Vostro 1500

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

mivlak píše:já myslel, že z Vostra se dává 4cell jen do Vostra 1000... :shock:


tak co říkáte? mám ho objednat? jo ještě jsem zjistil, že displej je lesklý
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

dobrá cena, tzv. dellem nic nezkazíš...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

to rád slyším v pátek ho jdu objednat.......jo má 2 roky NBD

jde grafické kartě dát pamět ještě z RAMKY?


Edit NeoExNET > dodržuj základní pravidla fóra, nekopíruj příspěvek nad Tvým viz. CITACE :arrow: PRAVIDLA, děkuji
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

jistěže...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

má svou pamět a v případě že dojde tak si sama automaticky vezme z ramky...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

sirius1983 píše:jistěže...


tak to je super, počítám že dokoupím 2 GB RAM, tím bych měl 3 a to bude hukot:)
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

jinak co je to za ten externí disk?
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

Camo píše:jinak co je to za ten externí disk?


píšou tam jen 120 GB HDD v hodnotě 2300 Kč
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Tak taková je hodnota jen u dellu, normálně takový disk stojí už kolem 1500...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

sirius1983 píše:Tak taková je hodnota jen u dellu, normálně takový disk stojí už kolem 1500...


no jo to jsou celý oni :lol:

Ale moc se těším......nemáš někde odkaz na porovnání grafiky 8400 m GS a 8600 GT?
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

O tohle já se nezajímám takže sorráč...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

škoda, no snad to najdu na netu

Edit NeoExNET > dodržuj základní pravidla fóra, nekopíruj příspěvek nad Tvým viz. CITACE :arrow: PRAVIDLA, děkuji
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

tak 8400 má v 3dmarku 1700 bodů, což můžu potvrdit, a 8600 má 3000 bodů...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Johhny
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 26 bře 2008 18:54

Příspěvek od Johhny »

a těch 1700 je dobrý nebo málo? není někde na netu recenze na tu 8400 m gs?
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

hmm nevím jestli dobrý, ale integrovaná X3100 má zhruba 400 :wink:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268