notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
  • Oznámení
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nelze vypnout
    od Pořez5 »
    2 Odpovědi
    2006 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pořez5
  • Prehrivani HP Elitebook
    od prdlik »
    4 Odpovědi
    4071 Zobrazení
    Poslední příspěvek od swarm
  • HP PAVILION dv7-2220ec
    od dewills »
    1 Odpovědi
    2786 Zobrazení
    Poslední příspěvek od alfah4ns
  • Hp probook 4710s problém s přetížením
    od Dabel-MX »
    15 Odpovědi
    9578 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Dabel-MX
  • HP ProBook 5310m / WIN7 - prvé dojmy
    od MaTToS »
    36 Odpovědi
    23916 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MaTToS
  • HP 2530p a SSD
    od MateSo74 »
    1 Odpovědi
    2207 Zobrazení
    Poslední příspěvek od zivan
  • Pavilion dv6-1270
    od Extreme7 »
    5 Odpovědi
    2514 Zobrazení
    Poslední příspěvek od alfah4ns
  • Pavilion dv-5 1065 nedobijí
    od pavilon opic »
    2 Odpovědi
    1783 Zobrazení
    Poslední příspěvek od pavilon opic
  • HP Pavilion dv5-1150 - chyba HDD
    od greatboy »
    3 Odpovědi
    4667 Zobrazení
    Poslední příspěvek od DyEm
  • HP Pavilion 615
    od boho »
    2 Odpovědi
    1769 Zobrazení
    Poslední příspěvek od boho
  • nb sa sprava cudne
    od kompi »
    0 Odpovědi
    1148 Zobrazení
    Poslední příspěvek od kompi
  • HP Probook - Možnosti napájení - chyba
    od styllus »
    0 Odpovědi
    2144 Zobrazení
    Poslední příspěvek od styllus
  • Zrušení dotykových kláves u HP 8710w
    od LSoft »
    5 Odpovědi
    3116 Zobrazení
    Poslední příspěvek od alfah4ns
  • HP Pavilion - prosím o informace
    od hans999 »
    14 Odpovědi
    6355 Zobrazení
    Poslední příspěvek od alfah4ns
  • HP pavillion dv 5 1199ec
    od dixxx6 »
    5 Odpovědi
    3171 Zobrazení
    Poslední příspěvek od reburke
  • HP nx7000 a RAM
    od SULiik »
    14 Odpovědi
    7684 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eteriuss
  • hp dv6830
    od matkoz »
    6 Odpovědi
    3537 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mathes
  • Webcam
    od j.klicek »
    0 Odpovědi
    1273 Zobrazení
    Poslední příspěvek od j.klicek
  • HP Pavilion dv6-1320ec
    od hans999 »
    2 Odpovědi
    3053 Zobrazení
    Poslední příspěvek od hans999
  • Pavilion DV5-1155ec
    od Pnaky »
    1 Odpovědi
    2139 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Huples
  • HP PAVILION dv7-3050ec
    od DooMes09 »
    5 Odpovědi
    4538 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Huples
  • Čtečka prstů
    od art deco »
    12 Odpovědi
    5523 Zobrazení
    Poslední příspěvek od schrek
  • HP Pavilion dv7 1060 ec - zasekne se pri startu
    od Oskar »
    4 Odpovědi
    2526 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maty55
  • HP Compaq 8510w a prechod na win7
    od Headcrab »
    14 Odpovědi
    5295 Zobrazení
    Poslední příspěvek od krejcca
  • Ovládače k HP Probook 4710s
    od hnida01 »
    4 Odpovědi
    2662 Zobrazení
    Poslední příspěvek od hnida01
  • vymena wifi karty
    od kompi »
    2 Odpovědi
    2909 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Probook
    od andyzacek »
    4 Odpovědi
    3345 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • 17 palcový Probook 4710s vs 17 palcový Pavilion
    od robotmz »
    4 Odpovědi
    3192 Zobrazení
    Poslední příspěvek od reburke
  • HP dv9600 - nejde po update biosu
    od Mimik »
    2 Odpovědi
    2145 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mimik
  • Obnovení Probook 4510s
    od Wenda 306 »
    1 Odpovědi
    1923 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Dabel-MX
  • HP 2230s - máte někdo zkušenosti?
    od djrr »
    3 Odpovědi
    2754 Zobrazení
    Poslední příspěvek od polarka
  • F10 a recovery
    od A3 »
    1 Odpovědi
    1651 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Krevety
  • Problém s HP DV6700
    od Tomik07 »
    3 Odpovědi
    2546 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Dr.Colombo
  • HP Pavilion DV 6500 a pevný disk
    od A3 »
    0 Odpovědi
    1776 Zobrazení
    Poslední příspěvek od A3
  • HP Pavilion dv7 1140ec Windows XP
    od Macza »
    3 Odpovědi
    3774 Zobrazení
    Poslední příspěvek od reburke
  • HP NX7400- odpojuje se wifi
    od jerry502 »
    3 Odpovědi
    2651 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dvvo
  • HP Mini 5101
    od Krevety »
    4 Odpovědi
    2851 Zobrazení
    Poslední příspěvek od alfah4ns
  • objednání win 7
    od Hudson161 »
    2 Odpovědi
    2052 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MaTToS
  • HP Compaq 6530b samovolné měnění režimů baterie
    od Jaroslav Lambert »
    2 Odpovědi
    1758 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jaroslav Lambert
  • HP dv4 1199es jak na mys?
    od immortal Hp »
    5 Odpovědi
    2535 Zobrazení
    Poslední příspěvek od reburke
  • HP Pavilion dv5 a dva HDD disky
    od schelbygt »
    1 Odpovědi
    1374 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Jak rozchodit Wifi u HP ProBook 4510s
    od madpig »
    0 Odpovědi
    2060 Zobrazení
    Poslední příspěvek od madpig
  • jak rozebrat Dv6700 pro vyčistění ventilátoru?
    od Jiras »
    2 Odpovědi
    3870 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lukycrust
  • HP Compaq 615 - chyba při spouštění
    od jimar »
    7 Odpovědi
    3536 Zobrazení
    Poslední příspěvek od jimar
  • HP G6000
    od Axoz »
    0 Odpovědi
    1393 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Axoz
  • HP a win 7
    od kompi »
    7 Odpovědi
    3190 Zobrazení
    Poslední příspěvek od reburke
  • HP Compaq 615 (NX568EA)
    od Luckyss »
    47 Odpovědi
    28937 Zobrazení
    Poslední příspěvek od crazy.duck
  • HP MINI 311, co na to řikáte?
    od Nejezchlebicek »
    0 Odpovědi
    1480 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Nejezchlebicek
  • UZ nikdy PAVILION
    od Hlubucek »
    7 Odpovědi
    6540 Zobrazení
    Poslední příspěvek od miroslavhendrych
  • HP Compaq 60-220EC
    od macjek »
    4 Odpovědi
    2361 Zobrazení
    Poslední příspěvek od swarm

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru