9článkova bateria na EL80
-
Crabik
- guru
- Příspěvky: 899
- Registrován: 19 lis 2006 00:44
Já používám 105B, jelikož vyšší verze snižují práh pro zapnutí větráčku a tudíž větráčky pod nimi hučí o 106 (nebo o 107-123, dle verze biosu). 
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)
NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
-
heppma
- píše často
- Příspěvky: 224
- Registrován: 20 srp 2007 14:43
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
Spatne pali DVDcka..Vypali je s tolika chybama ze je po sobe neprecte a klasicka PC DVDRW s tim ma co delat aby to pokousala..uz mi pali dobre jen CDcka
Ani sem toho moc nenapalil. Odhadem tak 100DVD kdyz moc.. Ale bojim se toho ze to vyreklamuju a namontujou mi tam nakej smejd optiarc z FL90tek kerej odejde jeste driv:D
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8
-
petrexcomi
- občas něco napíše
- Příspěvky: 53
- Registrován: 09 kvě 2007 12:26
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
-
heppma
- píše často
- Příspěvky: 224
- Registrován: 20 srp 2007 14:43
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
-
heppma
- píše často
- Příspěvky: 224
- Registrován: 20 srp 2007 14:43