Tecra - problém.

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
svob.Walther
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 24 úno 2009 17:10

Tecra - problém.

Příspěvekod svob.Walther » 11 bře 2010 23:05

Zdárek, po přeinstalaci OS (XP) mám menší problém a tím je nefunkčnost celé horní řady klávesnice se stisknutou klávesou FN (jas monitoru, atd.)

Mohla by mi nějaká hodná duše poradit jaký ovladač/program na to stáhnout, popř hodit odkaz?

Tecra M10 12O

Dík moc, Walther :)

MadaFaka
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 30 dub 2007 18:21

Příspěvekod MadaFaka » 13 bře 2010 22:42

Flash cards myslim.
Uz se to tu resilo nekolikrat...

Edit: To si snad delas legraci,ne? Ted jsem si vsimnul, ze se to resi v topicu co sem nekdo dal 5 hodin pred tebou, a za 1 hodinu tam byla odpoved.Tak priste laskave 'HLEDAT', nebo ses jen dalsi neschopna lemra?
Toshiba TECRA R10, C2D SP9300, NVS150, 4GB, 250GB/5400rpm., XPP SP3, 3yr NBD on-site

"Only two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the former."
Albert Einstein

svob.Walther
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 24 úno 2009 17:10

Příspěvekod svob.Walther » 16 bře 2010 21:26

MadaFaka píše:Flash cards myslim.
Uz se to tu resilo nekolikrat...

Edit: To si snad delas legraci,ne? Ted jsem si vsimnul, ze se to resi v topicu co sem nekdo dal 5 hodin pred tebou, a za 1 hodinu tam byla odpoved.Tak priste laskave 'HLEDAT', nebo ses jen dalsi neschopna lemra?


Diky za zjeba, poučím se, v první řadě bych potřeboval zrušit tento nick páč mi maily chodí na mail kerej dávno už nepoužívám, proto jsem ani nevěděl že si sem psal...


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti