novy notebook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

doporučuji hrát před obědem :D
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Slash
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 22 dub 2008 18:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Slash »

uz to taham..;)
TP R61..
Thorus

Příspěvek od Thorus »

Aj... Postal II je jeden z největších odpadů v herní džungli :) Když si chcete zahrát něco pořádnýho, tak doporučuji cokoliv od Valve ( Half-Life 1 a 2, Half-Life Episode 1 a 2, Portal ). Co hra to skvost :wink:
ma852

Příspěvek od ma852 »

odporucam RACE DRIVER : GRID (narocne poziadavky) , ASSASSINS CREED, CALL OF DUTY 4, GEARS OF WAR, RAINBOW SIX VEGAS 2
onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvek od onne »

a já doporučuju PS3, XBOX 360, PSP.. notebook není na hry.. (jen toshiba X200)
ThinkPad T420
Thorus

Příspěvek od Thorus »

ma852 píše:odporucam RACE DRIVER : GRID (narocne poziadavky) , ASSASSINS CREED, CALL OF DUTY 4, GEARS OF WAR, RAINBOW SIX VEGAS 2
Ha! Jak můžeš doporučovat Assassins Creed?! Nedávno jsem to dohrál (nebylo co jinýho hrát, a navíc přece nenechám takhle drahou hru na poličce) a větší stereotyp jsem ještě nehrál :? Každá mise je naprosto analogická, stereotypní a nudná. Možná ze začátku je těch 3-4 vraždy docela sranda ale potom už je to stereotyp, stereotyp, stereotyp...

Ale to už docela odbíháme od tématu topicu
ma852

Příspěvek od ma852 »

tak bohuzial ale s tym stereotypom s tebou musim suhlasit,asi stvrtku hry som uz dohral len s donutenia sameho seba ze to chcem prejst... mozno to bolo sposobene tym ze som to hral este 3-4 dni pred oficialnym vydanim tej hry ale to skoro vsetky hry takto su na nete..