notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
  • Oznámení
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • HP 530 - GH633AA?
    od ucukusi »
    2 Odpovědi
    2735 Zobrazení
    Poslední příspěvek od ucukusi
  • notebook HP pavilion dv6470 a hry???
    od freeman5 »
    3 Odpovědi
    3304 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP 14"1 6510b
    od Kodlisko »
    1 Odpovědi
    2135 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Přechod z visty na xp
    od jakub69 »
    16 Odpovědi
    13192 Zobrazení
    Poslední příspěvek od er99
  • Zaloha na disku
    od Paja Mara »
    1 Odpovědi
    1937 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • HP 530 - potřebuju radu
    od Bartik123 »
    3 Odpovědi
    4075 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pr3d1t0r
  • Baterie Pavilion
    od Venki »
    12 Odpovědi
    6940 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Pavilion dv6460 nebo dv6580 ?
    od anett »
    0 Odpovědi
    1810 Zobrazení
    Poslední příspěvek od anett
  • HP Pavilion
    od Mifiak »
    3 Odpovědi
    2920 Zobrazení
    Poslední příspěvek od EasyShare
  • Pavilion 6400 nebo 6470
    od lyam »
    4 Odpovědi
    3002 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lyam
  • 3 Odpovědi
    3240 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • HP Pavilion dv8338ea
    od Wolcano »
    2 Odpovědi
    2162 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • pomoc s výběrem
    od petr.strakos »
    2 Odpovědi
    2325 Zobrazení
    Poslední příspěvek od petr.strakos
  • hp compaq 6710b nebo 6715b ???
    od merlinovic »
    1 Odpovědi
    2379 Zobrazení
    Poslední příspěvek od StrikerCZE
  • otravuje me registrace HP
    od Lucaso20 »
    5 Odpovědi
    4723 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • zvuk 5.1
    od Paolo »
    6 Odpovědi
    4696 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paolo
  • pamet a sdileni
    od sirup »
    3 Odpovědi
    2446 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mountin
  • hp pavilion dv6580 vs hp compaq6710b
    od merlinovic »
    10 Odpovědi
    7451 Zobrazení
    Poslední příspěvek od puma
  • ovladace pod XP na HP pavilion dv6339eu
    od T.L.A.K. »
    3 Odpovědi
    2915 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • Prosim o radu
    od ForCce »
    9 Odpovědi
    5780 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lysua
  • Notebook HP dv9428nr
    od Scorpions »
    1 Odpovědi
    1580 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP dv6580
    od puma »
    1 Odpovědi
    1850 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • 1 Odpovědi
    1966 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Pavilion dv2500t series, pomoc!
    od darkousek »
    0 Odpovědi
    1545 Zobrazení
    Poslední příspěvek od darkousek
  • jednoduchý dotaz HP dv6590
    od dragonshowoff »
    2 Odpovědi
    2613 Zobrazení
    Poslední příspěvek od spoofan
  • HP a nefungující obnovení systému z HDD
    od stibi »
    2 Odpovědi
    2669 Zobrazení
    Poslední příspěvek od pepyc
  • HP compaq nx9010 POMOC
    od sirup »
    17 Odpovědi
    8421 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • problem s klavesnici
    od kapa90 »
    0 Odpovědi
    1459 Zobrazení
    Poslední příspěvek od kapa90
  • HP Pavilion dv6134
    od spoofan »
    0 Odpovědi
    1384 Zobrazení
    Poslední příspěvek od spoofan
  • HP dv6301 eu -ovladače XP
    od umilan »
    0 Odpovědi
    2016 Zobrazení
    Poslední příspěvek od umilan
  • Zámek obrazovky
    od lyam »
    3 Odpovědi
    2601 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lyam
  • HP pavilion dv6590ec
    od tady.to.mas »
    1 Odpovědi
    1982 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP: WSXGA+ -> WXGA
    od StrikerCZE »
    4 Odpovědi
    3111 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Falcon16
  • HP 530
    od Galager »
    8 Odpovědi
    5282 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bright
  • Pavilion a nefunkcni dalkove ovladani - vyreseno
    od Beranek »
    7 Odpovědi
    5325 Zobrazení
    Poslední příspěvek od fabrym
  • Hp 530 jakou ram??
    od Johny971 »
    6 Odpovědi
    4401 Zobrazení
    Poslední příspěvek od xadath
  • HP Pavilion - česká klávesnice
    od dragonshowoff »
    3 Odpovědi
    3290 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • hp 530 pamet
    od Johny971 »
    6 Odpovědi
    4244 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KokoSauruS
  • Hp omnibook 900
    od rami »
    15 Odpovědi
    8049 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • HP Pavilion dv95xx
    od flip. »
    2 Odpovědi
    1907 Zobrazení
    Poslední příspěvek od flip.
  • HP 530 jak system?
    od Matrosh »
    1 Odpovědi
    2286 Zobrazení
    Poslední příspěvek od roxtedy
  • Compaq EVO N115 - Heslo v biosu
    od jurcy »
    6 Odpovědi
    5588 Zobrazení
    Poslední příspěvek od sosik
  • HP s OS Win Vista a instalace Win XP, jak na to :)
    od lovely22 »
    0 Odpovědi
    1869 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lovely22
  • HP Pavilion 6319 ea a zvuk s Win XP
    od lovely22 »
    1 Odpovědi
    2607 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Potíže při instalaci XP - ne SATA
    od rammsteinek »
    0 Odpovědi
    1713 Zobrazení
    Poslední příspěvek od rammsteinek
  • HP 530 Core Duo - problém se zvukem
    od malfus »
    2 Odpovědi
    2719 Zobrazení
    Poslední příspěvek od roxtedy
  • HP Recovery
    od vicemene »
    2 Odpovědi
    2741 Zobrazení
    Poslední příspěvek od vicemene
  • nx 9420 - display
    od vicemene »
    16 Odpovědi
    9380 Zobrazení
    Poslední příspěvek od vicemene
  • Dodání HP 8510w???
    od sniper-x »
    0 Odpovědi
    1286 Zobrazení
    Poslední příspěvek od sniper-x
  • hp pavilion dv2195ea
    od ernesto_cekan »
    1 Odpovědi
    1538 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru