call of duty 4
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
centos
- guru
- Příspěvky: 1157
- Registrován: 20 zář 2007 22:52
- Bydliště: Ostrava
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
kiposukjange
- guru
- Příspěvky: 1678
- Registrován: 01 lis 2007 17:20
-
MAJkLSON
- občas něco napíše
- Příspěvky: 74
- Registrován: 08 črc 2008 09:40
onne - jake mas ovladace na grafiku? zkousel jsem to rozjet na 6720s moji pritelkyni, ale sekne se to pri nahravani jakekoli mise (ma tam xp s sp3 a ovladace z hp.cz)... nejaka chyba naskoci ve win a nejsem schopny se do ni prepnout... dojede video pri nahravani a nic... porad je nahrany jen kousek... ma nekdo taky takovy problem???
Lenovo T500, PS3, Samsung Wave
-
kiposukjange
- guru
- Příspěvky: 1678
- Registrován: 01 lis 2007 17:20
-
Thorus
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
mam 51fps ha ha kazdy nema x3100 ty lamo
Edit Solitary: trosku se krot s tema smajlikama, staci jeden ci dva, ne psat dva stejne za sebe pro kazdy jednotlivy - jinak je to x3100 ne 31OOx
at si tu vsichni rozumime a je tu poradek. Jinak mas pravdu, je to lama 
Edit Solitary: trosku se krot s tema smajlikama, staci jeden ci dva, ne psat dva stejne za sebe pro kazdy jednotlivy - jinak je to x3100 ne 31OOx
Acer aspire 5920g Intel® Core™2 Duo T5750 2.0ghz,667Mhz FSB 2MB.ATi Mobility Readon HD 3650 512ram ,2GBram,250GB HDD.LCD 15''4.Vista HP
-
Thorus
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
no tak me rozliseni 1280x800 staci uplne bohate antialiasing mam vypli a vsecky efekty zaply a rexutry extra,51FPS obaz cisty.Tady se snazi byt nekdo jenom moc ''chytry'' protoze kdybis to hral na svem NTB (coz tedy silne pochybuju pri tve HW vybave
)tak bys tu nepsal tyhle blbosti 
Acer aspire 5920g Intel® Core™2 Duo T5750 2.0ghz,667Mhz FSB 2MB.ATi Mobility Readon HD 3650 512ram ,2GBram,250GB HDD.LCD 15''4.Vista HP
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
jackmo píše:Protoze kdybis to hral na svem NTB (coz tedy silne pochybuju pri tve HW vybave)tak bys tu nepsal tyhle blbosti
To bylo jako na koho?
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
-
Thorus