Kvalita Fujitsu - Siemens

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
majki

Příspěvekod majki » 14 pro 2006 11:04

No prave... Dell me v te dobe nenapadl z jedineho duvodu: DELL IS ONLY FOR BUSINESS...holt nevim, proc jsem byl tak blbej a neprolezl ten net lepe :lol: . Moje chyba. Poucen, obeznamen do budoucna 8). A samozrejme, ze pro me to taky byla investice minimalne na dva roky, holt ale jestli pujde ve firme vse tak, jak ma a ja si prece jen ten sluzebni thinkpad vydupu, tak pujde asi FSC z domu a na misto nej prijde nejaky middle Latitude :roll:

HP tehda byly na muj vkus prilis drahe a navic s 2USB porty to taky cloveka nepotesi... Lenovo jsem ani nevedel, co je :lol: a IBM spolu se SONY patrili do rise tajnych snu a prani. Toshiba me odradila po tom, co jsem videl jeji sasi po par mesicich uzivani.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 17 pro 2006 10:55

koukam ze u kazdeho tema o kvalite danne znacky si kazdej rejpne do ACER. Tak jen chci trosku zminit fakt ze je ACER nejprodavanejsi znacka napr. proto tolik zavad. Kamarad mel ACER s Celeronem jeste predchozi generace a vydrzel mu 3 roky a slape do dnes. Za to kamos co ma ASUS tam byl hned po 3 mesicich na prvni reklamaci. Na FJS taky neslysim moc chvalu a povedsinou se kvalitove da srovnat s firmou ACER a ASUS coz bych rekl ze jsou znacky v Notebookach asi nejmene kvalitni. Samozrejme ze pokud mate ACER ferrari za 50 000 Kc a ASUS a FJS za 30 000 Kc a vejs tak sou i v teto danne kategorii uz dost kvalitni. ale typicky se mluvi o kvalite LOW end Notebooku a ja myslim ze LOW end ASUS, FJS, ACER se neda rict ze by byl jeden kvalitnejsi jde o to jakej chytite kus. Konkretne tyhle firmy mi prijdou notebookama v LOW endu naprosto stejne ... srovnatelne ceny, konfigurace, kvalita. Jenom reaguju na to ze ne jen ACER je tady ten nejhorsi...rikam ze do tech mene kvalitnich patri i ASUS, FJS a mozna i dalsi. Jde o to jakou vyberete cenovou relaci. ACER za 30 000 a vejs uz bejva celkem kvalitni notebook :wink:

EDIT: jen sem timhle chtel rict ze ACER a ASUS a FJS sou kvalitove na tom v LOW endu Stejne takze nema cenu porad rejpat do ACER .
tento účet již není aktivní.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 17 pro 2006 13:24

maxxz píše: ACER za 30 000 a vejs uz bejva celkem kvalitni notebook :wink:

EDIT: jen sem timhle chtel rict ze ACER a ASUS a FJS sou kvalitove na tom v LOW endu Stejne takze nema cenu porad rejpat do ACER .

Prave si myslim, ze kdyz clovek koupi Acer a za stejne penize Asus,ci FSC, tak Asus i FSC budou kvalitnejsi. Konkretne bych porovnal Acer Aspire 5112WLMi a Amilo pi1556. Co se vzhledu tyka, tak musim rici, ze FSC moc povedene neni, ale kvalita konstrukce a pouzity plast je na vyssi urovni.Acer ma po trech mesicich pouzivani mapy na miste dotyku s rukou a viditelne je i zprohybane viko. Celkove na me pusobi velice lacinym dojmem oproti FSC, i kdyz ma FSC hodne konzervativni design oproti Aceru. A porovnani servisu Aceru a FSC bohuzel probirat nemohu, ani s jednim servisem zkusenosti nemam, ale podle ohlasu zde na foru, je reklamace Aceru nocni murou.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 17 pro 2006 13:46

kamos mel ACER 3 roky a jeste ted a neskripou panty, zadne deformace. mam acer viz podpis a uz se mi povedlo snim v nepolstrovane brasne narazit a nevidim zadnej problem ani prasklinka nic. Myslim si ze vsichni jen ACER znaj diky tomu ze nekdo rekne bla bla a ostatni se vezou
tento účet již není aktivní.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 17 pro 2006 22:45

No ja videl jiz Aceru po nejake te dobe pouzivani a uprimne me zadny nepresvedcil. Od Acera bych si nekoupil ani model Ferrari, ne ze by byl spatny, ale to viko bylo strasne poskrabane. Tyhle leskle povrchy jsou hrozne neprakticke. Jinak nikomu nic nevnucuji. Kazdy ma svuj nazor. Ja bych ale proste Acera nekoupil. Nicmene moje koupe FSC byla take velkou neznamou a treba se dockam jeste nepeknych veci. Ale za tu cenu bych bohuzel super kvalitni notebook (Dell, IBM,HP,Sony) nesehnal.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

armin tamsarian

Příspěvekod armin tamsarian » 05 led 2007 21:42

pritelkyne ma taky acera nejakou starsi radu... zatim teda funguje:-) ma rok a pul... ale ten plast je teda neskutecny... ikdyz ji vicemene porad lezi na stole... a pocet prenosu bych mohl spocitat na jedne ruce...tak je neskutecne poskrabany...

jinak kamarad si tedka poridil FJS a zatim spokojenost...

jumus
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 19 led 2007 19:46

Příspěvekod jumus » 19 led 2007 20:20

vlastna skusenost - mam Acer Aspire 1362WLC uz 2 roky a celkom spokojnost a to ho prenasam pravidelne (domov - skola - intrak..) a servis nemusim riesit. Takze isto zalezi od kusu nb.
Ale teraz uvazujem o novom, viac mobilnom a vykonnom nb. a tu vyhrava rozhodne FJS V3205. Ani Acer ani Asus (vlastne nikto-nenasiel som) nic konkurencne neponukli. Teda aj keby boli kvalitou rovnaky vyhrava FJS.
Acer Aspire 1362WLC

silentt

zdravim lidi

Příspěvekod silentt » 21 led 2007 02:35

zdravim chci se zeptat jak je to z modelama od futjitsu siemens doopravdy chci si poridit notase mam acera kteeho prodavam kvuli malemu vykonu a chtel bych si koupit tento model fujitsu siemens amilo Pi 1536018 je to hodne vykonna masinka za slusnou cenu core 2 duo 2 giga 2 giga ram atd... chci se teda vas zeptat jaka je vase vzkusenost a celkova vzkusnost vsech uzivatelu slysel sem famy typu acer v blede modem slysel sem ze zase luxus nevim cemu verit a tak teda nevim co si koupit v pripade doporucte notase do 45 tisic diky predem vykon by mi tehle masinky vyhovoval ale na druhou stranu chci kvalitu ale i tento vykon chci se vyvarovat hlasek typu zlomene panty ala acer a vsech neduch ktere acer ma je to lepsi znacka???? a v cem....po pripade je to lepsi nez asus???prosim poradte diky:)
tady kouknete na odkaz co na neho rikate:http://www.laptopshop.co.uk/fujitsu_siemens-amilo_pi_1536_018-accessories-1-n2.htm#

Hlava

Příspěvekod Hlava » 21 led 2007 12:59

Brácha uvažuje že by si koupil tento notebook - Fujitsu - Siemens Amilo La1703. Nikdy jsem s Fujitsu nepřišel do styku, takže nevím jak jsou na tom se zpracováním, atd. Nebude to krok vedle? Za tu cenu mi totiž přijde hodně zajímavý ...

silentt

:)

Příspěvekod silentt » 22 led 2007 21:04

hele lidi to nikdo neodpovite??tolik lidi tady ma fujitsu a nikdo nic prosim odpoveste jak je to snima sou dobre???na mem prvnim prispevku je odkaz ktery si chci koupit zkuste na neho mrknout diky:)

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 23 led 2007 01:17

Tak si zajed na stranu cislo 1 a cti. Komentuji tam, co mam a to je skoro to same jako 1536. A jinak procti jeste souvisejici thready o Amilu Pi 1556. Vse podstatne tam najdes. Zatim spokojenost.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

majki

Příspěvekod majki » 23 led 2007 11:36

V podstate jedine, co mi vadi, je hlucnost pri vetraku na plne otacky a chybejici OSD menu (castecne vyreseno KeyBoard managerem pro V3025). Jinak spokojenost, zpracovani plastu velice dobre, citlivost wifiny po instalaci nejnovejsiho Intel ovladace taky skvela, uz si nestezuji :lol:. Jen by mohli venovat vice casu aktualizacim na svym webu.

cendasss
občas něco napíše
Příspěvky: 32
Registrován: 24 led 2007 19:45

AMILO Xi 1554

Příspěvekod cendasss » 24 led 2007 20:09

zdravim lidicky.nemam moc z notakama zkusenost jen to co pochitim na netu atd. chci si ale poridit AMILO Xi 1554 vypada slusne vibava vikon atd.hledal jsem vsude recenze a porovnani grafickych karet v notebukach tady jsem neco nasel ale neni tu nikde grafika ATI Mobility Radeon X1900 kterou tento stroj v sobe ma. nasek sjem akorad ATI Mobility Radeon X1800 a ta je vikonejsi nez nVidia GeForce Go 7900gs ktera jsem treva v notebukach acer..v 3dmarku teda vede v 3dmarku 05 vede skoro o 1000.ale zajimalo by me jestli nekdo nekde vi kde je srovnani a nebo samotny test teto karty ATI Mobility Radeon X1900.rad bych vedel do ceho jdu, samo ze to bude stroj i na pareni.nechci acera to si koupila maslecna a hned po tydnu odesla mechynika a tak mela zasepo notasu . a musel jsem dohodnout nahradu na praci domu tak dali svuj notebuk neb kdyz jsem rekl ze mame narok a kdyz nepujci tak zaplati nahradu atd.tak pokud by ste mi mohli apsat a dat treba infa o grafice ATI Mobility Radeon X1900 budu jen rad

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 24 led 2007 21:00

V"y"konu se obavat nemusis. Zahrajes si na tom vsechno. Ceho bych se byt tebou bal, jsou otazky examinatora z jazyka ceskeho :wink:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Grrty
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 12 kvě 2006 07:47

Příspěvekod Grrty » 06 úno 2007 13:36

www.notebookcheck.net

Tam by jsi mohl v sekci grafických karet najít porovnání, které požaduješ. 8)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů