Notebookove displeje, co mozem dostat v NB atd

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 11 čer 2007 14:39

jimmyjames píše:Lidský zrak je sice nedokonalý, ale většina lidí ho má dostatečně dokonalý na to, aby viděla příšernost zobrazení dnešních TN šmejdů v noťasech

Kéž by, alespoň by se něco pohnulo. Oni to lidi sice poznaj, ale je jim to fuk, proč myslíš, že tolik lidí kouká na vyblitý CAM a TS ripy filmů?...je jim to fuk.
jimmyjames píše:Nikdo asi nepozná, jestli displej zobrazí (plácnu) 16 milionů barev nebo jen 14 milionů barev

Na vhodném testovacím obrázku to poznáš, ale nic to neříká o věrnosti těch barev, což je největší problém TN panelů.
jimmyjames píše:Co se týče vývoje... kvalita LCDček v noťasech jde naopak stále dolů...

Nesmysl. Pouze se přestaly vyrábět hi-end modely s lepší technologií, ale TNka se pořád zlepšují.
Crabik píše:Ghost: To same se bude rikat za 10 let o tech dnesnich super displejich. Wink

Jj souhlas, je to jen o tom, na co je člověk zvyklej. Pamatuju časy kdy sem na pařil hry v 320x200 popřípadě luxusních 640x480 a samozřejmě 60Hz a přišlo mi to naprosto normální, dnes na něco takovýho koukám půl hodiny a mám pocit, že mi vytečou oči :lol:.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů