lis 2008 17:27

Neviete mi nikto povedať koľko vydrží ten notas pri zapnutí eca stačí len koľko vypisuje

jira_00
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 06 lis 2008 12:30

Příspěvekod jira_00 » 15 lis 2008 17:36

píše neco přes dvě hoďky asi 2:20 nebo tak vetšinou je to tak na hodinku záleží co děláš a také záleží v jakém módu pustís eco...
<b>MSI GX630</b> Windows Vista Business Service Pack 1

RadoVanito
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2008 18:33

Mám ho tiež....

Příspěvekod RadoVanito » 18 lis 2008 18:43

zdravim vsetkych, dnes som si tento book kupil spolu s vistou home premium 32-bit a po nainstalovani mi funguje jak ECO, tak aj Turbo (musím 3x poklopat).neviem cim to je ale mozno originalnou vistou...tak sa majte a hrajte :lol:

mam ale jeden problem..kupil som si k NB repro Logitech X-540.. vie mi niekto poradit ako to spravne zapojit aby to hralo komplet vsetko vratante satelitov...kabel zo subwoofera sa deli na 3 casti: cierny,zeleny a oranzovy. Na booku mam 4 diery vo farbach seda,zelena.modra,ruzova. Akoze som to skusal aj podla navodu, ale proste zadne 2 satelity nehraju tak akoby mali...sumia..pls o rad.plssssss



Takze sa mi to nakoniec podarilo po preinstalovani zvukovky spojazdnit...baaaaaaaaaaaaaaj

perruzzi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2008 09:06

Příspěvekod perruzzi » 22 lis 2008 09:10

Čau, mám trochu problém s tím že když noťas hodim do režimu spánku, tak ho už nerozjedu - zůstává vyplý display. Nemáte s tím někdo zkušenosti ? dik.

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 22 lis 2008 10:03

je to chyba biosu musis ho updatovat :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

perruzzi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2008 09:06

Příspěvekod perruzzi » 22 lis 2008 10:10

Ok zkusím to , dík za radu . :D

kubik-kubik

ECO a Turbo

Příspěvekod kubik-kubik » 26 lis 2008 01:58

Komu nejde ECO a TURBO mod. tak nainstalujte scm ktere je na CD pribalenem k nb. kdyz date otevrit cd je to nekde ve slozce aps nebo tak nejak a scm a funguje . popripade komu to nefunguje s scm z cd tak zkusit stahnout posledni verzi z netu.. Jinak tenhle notes mam a jsem zcela spokojen .. Mam tam 32bit vistu kvuli sleep mode kterej bohuzel ve 64bit winech nejde probudit.. Zatim cao

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Re: MSI GX630X-008CZ

Příspěvekod jessy » 26 lis 2008 05:06

pokud tu ma nekdo tip jak opravit rezim sleep a ECO mode na vista 64 bit sem s nim budu vdecnej za kazdou radu ... diky

edit: no tak ted se mi este pridal dalsi problem obcas se mi resetne pocitac spustim nejakou aplikaci napr Heroes 4 a modry okno a error s nakym DLL

chci se zeptat ma nekdo tento notebook na vista 64 bit co mu normalne chodi?[/quote]


Zdar, nevim či je to ešte akt. ale kamos ma teraz na tomto booku nainstal vistu ultimate 64, a funguju mu bez probl. vsetky tlac., i eco a turbo

Predtym to blbo instal, nahadzal tam všetky ovl. z netu, nedal nech si to samo vyhlada. A viysta je oproti xp v tomto lepsi, neni treba zadavat cestu az ku konkr. ovl. ale stací treba klidne zadat pism disku, kde su ovl. uložené, a ono si to už všechno projde a najde samo. Co som to mal doma, tak sa mi to celkom paci az na tu klaves, tie tlac. by mohli bytť z nejakeho mekšího plastu, ale zas to neni az tak špatný. Tepl. pri kanc. aplik a netu tesne pod 50 st (GX 630)a co se týka hluku, bol som milo prekvap., ani som to nepočul. Ale nehral som hry, ciste office, net atd...

TiiM
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 06 lis 2008 20:17

Příspěvekod TiiM » 26 lis 2008 16:05

No čo sa týka modrej obrazovky na viste 64bit to je bežne neviem prečo, ale ona to má bežne v obľube robiť ako na nb tak aj na desktope a tento problem som ešte nevyriešil na desktope (resp. vyriešil, ale tak že som prteinštaloval vistu na xp)

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 26 lis 2008 17:45

Nainstaloval si SCM z cd od notebooku? me to fungovalo i na 64bitu ale sleep mode jsem nezprovoznil..

EDIT: Jinak je to stroj dobrej ale desnej topič. Vsechno na tom slape na plny pecky i far cry 2 ale chladici podlozka od zalmana to asi jisti . :)

piccolino

Příspěvekod piccolino » 03 pro 2008 07:23

Zdravim vas borci.
Potreboval by som radu.
Kupil som MSI VR630X-048CZ 16" SI40 160G 1GB WEBCAM, no a neda sa don nainstalovat XP. CD s XP nabootuje, skontroluje si konfiguraciu a ked si to ma zacat kopirovat subory na HDD tak to vyhodi modru obrazovku. (rychla smrt)
Neviete o nejakej finte ako na to?
Dakujem.
Naposledy upravil(a) piccolino dne 03 pro 2008 08:17, celkem upraveno 1 x.

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 03 pro 2008 07:54

V biosu si nastav aby se ti ten disk hlasil jako IDE..

piccolino

Příspěvekod piccolino » 03 pro 2008 08:15

kubik-kubik píše:V biosu si nastav aby se ti ten disk hlasil jako IDE..


Hej, ibaze tam taka moznost nie je.
BTW pouzivam upraveny win. XP s drivermi na SATA, ten co je tu na fore a nic. Wistu som don natiahol, no neviem ako to pojde s 1GB ram. :cry: No kazdopadne by som tam xcel dat XP.


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů